Etiket: Modacı

Seren Serengil’den Nur Yerlitaş’a çok sert sözler.

Yazan :admin/ 250 0
GeceTürk

Televizyon ekranların da yayınlanan ‘Duymayan Kalmasın’ isimli magazin programı sunucusu Seren Serengil‘den Nur Yerlitaş‘a çok sert sözler.

GeceTürk

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı canlı yayında şehitler için kullandığı “Şehitler mehitler aman yeter” sözleriyle büyük tepki çeken modacı Nur Yerlitaş, geçen gün Arnavutköy‘de bir balık restoranından çıkarken görüntülenirken mikrofonlara, sadece şehit ailelerine karşı mahcup olduğunu ifade eden modacı, “Dostumu düşmanımı görmüş oldum” dedi.

Şarkıcı Demet Akalın, Nur Yerlitaş’ın Instagram hesabını takibi bırakmış, öte yandan ‘Kara Gözlüm’ şarkısının klibinde Nur Yerlitaş ile kamera karşısına geçen Serkan Kaya, olay nedeniyle klibi yayınlamaktan vazgeçmişti. Şarkıcı Tuğba Ekinci de Nur Yerlitaş hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Ajda Pekkan ve Öykü Serter de takipten çıkarmıştı.

 

Seren Serengil de sunuculuğunu yaptığı programda Nur Yerlitaş için ”O kimsenin dostu değildir, herkesin yüzüne gülüp arkasından konuşur. Bir cenaze evinde hakkımda dedikodular yapmış. Çok terbiyesiz bir kadın. Şimdi herkes onun yanından kaçıyor. Kıyafetlerini giyiyorlar ama herkes saklıyor ondan giyindiğini” ifadelerini kullandı.

Hepimizin bildiği mekan CATZ. ..

Yazan :admin/ 251 1

İstanbul’un en nezih semti Bebek’teki en eski en şık en şirin en eğlendiren hepimizin bildiği mekan CATZ

Bu hafta yazımda bende size “Bebek Catz”den bahsedeceğim
Salı akşamı sanatçı arkadaşım Aykut Şahan’ın sahnesin de oradaydım. Catz’de iki ayrı müzik sahnesi oluyor. 22:00-00:00 arası ilk sahne 00:00-03:00 arası ikinci sahne erken saatte eğlenmek isteyenlere, gece uzun diyenlere ikinci program şahaneliği ile Catz eğlence’de sınır tanımıyor. Hızlı ve çevik garsonları İle çözüm odaklı işletmecisi Alper Toprakçı sizleri eğlendirmek için haftanın yedi günü İstanbul gece hayatı’nda canlı müzik imkanı sunuyor…

Salı akşamı güncel repertuarı ve enerjik sahnesi ile sahne’de Aykut Şahan vardı. Kendisi mütevaziliği ile olduğu kadar sahne showları ile de ilgi çekiyor. Hiç temposunu düşürmeden hiç yorulmadan güzel bir program yaptı.

Dostları, sevenleri ve fan club’ü yanındaydı. Bizler için güzel bir akşam olurken, kendisini dinlemeye gelenler arasında Kerem Acar ve modacı Mecit Aydın’da vardı…

O akşam Bebek Catz’de hep bir ağızdan şarkılar söylenip, danslar edildi. Gece’nin son demine kadar eğlenildi. Eğer hala yolunuz Bebek CATZ’e düşmediyse muhakkak gidin derim o şirin mekanda sizde dostlarınızla her iki ayrı müzik programı ile müziğe doyarak eğlenerek güzel bir akşam geçirin. Şimdi’den size bol müzikli çok eğlenceler dilerim…

Gece’niz bizli olsun ….

 

Geceturk.com / Selen Aydın

Modacı Raşit Bağzıbağlı, doğum gününü Arnavutköy’de kutladı.

Yazan :admin/ 1459 0

Ülü modacı Raşit Bağzıbağlı, 32. yaşını sürpriz bir doğum günü partisiyle Arnavutköy’de kutladı. Partiye  katılanlar arasında Tülin Şahin, Dilan Çiçek Deniz, Defne Samyeli ve kızı Deren Talu, Deniz Akkaya ve sevgilisi Gökmen Şeynova vardı.. Podyum şeklindeki şeker hamurundan yapılan mankenler ve Bağzıbağlı’nın maketinden oluşan LED ışıklı doğum günü pastası gecenin en çok konuşulan detayı olmayı başardı.