Etiket: Manken

Demet Şener ”Yanındayız”

Yazan :admin/ 137 0

Demet Şener  ”Kadınlar yolda çevirip yanındayız diyorlar. Birçok insanın yapamadığı şeye cesaret ettim” dedi.

İbrahim Kutluay ile çekişmeli bir boşanma süreci yaşayan eski manken geçtiğimiz gün Bebek’teydi. Yolda yürüdüğünü gören birçok kadın destek mesajları Şener’in yüzünü güldürürken, tek tek teşekkür etti.

Hadise, Aurellien Muller ile el ele. ..

Yazan :admin/ 152 0

Hadise, yeni klibinde sevgilisi rolünde oynayan Aurellien Muller ile kameralar karşısına el ele geçti. TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye’nin jürisi olan güzel şarkıcı, geçen senenin şampiyonu Dodan Özer ile aşk yaşadığı söylenmişti.

İddialara anında yanıt verip ateş püsküren popçu, yeni klibinde sevgilisini canlandıran manken Aurellien ile kamera karşısına geçti.

Sıfır Tolerens klibi için kameralar karşısına geçen seksi şarkıcı Hadise, 7 yıl sonra bir ilki gerçekleştirdi. Hadise, Aurelien Muller ile el ele poz verdi.

Ünlü şarkıcı, “Sıfır Tolerans” isimli şarkısına çekti. Klipte popçu’nun sevgilisini manken Aurelien Muller canlandırdı. İkili arasındaki uyum dikkat çekti. Seksi şarkıcı gerçek hayatında en son 2010’da eski sevgilisi Sinan Akçıl ile el ele görüntülenmişti. 7 yıl sonra rol gereği de olsa Fransız mankenle objektiflere el ele poz verdi.

Bella Hadid, ile dünyaca ünlü Türk moda fotoğrafçısı Mert Alaş…

Yazan :admin/ 56 0

Amerikalı ünlü model/manken Bella Hadid, ile dünyaca ünlü Türk moda fotoğrafçısı Mert Alaş, bir yardım kampanyası için bir araya geldiler.


Yaptığı işten dolayı her zaman kameranın arkasında olan Alaş, bu kez Bella ile birlikte objektif karşısına geçti. İkili, çocuklar için organize edilen bağış kampanyası kampsamında Dsection dergisine, özel tasarlanan ve üzerinde ‘Hayal ediyorum’ yazan tişörtlerle poz verdi.