Etiket: Nişantaşı

Bakışlara Aldırmadan Öpüştüler.

Yazan :admin/ 28 0

Sezin Akbaşoğulları, önceki akşam yeni sevgilisiyle görüntülendi.


Nişantaşı‘nda bir kafede koyu bir sohbetin içinde olan sevgililer, bir ara aşka geldi.


Görüntülendiklerinden habersiz olan ikili, etraftaki bakışlara aldırış etmeden öpüşmeye başladı.


Mekanın dış kısmındaki koyu sohbetin ardından içeriye geçen ikili, mekanda yaklaşık 3 saat kaldı. (Güneş)

Transparan Taytıyla İlgi Odağı Oldu.

Yazan :admin/ 311 0

Önceki gün Nişantaşı’nda görüntülenen Deniz Akkaya, giydiği transparan görünümlü taytıyla ilgi odağı oldu.


Giydiği transparan taytıyla ilgi odağı olan Deniz Akkaya, iddialı kıyafet seçimiyle ilgili soruya şu yanıtı verdi:


“Çok güzel değil mi? Çok beğenerek aldım, beğenerek de giyiyorum.


Gördüğünüz gibi bu tayt transparan çocuklar, cesur kadın işi.


Kendime ve fit oluşuma güveniyorum.”

Selçuk Yöntem Genç Oyuncuyla Görüntülendi.

Yazan :admin/ 34 0

64 yaşındaki usta oyuncu Selçuk Yöntem, 27 yaşındaki oyuncu Gözde Çığacı ile görüntülendi. İkili, aynı taksiye binip görüntülendikleri mekandan ayrıldı.


Oyuncu Selçuk Yöntem, önceki gece Nişantaşı’nda yanında bir kadın arkadaşıyla görüntülendi. Yöntem’in yanındaki kadının genç oyuncu Gözde Çığacı olduğu iddia edildi.
Selçuk Yöntem, flaşlar patlayınca yanında bulunan kadının kulağına eğilip “Bizi çekiyorlar” dedi. Bir taksi durduran usta oyuncu, yanında bulunan arkadaşıyla aynı taksiye binip Nişantaşı’ndan ayrıldı.

Çocuklarımla Ayakta Kalmaya Çalışıyorum.

Yazan :admin/ 35 0

Demet Şener, önceki gün Nişantaşı’nda avukatı Aslı Hatemi ile objektiflere takıldı.


Şener, İbrahim Kutluay ile boşanmasına neden olan delillerin ortaya çıkacağı sözlerinin hatırlatılması üzerine “Bütün deliller zamanı gelince gün yüzüne çıkacak. Hukuki yolla ama” dedi. “Bekarlık nasıl gidiyor?” sorusuna “Arkadaşlar ben 15 ay oldu davayı açalı. Ondan beri İbrahim’le ayrıyım. Bir şey değişmiyor. Kendi başıma çocuklarımla ayakta kalmaya çalışıyorum” dedi.

Alkolü Fazla Alınca Naralar Attı.

Yazan :admin/ 42 0

İrem Derici, önceki akşam Nişantaşı’nda bir partiye katıldıktan sonra Cihangir’deki Hayat Meyhanesi’ne gitti.


Rıza Kocaoğlu, Ferhan Şensoy ve Uluç Bayraktar’ın olduğu masaya oturdu. Alkolü fazla kaçıran popçu, ilerleyen saatlerde naralar atıp, argo konuşmaya başladı. Bu durumdan rahatsız olan Rıza Kocaoğlu masayı terk etti.

Ayakta durmakta zorlanan İrem Derici, Ferhan Şensoy ve bir arkadaşının yardımıyla masadan kalktı. Yürürken dengesini kaybedince arkadaşlarına tepki gösterdi. Ferhan Şensoy, Derici’yi Cihangir’deki evine götürdü. Bir süre sonra Rıza Kocaoğlu apartmana girmek istedi, muhabirleri fark edince vazgeçti.

Muhabirleri Uyardı Soyadıma Dikkat Edin.

Yazan :admin/ 41 0

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, önceki akşam Nişantaşı’nda annesi Işıl Çıtak ve kardeşi Berkay ile buluştu.


Dilan, fotoğraflarını çeken muhabirlerden şöyle bir ricada bulundu: “Benim adımı yazdığınızda lütfen dikkat edin. Adım Dilan Çıtak Tatlıses. Öyle anılmak istiyorum.”

Ebru Şallı 40. Yaş Gününü kutladı…

Yazan :admin/ 42 0

Önceki akşam Nişantaşı’nda görüntülenen Ebru Şallı, “Sevgiliniz Uğur Akkuş‘a haftada iki gün pilates dersi verdiğiniz doğru mu?” sorusuna “Evet, doğru” yanıtını verdi.


Ebru Şallı, önceki akşam Nişantaşı’ndaki Limon Restoran’dan çıkarken görüntülendi.


Doğum gününü kutlayan ünlü sunucu, “Aslında doğum günüm geçen haftaydı. Sağ olsun dostlarım bana güzel bir sürpriz hazırlamış. Yaşım 40 oldu. Bu yaşta bu kadar enerjik olmayı sağlıklı beslenmeye ve pilatese borçluyum” dedi.
Şallı, ‘Sevgiliniz Uğur Akkuş’a haftada iki gün pilates dersi verdiğiniz doğru mu?’ sorusuna “Evet, doğru” yanıtını verdi. “İyi giden bir ilişkiniz var, evlilik olur mu?” sorusunu ise yanıtsız bıraktı.

 

Betül Demir İran Yolcusu.

Yazan :admin/ 58 0

Ünlü şarkıcı Betül Demir, önceki gün Nişantaşı’ndaydı.


Seyahatlerinde edindiği deneyimleri bir kitapta topladığını söyleyen şarkıcı, “Ben gezdiğim her yerde not alıyorum, genelde enteresan yerlere giderim. Yakında İran’a gideceğim, orada çok hayranım var” dedi.

Şebnem Bozoklu ile Kanat Atkaya ”Evlilik düşünmüyoruz”

Yazan :admin/ 258 0

Sevgili olduklarını sosyal medya da ilan eden oyuncu Şebnem Bozoklu ile yazar Kanat Atkaya, Nişantaşı’nda el ele objektiflere yansıdı. Bozoklu soruları yanıtsız bırakırken, Atkaya ise, “Arkadaşlar yaklaşık 9 aydır birlikteyiz ve çok mutluyuz. Şimdilik evliliği düşünmüyoruz ama hayat ne getirir bilemeyiz, kısmet” dedi.

Gökhan Çarmıklı, sevgilisi Bahar Tangır ile Nişantaşı’ndaydı.

Yazan :admin/ 111 0

Geçtiğimiz yıl Bahar Tangır‘la yeni bir aşka yelken açan Gökhan Çarmıklı, geçtiğimiz gün sevgilisiyle Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı.

Bir süre Nişantaşı caddelerinde gezdikten sonra Gökhan Bey’in gelmesini bekleyen Bahar Hanım, sevgilisini görünce kucaklayarak öpücüklere boğdu.
Romantik anlar yaşayan ikili, mutluluk pozu vermeyi ihmal etmedi. (Habertürk)