Etiket: Sıla

Sıla Yeni Aşkıyla Yine Gündemde.

Yazan :admin/ 29 0

Oyuncu Ahmet Kural’dan 1,5 ay önce ayrılan şarkıcı Sıla‘nın, Dilan Çiçek Deniz‘in eski sevgilisi Okan Can Yantır‘la beraber olduğu iddiası yeniden gündeme geldi.

Magazin dünyasının en sürpriz aşklarından biri olmuştu şarkıcı Sıla ve oyuncu Ahmet Kural‘ın aşkı…

Aşkları kısa sürede öylesine ses getirmişti ki ikili hakkında yapılan sosyal medya paylaşımları onları trend listesine bile sokmuştu.
Sıla zaman zaman yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla ne kadar büyük bir mutluluk içerisinde olduğunu gösteriyordu. Ancak bundan 1,5 ay önce ikilinin ilişkisi başladığı gibi sürpriz bir şekilde sona erdi.

Sıla’nın, oyuncu Dilan Çiçek Deniz’in eski sevgilisi Okan Can Yantır ile birlikte yemek yemesi Ahmet Kural’ı kıskançlık krizine soktuğu, şiddet uyguladığı ve bu yüzden ilişkinin bittiği iddia edilmişti.

Tüm bu iddialar tazeliğini korurken Seda Sayan’la programında Sıla’nın Okan Can Yantır ile beraber olduğu iddia edildi.
(Posta)

Sıla Konserleri Kapalı Gişe.

Yazan :admin/ 37 0

Sıla, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Congresium Ankara’da sahneye çıkacak.Sıla, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Congresium Ankara’da sahneye çıkacak.

Biletleri günler öncesinden tükenen Sıla, yoğun istek üzerine 16 Şubat’ta da sahneye çıkacak. ‘ON’dan Kalan’ projesi büyük beğeni toplayan sanatçı, iki konseri için de gişe kapattı.

Ayrılık Sonrası Sıla’da İmaj Değişikliği…

Yazan :admin/ 43 0

Sürpriz bir şekilde başlayan Sıla ve Ahmet Kural aşkı yine sürpriz bir şekilde bitti. Bu ayrılık sonrası Sıla imaj değişikliğine gitti. İşte Sıla’nın yeni imajı…Saçlarını boyama kararı aldı. Sosyal medya hesabından sevenleriyle bir fotoğraf paylaşan Sıla, yeni imajini takipçilerinin beğenisine sundu.


Sürpriz bir şekilde başlayan Sıla ve Ahmet Kural aşkı 2017 senesine damga vurmuştu. Evlenecekleri konuşulan ikili geçtiğimiz günlerde yollarını ayırdı. Bu ayrılık sonrası Sıla imaj değişikliğine gitti.

.

 

 

Ahmet Kural Sıla Aşkını Bitiren Fotoğraf …

Yazan :admin/ 47 0

Evlenecekleri beklenirken bir anda ayrılık kararı alan Sıla ile Ahmet Kural herkesi şoke etmişti. Ayrılığın arkasından Sıla’nın iş adamı Okan Can Yantır ile baş başa görüşmesi çıktı.


Sürpriz bir şekilde başlayan aşkları evlilik yolunda ilerliyor derken Sıla ve Ahmet Kural ayrıldı. Herkes ikilinin ayrılık nedeni olarak Ahmet Kural’ın Sıla’yı aldatmasından olduğunu düşünürken olay tam tersi çıktı. Sıla, oyuncu Dilan Çiçek Deniz‘in eski sevgilisi Okan Can Yantır ile baş başa yemek yiyince Ahmet çıldırmış.


Oyuncu Ahmet Kural ile şarkıcı Sıla 1 yıllık ilişkilerini önceki gün bitirmişti. Sıla, oyuncu Dilan Çiçek Deniz’in eski sevgilisi Okan Can Yantır ile buluşup baş başa yemek yedi.
Sıla’nın bu hareketi Ahmet Kural’ı kıskançlık krizine sokunca ilişkinin bittiği iddia edildi.

Sıla, sürprizi görünce duygu dolu anlar yaşadı.

Yazan :admin/ 88 0

10. sanat yılını ‘ON’dan Kalan’ konserler serisiyle kutlayan Sıla, geçtiğimiz akşam TİM Show Center’da seyircisiyle buluştu. Bekar şarkılar, platonik şarkılar, kavuştular şarkıları, daraldılar, ayrıldılar ve partili şarkılar olmak üzere 6 farklı konseptte topladığı parçalarını, sahne performansıyla pekiştiren güzel şarkıcı, Balmain ve Rouland Mouret marka kıyafetleri ile de göz doldurdu.

Güzel şarkıcıya, konser sonunda beklemediği bir sürpriz yapıldı. Batmanlı güzel sanatlar lisesi öğrencisi olan Jiyan Baytar’ın kendisi için yaptığı yağlı boya tabloyu görünce son derece mutlu olan Sıla, 17 yaşındaki hayranına teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdi. Bir süre resmi inceleyen ve yetenekli hayranı ile sohbet eden Sıla, genç Jiyan’ın Batman’da bir konser vermesi yönündeki taleplerine ise “İnşallah. Neden olmasın” yanıtını verdi.

10 Aralık’ta İzmir’de Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu’nda hayranları ile buluşacak. Karşıyaka’nın ardından 18-19 Aralık’ta yeniden Tim Show Center’de sahne alacak olan başarılı sanatçı, seriyi iki gece peş peşe vereceği konserle taçlandıracak.

Sıla, Congresium Ankara’da hayranlarıyla buluşacak.

Yazan :admin/ 189 0

Sıla, yarın Congresium Ankara’da hayranlarıyla buluşacak. Müzik kariyerinin 10. yılını Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un düzenlediği “ON’dan Kalan” konserleriyle kutluyor.

Tüm konserlerinde yoğun ilgi gören Sıla’nın Ankara konser biletleri günler öncesinden tükendi. Sanatçı dünden bugüne dillerden düşmeyen şarkılarını hayranları için seslendirecek.

Demet Akalın ”Yıl 2075, Ajda hala aynı”

Yazan :admin/ 155 0

Demet Akalın, mutfak’ta taytlı fotoğrafıyla olay olan Ajda Pekkan ile ilgili bomba bir paylaşım yaptı. Akalın, “Yıl 2075, Ajda hala aynı.” yazınca takipçilerini gülmekten kırdı geçirdi.

Ajda Pekkan geçtiğimiz gün taytla mutfağa girmiş, bu fotoğrafı’da sosyal medya hesabı Instagram’da paylaşmıştı. Adeta kalçasıyla sosyal medyayı sallayan 71 yaşındaki süperstar için Twitter ve Instagram’da espriler üretiliyor. Bu esprileri yapanlardan biri de Demet Akalın oldu.

Popçu, 2075’de Tarkan, Sıla, Sertab Erener ve kendisinin yaşlanıp, Ajda’nın aynı kalacağına dair temsili bir kare paylaştı. Bu fotoğraf beğeni rekoru kırdı.

Sıla’dan Ahmet Kural’a Aşk dolu doğum günü mesajı. ..

Yazan :admin/ 262 0

Sıla‘dan Ahmet Kural’a duygusal ve aşk dolu doğum günü mesajı… Ahmet Kural, sevgilisini son konserinde izlemeye gitmediği için birçok dedikodu havada uçuşurken, bu durum ‘Ayrılık’ haberlerine neden oldu.

Çıkan dedikodular karşısında sessizliğini koruyan Sıla, sosyal medya hesabı instagram’da paylaştığı fotoğrafla dedikodulara son noktayı koymuş oldu..
Ahmet Kural’ın doğum gününü kutlayan ünlü popçu, paylaşımının altına şu notu düştü:

“Gönülden gönüle yol gizli gizli… İyi ki doğdun canımmm. ¦? Nice sağlıklı, mutlu, çoklu yaşlara… En sevdiğim fotoğraflarından biri, Rahşan’cım çekmişti…”

Sıla’nın evine giren hırsızların 300 bin TL

Yazan :admin/ 78 0

Eylül ayında Sıla ’nın 10 gün boyunca şehir dışında konser vermesini fırsat bile hırsızlar, güzel şarkıcının Kadıköy’deki evini soymaya girmişti.

Bu üzücü olayın ardından hırsızların evde değerli eşya bulamayarak eli boş ayrıldığı konuşulup yazılmıştı. Ancak yeni ortaya çıkan bilgilere göre hırsızların Sıla’nın evinden 300 bin TL değerinde ziynet eşyası çaldığı iddia edildi.
Gelişmelerin ardından güzel şarkıcının yakın çevresine göre ise, “Cana geleceğine mala gelsin” dediği öne sürüldü. 37 yaşındaki sanatçının olayın ardından güvenlik sistemi şirketinden şikayetçi olduğu ve daha güvenilir yeni ev arayışları yaptığı bildirildi.

Hatırlayacağınız üzere 3 yıl önce ise orkestrasının enstrümanlarının bulunduğu araç Üsküdar’da soyulmuş, şarkıcı sosyal medyadan çağrı yaparak enstrümanların bulunmasını istemişti.

Sıla, Asmalımescit’te bir mekan çıkışı tehditler savurdu.

Yazan :admin/ 204 0

Müzik kariyerinde dolu dolu 10 yılı geride bırakan şarkıcı Sıla, geçen gece kız arkadaşlarıyla Asmalımescit’te İstanbul eğlence hayatının önde gelen mekanlarından olan bir kulüpte buluştu.

Mekan çıkışı yürümekte zorlanan şarkıcı, yanındaki arkadaşının dengesini kaybedip yere düşüp resmen kapaklanmasıyla şoke oldu.

Arkadaşının yardımına koşan Sıla, bu sırada fotoğrafları çeken magazin muhabirlerine “O fotoğrafları sileceksiniz. Yoksa sizler için kötü olur” diyerek tehdit etti. Magazincilerin “İsterseniz normal bir fotoğraf çekelim” sözlerine de “Ben model miyim. Hadi gidin başkasını çekin” diyerek fena azarladı.