Etiket: Nur Yerlitaş

Seren Serengil’e Destek Yağdı…

Yazan :admin/ 91 0
GeceTürk

Gülben Ergen ile davalık olan ve mahkeme kararına rağmen aleyhte yayın yapmaya devam ettiği için 3 gün zorlama hapis yatmasına karar verilen Seren Seregil’e ünlü isimler destek oldu

GeceTürk


Gülben Ergen üç ay önce ‘Duymayan Kalmasın’ programında yaptığı yayınlar nedeniyle Seren Serengil’e tedbir kararı aldırmıştı. Mahkeme kararına rağmen Serengil’in programında ve sosyal medyada aleyhte yayın yapmayı sürdürdüğünü iddia eden Ergen’in başvurusu üzerine mahkeme sunucunun 3 gün zorlama hapsine karar vermişti. Bu kararın ardından Seren Serengil’e destek mesajları yağdı. İşte o mesajlardan bazıları:

Demet Akalın: Her zaman yanındayım güzel kalplim. Seni seviyorum.

Yeşim Salkım: Ben Seren’e ne kadar kırgın olursam olayım, bu yapılanı hak ettiğini düşünmüyorum. Bu yaptırımı haksız buluyorum.

Nur Yerlitaş: Birbirimize kızgın olmamıza rağmen Seren Serengil’in 3 gün hapis yatacak olması beni çok üzdü. Yanındayım Seren. Bunu hak etmedin.

Aslı Hünel: 3 gün değil, 3 ay hatta 3 yıl olacağını bilse bile, benim bildiğim Seren yine de doğruları savunur ve konuşur.

Dilan Çıtak: İnsanlar hakkında yorum yaparken öncelikle kendini onların yerine koyup incitmeden yorumlamaya özen göstermiş ve hep doğrunun yanında olan fazlasıyla iyimser işini yapan müthiş bir kalpsin.

İdo Tatlıses: Kim kimin hakkında nasıl düşünür, ne konuşur, ne konuşmaz bilemem tabii ama çıkan kararlara da hayret doğrusu.

Berkay Şahin: Bence içimizde bu kadar öfke barındırmamalıyız. Aynı sektörde bulunan insanların bu kadar kin duyması tuhaf. Seren bence bunu hak etmedi.

Hakan Peker: Serenciğim çok üzgünüm. Bir an önce geçmiş bitmiş olsun. İçini ferah tut üzülme. Seni seviyorum arkadaşım.

Işıl Reçber’in Koleksiyonuna Büyük İlgi…

Yazan :admin/ 82 0

Işıl Reçber, kendi hazırladığı parfüm koleksiyonunu Harvey Nichols Kanyon’da gerçekleşen davet ile parfüm tutkunlarının beğenisine sundu.


Parfümlerin tanıtıldığı davete ilgi yoğundu. Yakın dostları Işıl Reçber’i yalnız bırakmadı. Cemiyet ve iş hayatından ünlü isimlerin katıldığı davette Arzu Sabancı, Demet Sabancı Çetindoğan, Buket Taşdelen, Sema Basa, Begüm Gazioğlu, Beyhan Bağış, Sitare Kalyoncuoğlu, Özge Peker, Begüm Özer, Cansen Kut, Gül Erçetingöz, Nur Yerlitaş, Pınar Hotiç, Serap Dindar, Serap Sarı gibi isimler boy gösterdi. Işıl Reçber’in kadın ve erkekler için hazırladığı parfüm koleksiyonu, davetliler tarafından çok beğenildi.

Muhabirlere Bağırtmayın Beni Çığlık Atarım Dedi.

Yazan :admin/ 102 0

Eski kaleci Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber yeni parfüm markasını Harvey Nichols Kanyon’da tanıttı.


Sanat ve sosyete dünyasından ünlü isimler davete katıldı. Modacı Nur Yerlitaş‘ında bulunduğu davette   Bülent Ersoy ile Gülşah Saraçoğlu tartışmasını soran muhabirlere “Bana böyle sorular sormayın. Beni bağırtmayın, çığlık atarım” dedi.

Murat Karabova ile Seda Sayan yeniden birlikte.

Yazan :admin/ 304 0

Seda Sayan, 3 ay aşk yaşadığı ünlü galerici Murat Karabova’dan yaklaşık 2 ay önce ayrılmıştı. Seda Sayan kısa sürede “Ayrıldık” diye açıklama yapsa da ikili barıştı.

Seda Sayan, Şişli’de ünlü bir mekan’da geçtiğimiz gece sahneye çıktı. Ünlü sanatçıyı izleyenler arasında 2 ay önce ayrıldığı Murat Karabova da vardı. Karabova, Seda Sayan’a büyük jest yaparak kulübe 40 kişilik grupla geldi. Etiler’de galericilik yapan Karabova, konuklarının hesabını da ödedi. Sayan eski sevgilisinin gözlerine bakarak ‘Hatıran Yeter’ şarkısını okudu. Sonra “Sağolsun beni bu gece de yalnız bırakmadı” dedi.

Seda Sayan’ın modacı Nur Yerlitaş imzalı iki kostümle sahneye çıkması da dikkat çekiciydi.

Seren Serengil’den Nur Yerlitaş’a çok sert sözler.

Yazan :admin/ 258 0

Televizyon ekranların da yayınlanan ‘Duymayan Kalmasın’ isimli magazin programı sunucusu Seren Serengil‘den Nur Yerlitaş‘a çok sert sözler.

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı canlı yayında şehitler için kullandığı “Şehitler mehitler aman yeter” sözleriyle büyük tepki çeken modacı Nur Yerlitaş, geçen gün Arnavutköy‘de bir balık restoranından çıkarken görüntülenirken mikrofonlara, sadece şehit ailelerine karşı mahcup olduğunu ifade eden modacı, “Dostumu düşmanımı görmüş oldum” dedi.

Şarkıcı Demet Akalın, Nur Yerlitaş’ın Instagram hesabını takibi bırakmış, öte yandan ‘Kara Gözlüm’ şarkısının klibinde Nur Yerlitaş ile kamera karşısına geçen Serkan Kaya, olay nedeniyle klibi yayınlamaktan vazgeçmişti. Şarkıcı Tuğba Ekinci de Nur Yerlitaş hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Ajda Pekkan ve Öykü Serter de takipten çıkarmıştı.

 

Seren Serengil de sunuculuğunu yaptığı programda Nur Yerlitaş için ”O kimsenin dostu değildir, herkesin yüzüne gülüp arkasından konuşur. Bir cenaze evinde hakkımda dedikodular yapmış. Çok terbiyesiz bir kadın. Şimdi herkes onun yanından kaçıyor. Kıyafetlerini giyiyorlar ama herkes saklıyor ondan giyindiğini” ifadelerini kullandı.

Ajda Pekkan, Nur Yerlitaş imzalı kostümüyle. ..

Yazan :admin/ 260 0

Kuzey Kıbrıs’ta Merit Royal Hotel ve Merit Royal Premium Hotel tesislerinin ortak etkinliğinde sahneye çıkan Süperstar Ajda Pekkan, ilerleyen yaşına rağmen sahne performansıyla yine büyüledi. Şarkıları, enerjisi ve sahne şovuyla hayranlarına unutamayacakları bir gece yaşatan Pekkan, Nur Yerlitaş imzalı kostümüyle de yine şıktı.