Etiket: Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün Hayranlığı Onu Bu Hale Getirdi.

Yazan :admin/ 93 0
GeceTürk

Suudi Arabistanlı yazar Nooara Al Ogaili, Tuba Büyüküstün‘e olan hayranlığını üst boyuta taşıdı. Suudi yazar, Büyüküstün’ü öylesine taklit ediyor ki artık ikizi kadar benziyor.

GeceTürk


Hem güzelliği hem de oyunculuğuyla milyonların gönlünde taht kuran Tuba Büyüküstün’ün her anını takip eden Ortadoğulu hayranları sosyal medyada ortaya çıkan bir fotoğrafla şoke oldu. Tuba Büyüküstün’e ikizi kadar benzeyen Suudi Arabistanlı yazar Noora Al Ogaili’nin fotoğrafları paylaşım rekoru kırdı.
Sosyal medyada olay yaratan Suudi kadının Amerika’da yaşayan genç yazar Noora Al Ogaili olduğu ortaya çıktı.
Tuba Büyüküstün ile Çağatay Ulusoy gibi Türk oyuncuları sosyal medyada takip eden Noora Al Ogaili ‘nin oyuncuya hayranlığı öylesine büyüktü ki imajını da onun gibi şekillendirmeye karar verdi. Noora Al Ogaili, geçen yıl Tuba Büyüküstün’e benzemek için saçlarını onun gibi kısacık kestirip yeşil lens taktı. Yazarın saçının renginden modeline, göz renginden yüz hatlarına kadar Tuba Büyüküstün’le benzediğini gören oyuncunun hayranları Noora Al Ogaili’yi mesaj yağmuruna tuttu.

Yeni Aşk Yuvalarına Taşınıyorlar…

Yazan :admin/ 104 0

Tuba Büyüküstün ile Umut Evirgen, evlerini birleştiriyor. Sevgililer, Acıbadem’de lüks bir siteden ev kiraladı.


Onur Saylak’tan boşandıktan sonra Umut Evirgen’le aşk yaşamaya başlayan Tuba Büyüküstün, yeni düzenini kurdu.

Akşam Life’ta yer alan habere göre; Maya ve Toprak adında iki kız çocuğu bulunan güzel oyuncu ile Evirgen, kendilerine yeni bir aşk yuvası tuttu.


5+1 daireye aylık 3 bin dolar kira verecek olan ünlü çift, Anadolu Yakası’ndan ev tutarak, İstanbul kargaşasından bir nevi uzak durmaya çalışıyor.


Dairenin dekorasyonu ise Büyüküstün’ün zevkine göre dizayn edilecek.

Defne Samyeli’yi kıskandığı için. ..

Yazan :admin/ 345 0

Tuba Büyüküstün ile Umut Evirgen ilişkisinde kıskançlık krizi patlak verdiği iddia ediliyor. Güzel oyuncunun, Evirgen’in sahibi olduğu İstanbul gece hayatının önemli mekanların’dan biri olan “La Boucherie“de sahne alan Defne Samyeli‘yi kıskandığı için ünlü çiftin tartışma yaşadığı konuşuluyor.

Onur Saylak‘la boşanmasının ardından Umut Evirgen‘le aşk yaşamaya başlayan Tuba Büyüküstün‘ün, kıskançlık krizine girdiği iddia edildi.

Posta’da yer alan habere göre; bir süre önce Umut Evirgen’in sahibi olduğu mekanda sahne almaya başlayan Samyeli’yi kıskanan Büyüküstün, sevgilisiyle ciddi bir tartışma yaşadı. İddialara göre güzel oyuncu, Defne Samyeli’nin mekanda çıkmasını istemedi.

Bu konuda sevgilisine söz geçiremeyen Tuba Büyüküstün’ün, kıskançlık krizine girip Evirgen’le tartışma yaşadığı ileri sürüldü.