Etiket: Londra

Gözlerden Uzak Doğum Günü Kutladı.

Yazan :admin/ 91 0
GeceTürk

Oyuncu Belçim Bilgin‘in doğum günü kutlamasında arkadaşlarının çoğu İstanbul’dan Londra’ya gitti. Londra’da yaşayan birçok ünlü isim de partiye katıldı.

GeceTürk


Habertürk’te yer alan habere göre bir süredir Yılmaz Erdoğan’dan olan oğlu Rojin’le Londra’da ikamet eden Belçim Bilgin, 10 Şubat‘ta Londra’daki Hovarda Club‘da gözlerden uzak bir partiyle doğum gününü kutladı.


Oldukça kalabalık olan mekana sonradan gelen Belçim Bilgin’in doğum günü kutlaması için arkadaşlarının İstanbul’dan Londra’ya gittiği, Londra’da yaşayan birçok ünlü ismin de partiye katıldığı dikkat çekti. Belçim Bilgin’in doğum günü için Engin Hepileri ve Beyza Şekerci çifti de Londra’daydı.

İzzet Yıldızhan Kendisini Eleştirenlere Cevap Verdi.

Yazan :admin/ 81 0

Üç ayrı kadından dokuz çocuğu olan İzzet Yıldızhan, kendisini eleştirenlere şu yanıtı verdi.


Üç ayrı kadından dokuz çocuğu olan İzzet Yıldızhan, kendisini eleştirenlere şu yanıtı verdi: “İyi bir eş değilim ama çok iyi bir babayım. Her çocuğumun üzerine titriyorum. En büyük oğlum Londra’da okuyor. Yeri geliyor onlarla çizgi film izliyor, oyunlar oynuyorum. Etrafta çocuklarına bakmayan o kadar çok kötü örnek varken beni eleştirmeleri üzücü doğrusu. Eleştirenler ellerini vicdanlarına koysun.”

Kate Winslet Ağlayarak Özür Diledi…

Yazan :admin/ 64 0

Oscar ödüllü İngiliz aktris Kate Winslet, Londra‘daki Critics Circle Ödül Töreni’nde, tacizci erkek yönetmen, yapımcı ve aktörlerle daha önce çalıştığı için af diledi.


Kate Winslet, gözyaşları içinde “Birçok oyuncu, filmlerdeki rolleri sayesinde kariyerinde yol alıyor. Kadınlara yönelik cinsel tacize, istismara, suiistimale karşı yeterince tepki veremediğimi fark ettim, pişmanlık duyuyorum. Şimdi ‘Keşke çalışmasaydım’ dediğim insanlarla çalıştığımı fark ettim” ifadelerini kullandı.


42 yaşındaki oyuncu, tacizle suçlanan yönetmen Woody Allen ve Dylan Farrow ile çalışmıştı.

Boşanmaktan Vazgeçip 3. Çocuk Kararı Aldılar..

Yazan :admin/ 96 0

Magazin basınında boşanacakları yönünde haberlerle gündeme gelen ve bunu reklam malzemesi olarak kullanmaktan çekinmeyen MustafaEmina Sandal çifti üçüncü çocuğu yapıyor.


Sık sık boşanacak haberleriyle gündeme gelen Mustafa Sandal ve eşi Emina Sandal şu sıralar çocuklarıyla beraber Avusturya’da tatil yapıyor.


Boşanacakları konuşulan Emina Sandal ve Mustafa Sandal’ın Sırbistan’da yayınlanan Gloria dergisindeki “Çift, evliliklerinin 10’uncu yılını Londra’da gözlerden uzakta kutladı” haberi kafaları karıştırdı.


Posta’nın haberine göre, Mustafa Sandal ile Sırbistan’da doğup büyüyen Boşnak asıllı şarkıcı Emina Jahovic, 13 Ocak 2008’de nikah masasına oturmuştu.


Geçen Kasım’da oğulları Yaman (9) ve Yavuz’a (5) rağmen aralarına kara kedi girdi. Mustafa Sandal evi terk etti. Çift “Sorunlarımız var” dese de birbirlerinin doğum günlerini sosyal medyadan kutlamayı ihmal etmedi. Geçen hafta aynı gün yeni şarkılarını duyurmaları ise “Ayrılığı reklam için kullandıkları” iddialarına neden oldu.


Emina Sandal dün Instagram hesabından, poz verdiği Sırp dergisi Gloria‘nın kapağını paylaştı. Emina Sandal dergiye “2 oğlumuz var. Üçüncüyü kız istiyoruz” açıklamasını yaptı.