Magazin

17

Nis
2018

Wilma Elles Hayatının En Zor Rolünde Gözyaşalarına Boğuldu.

Yazan :admin/ 78 0
GeceTürk

Yönetmenliğini Erkan Nas’ın yaptığı,  Ali Ata’nın   “Bütün Güller Annem Kokuyor”  isimli şarkısının klip çekimi Güzel oyuncu Wilma Elles’in katılımı ile önceki akşam  Kağıthane stüdyolarında gerçekleşti. Klip çekimi öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Wilma Elles ve Ali Ata klip ile ilgili konuştu . Bütün annelere atledilmiş bir şarkı olduğunu belirten Ali Ata “ anneler gününde tüm annelerimize armağan ettiğimiz bir şarkı klibimizde anneler gününde çıkacak , bütün annelerimiz melektir. Hepsinin ellerinden öpüyorum ve armağan ediyorum onlara” dedi.

GeceTürk

Klipte kanser hastası bir anneyi  canlandıran Wilma Elles “ Ali ata ile benim önemli bir bağlantım var. İkimizin anneside kanser hastası, benim annem vefat etti. Bizde bütün kanserli hastalara bu şarkı ile güç vermek istiyoruz . aslında bu klip çekimi bir nevi sosyal sorumluluk projesi gibi çok duygulandırdı beni”derken gözleri dolan Elles röportajı yarıda keserek su içmek istediğini belirtti.

Çocuklarının çok iyi olduğu belirten Elles “ çok iyiler sette büyüyorlar , Balıkesir’de çekimlerini yeni bitirdiğimiz “yarı yol” filminden geldik”dedi.  Ayrıca Geçtiğimiz günlerde eşi Kerem Göğüş ile haklarında çıkan ayrılıyorlar haberlerine açıklık getiren güzel oyuncu “kesilikle böylebirşey yok biz gayet mutluyuz arasıra herkesin hakkında böyle haberler çıkıyor ama şükürler olsunki böyle bir şey yok “dedi.

 

O ADAM HAKKINDA KONUŞMAYA DEĞMEZ!
Geçtiğimiz günlerde  yapımcı Veysel Atasever’in Bosna Hersek Katliamını anlatan ‘’son çağ’’ filminde  wilma Elles seneryomu çaldı haberlerini hatırlatılan Güzel oyuncu , biranda sinirlenerek bu konu hakkında konuşmak istemediğini “kesinlikle o adam  hakkında konuşmaya değmez”  diyerek röportajı terketti.

Yorum yap Kazan!

Please enter comment.
Please enter your name.
Lütfen E-postanızı girin.
Please enter a valid email address.