Magazin

05

Eyl
2018

Yıldız Tilbe ve Acun Ilıcalı İddialara Son Noktayı Koydu

Yazan :admin/ 136 0
GeceTürk

Ünlü şarkıc Yıldız Tilbe ve yapımcı Acun Ilıcalı, ‘aralarında gerginlik var’ iddialarına son noktayı koydu. İki ünlü Twitter’dan birbirlerine teşekkür paylaşımı yaptı.

GeceTürk


Fenomen yarışma olan ”O ses Türkiye”nin geçtiğimiz sezon juri koltuğunda oturan Yıldız Tilbe, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabı twitter’dan yaptığı, “O ses’te yokmuşum, olsun, teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.” açıklamasıyla çok konuşulmuştu. Bu paylaşımın ardından Yıldız Tilbe ile Acun Ilıcalı’nın arasında problem olduğu dedikoduları ayyuka çıkmıştı. Yıldız Tilbe ve Acun Ilıcalı bu dedikodulara son noktayı yine twitter üzerinden koydu.

BİRBİRLERİNE TEŞEKKÜR ETTİLER

Yıldız Tibe’nin Twitter hesabından yaptığı, “Acun Ilıcalı ve Acun medya çalışanlarınaçok teşekkür ederim. Çalıştığım süre boyunca 1 dediğimi 2 etmediler . Kim ne derse desin Acun Ilıcalı çok iyi bir patron , çalışanları da arı gibi çalışkan, hepsi.” açıklamasına yine Twitter üzerinden Acun Ilıcalı’dan cevap geldi. Ilıcalı, Tilbe’ye, “Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim. Türkiye’nin en sevilen birkaç sanatçısından biri olmanda sanatın kadar yüreğinin de büyük etkisi var. O Ses Türkiye’ye katkılarından dolayı biz teşekkür ederiz.” dedi.

Yorum yap Kazan!

Please enter comment.
Please enter your name.
Lütfen E-postanızı girin.
Please enter a valid email address.