Error522Ray ID: 508e2342ff34cb62 • 2019-08-19 18:20:17 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Istanbul

Cloudflare

Working
eutics.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

Gece Türk

Ünlülerin Makyajları

Alaca Meyhane Erken Rezervasyon: 0541 299 29 10

Ünlülerin makyajları nasıl yapılıyor konusu, pürüzsüz bir cilde sahip olup güzel görünmek isteyen her kadının merak ettiği gibi konudur.

Ünlülerin makyaj malzemeleri kadar, makyajı nasıl yaptıkları, makyaj malzemelerinin fiyatı, makyajda önemsenmesi gereken püf noktaları, birçok genç kız ve kadının cevabını merak ettiği sorular arasında yer almaktadır.

Türk ünlülerin makyajı hakkında bilmek istediğiniz püf noktalarını bulabileceğiniz yazımızda, güzel görünebilmek için yapmanız gerek oldukça basit makyaj hilelerini öğrenerek daha güzel görünebilirsiniz.

Türk ünlülerin makyaj sırları güzel görünebilmek adına denedikleri yöntemlerde gizlidir. Sürekli göz önünde olmaları sebebiyle kusursuz görünmek isteyen tüm ünlüler, doğru teknik ve kaliteli makyaj ürünleri seçerek güzelliklerini koruyabiliyor.

Ünlülerin Günlük Makyaj Sırları Nelerdir?

Makyaj malzemelerinin seçimi, güzel bir makyajı meydana getiren en önemli unsurdur. Cilt yapınıza uygun malzemeleri seçerek yapacağınız makyaj sonucunda çok daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Ayrıca her gün makyaj yapmayı bırakıp cildinizi dinlendirmek, bir sonraki makyajın daha iyi sonuç vermesini sağlayacaktır.

Makyaj öncesi temizlik yapacağınız makyajın görünümünü etkileyebilecek en önemli unsurlar arasındadır. Bu sebeple makyaj öncesi cildin kusursuz bir şekilde temizlenmesi gereklidir. Özel bir gün veya geceye katılmayacaksanız, rutin makyajlarınızda daha sade ve yumuşak renkleri tercih etmeniz önerilir. Günlük makyajlarda abartıya kaçmanız durumunda cildiniz yorulacak ve doğal görünümünüz kaybolacaktır.

Makyaj malzemelerinin ten rengiyle uyumu iyi bir makyajın püf noktaları arasındadır. Birçok ünlü ten rengine yakın malzemeler kullanarak hiç makyaj yapmamış gibi görünüm kazanmaktadır. Ten rengine uygun malzeme kullanmak, sürekli güzel görünebilmenizi sağlayacak ilk kuraldır. Bunu sağlamak adına kullandığınız pudra, fondöten ve kremlerin teninizin rengine uygun olmasına özen göstermelisiniz.

Allık renk tonları doğal ve güzel görünebilmeniz için oldukça önemlidir. Ünlü sanatçılar makyaj sırasında sade ve doğal renklere sahip allık kullanmayı tercih ediyor. Daha taze bir görünüme sahip olmak isteyen ünlü kadınlar, maskara seçimlerinde ise, kahverengi ve siyah renkleri kullanıyor. Ruj seçimlerini de daha çok doğal ( Nude ) renklerden yana kullanan ünlüler, natürel bir görünümle sürekli taze ve güzel görünebiliyor.

Ünlülerin Makyajları ve makyözü hakkında bir haber daha var>>>

Yorum Ekle

GeceTürk magazin, konser, eğlence hayatı, mekan rehberi, müzik, medya, röportaj, moda, haber, ve sosyete - cemiyet haberlerini okuyabileceğiniz internet sitesi ve sosyal medya içerik platformu.
/* ]]> */