Magazin

03

Eyl
2018

Tuğba Özay, Magazin Dünyası ile Dalga Geçti.

Yazan :admin/ 24 0
GeceTürk

Eski manken yeni şarkıcı Tuğba Özay sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğrafa eklediği not ile magazin basınını neşeli bir uslüple tii’ye aldı.

GeceTürk

Magazin dünyasında yapılan birçok haberler şişirme ve gerçekten uzak olduğuna hepimiz şahit oluyoruz. Özay’da bu durumu eğlenceli bir şekilde paylaşmış.

“TAKİPÇİLERİNİ GÜLDÜRDÜ”

Tuğba Özay Instagram hesabından yaptığı paylaşıma, “Flaş flaş flaş. Dünyaca ünlü starımız Tuğba ÖZAY herkesten uzak, uçsuz bucaksız denizlerde yüzerken muhabirimiz Görürgörmez Flaşçakar’a yakalandı… 18’lik çıtırlara muhhhteşemmm fiziği, akılalmaz matematiği, geometrik şekillerdeki olağanüstü bilgisi, yıllara meydan okumasından anladığımız süper ötesi tarih donanımıyla taş çıkaran ünlü top model , oyuncu, sunucu, şarkıcı ne ararsan var yetenek timsalimiz Özay denizdeki balıkların meraklı bakışlarına aldırış etmeden doyasıya yüzdü ve onların kimyasını bozdu… Akdeniz Sahillerini ısıtan Özay’ın baba tarafından Karadenizli olması Karadeniz’deki hamsilerin bize de bize de gel demesine yol açtı .. Balıkların bu isteği doğrultusunda Özay’ın ne yapacağı şimdilik merak konusu.. Bakalım önümüzdeki günlerde magazin gündemini Özay’ın tavrı değiştirecek mi ?! Haa bu arada Özay denize girip çıkarken çok rahat tavırlar sergiledi…” notunu yazdı.

Yorum yap Kazan!

Please enter comment.
Please enter your name.
Lütfen E-postanızı girin.
Please enter a valid email address.