Etiket: Kutlama

Berrak Tüzünataç’tan 33 yaş partisi. ..

Yazan :admin/ 130 0

Berrak Tüzüntataç 33. yaş gününü yakın arkadaşları ve sevgilisi Birkan Sokullu’nun katıldığı bir parti ile kutladı.

2 Kasım doğumlu olan akrep burcu kadını Berrak Tüzüntataç doğum gününü yakın arkadaşları ve sevgilisi Birkan Sokullu’nun katıldığı bir parti ile kutladı.Tüzünataç eğlenceli partide başındaki kraliçe tacını hiç çıkarmadı.

Mekanların Yılbaşı Gecesi Fırsatçılığı

Yazan :admin/ 21 0

Başlık herkesi ilgilendiriyor.
Şimdi gittiğiniz bir mekanı düşünün, bu mekanın fiyatları diyelim ki 3 lira, ama her ne oluyorsa bu fiyatlar yılbaşı gecesi 5 lira oluyor… Eee nasıl neden diye incelemeye başlıyorsunuz normal fiyatı ile yılbaşı gecesi arasındaki farkı ve karşınıza çıkan artılar şunlar;

1- 20:30’da başlayıp 02:00’de biten normal 3 liralık programları yılbaşı gecesi 04:00’te bitiyor… Saat ve hizmet süresi artıyor!

2- Yılbaşına özel normal menülere göre ekstra meze, ara sıcak ve ana yemek dışında hindi gibi özel lezzetler mevcut…

3- Gece sonu kimisi çorba servisi, kimisi sucuk ekmek gibi farklı lezzetler sunuyor… ( 3 liralık menülerde yok )

4- Normalde gece 2’de biten bir program ile yılbaşı gecesi 4’te biten programın arasında tüketilen içecek farkıda var..

5- Normal gün yada hafta sonu eğlencelerinden ayrı, ekstra sanatçı ya da alt gruplar var…

6- E birde yılbaşı gecesi tüm personel ailesini sevdiklerini bırakıp, bizlere kaliteli ve eğlenceli bir gece için ellerinden geleni yaparak yeniyıla çalışarak giriyorlar..!

Kısaca bu 3 lira ile 5 lira arasındaki fark normal, normal olduğunu sizlerde hatırlayınız istedim bu maddelerle..!

Eee… peki neden mekanların fırsatçılığı başlığı attın derseniz 🙂 Konuya gireyim hemen..!
Evet fırsatçı mekanlar var, hatta ahlaksız hatta hırsız bu bahsedeceğim mekanlar!!!

Şimdi normal günlerde yani eğlence gecelerimizde 3 liralık olan bir limitsiz menü içeriği, yılbaşı gecesi 5 lira olmasını makul karşılıyorum. Makul gördüğüm için yukarıda ilk akla gelen 5 maddeyi sıraladım ki, mekanlara sorsam bu maddeler daha da çoğalır buna eminim…

Peki bu ahlaksızlar kimler?
Mekan yazmış yılbaşı gecesi fiks menü limitsiz 300 lira, tamam kabul iyi verdik 300 lirayı gelip eğleneceğiz…

Diyelim ki 4 kişi gitmeye karar verdik bu mekana ve maliyetimiz 4 kişide 300 liradan oldu 1.200 TL, tamam süper. Arkadaş bugün birçok mekan aynı zamanda fırsat sitelerine ilan veriyor.. Verilen ilan aynen şu; bu x mekan ve etkinliği için; yılbaşı limitsiz 150 TL gibi bir ilan yani bizim gibi 4 kişi 600 TL’ye bu fırsat sitesi üzerinden bizim yarı fiyatımıza bizim yan masamıza geliyor… Aynı mezeleri, yemekleri, ikramları, içecekleri ve sahne enerjisine dahil oluyor… Onlar 600 TL öderken, bizler 1.200 TL ödüyoruz!!! Ha bu arada bu mekan bu 600 TL’ye satan fırsat sitesine %5 ile %10 arasında bir pay veriyor…

İşte bu mekanlar hem ahlaksız hem şerefsiz hemde namussuzdur… Hatta bu yazım bir suç duyurusudur… Kısaca mekana gidiyorsunuz siz 2 lira öderken, yan masa aynı tüketim içeriğine 1 lira ödüyor.. Mekan bizleri keriz, salak, aptal yerine koyuyor… Ama şunu bilmiyorlar ki, evet aynı içki büfede daha ucuz, evet sizlerin verdiği hizmetten dolayı daha yüksek fiyatları bilerek ödedeğimizi bizlerde biliyoruz. Lakin sizlerin ahlaksız olduğunu bilmiyorduk, ya da günü kurtarmak adına hırsız olduğunuzu bilmiyorduk… 😀 Kısaca tek tavsiyem bildiğiniz müdavimi olduğunuz mekanlara gidin ve gitmedem mutlaka google amcada arayın mekanın ilanlarını/reklamlarını..!

Keyfiniz bol olsun, sevgilerimler..!
GeceTURK.com / Okday Kaçan

Doğum Günü Partileri

Yazan :admin/ 680 0

Doğum gününüzü eşsiz ve görkemli bir eğlence anlayışıyla sınırlamayan mekanları tercih etmelisiniz. Özel gününüze daha da anlam katacak olan sürprizler, geçmişin hüzünlerini silmek için ilk adımınız olacaktır. Size kendinizi özel hissettiren, tam manasıyla ” iyi ki” doğmuşum diyebileceğiniz özellikleri bünyesinde barındırarak, hayalinizdeki partiyi yaşamanızı sağlamalıdır. İstanbul gece hayatında sınırsız eğlence mekanları mevcut olmaktadır. Sizler sadece aradığınız ve yaşamak istediğiniz mekanı seçmekle yükümlüsünüz. Arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle özel saatlerinizi taçlandıran, sizi yerinizde duramayacağınız bir coşkunun kollarına bırakacak nitelikleri taşımalıdır. İşte bizde sizleri yormadan, tercih aşamasında kılavuzluk yapmaktayız. Romantik şarkıların prensleri, fasıl kültürüyle yerinizde duramayacağınız bir atmosferi, dj eşliğinde yaşanan saatleri tüm cömertliğimizle sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Doğum günü partileri sizin için yaşamınızın en anlamlı günlerinden biridir. Günler önceden başlayacak olan hazırlıklarınızda son noktayı koyacak olan mekanları sizleri için seçiyoruz. Tüm yılın yorgunluğunu, stresini ve kaygılarını bir çırpıda atabileceğiniz seçilmiş saatlerle eğlencenin tam da ortasındaki yerinizi alacaksınız. Özel hissetmenin haklı mutluluğunu bir kez daha sizlere yaşatacak olan mekanlar, tüm yılınızı renkli hatırlamanıza olanak sağlayacaktır. Doğum gününüzü kutlayacağınız mekanın varlığı da, en özel gününüzü daha anlamlı kılmak için önemlidir. Bulunduğunuz ortamın atmosferiyle uyuşmak, ayak uydurmak ve ruhunuzla birlikte bütünlük sağlıyor olması gerekmektedir. Bu durumda ilk girdiğiniz kapı değil, seçilmiş ve size hitap eden eğlence anlayışıyla hareket etmeniz sizi memnun edecektir.

Doğum günü partilerinde eğlenmiş olmak için değil, eğlence anlayışınızın sınırlarını unutulmaz kılmak için çizmelisiniz. Sizin için yegane olan sizi anlayan, ışığınızı pozitif yayan bir mekanla yeni yaşınızı karşılayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla eğlencenin kucağında olacak, tam donanımlı olan parti kültürünü eşsiz yaşayabileceksiniz. Günler öncesinden programını yaptığınız partinizi sizi kutlayan dostlarınızla taçlandıracaksınız. Doğru mekanın partiniz için getirisini arka plana atmamalısınız. Sizin ruhunuzla bütünleşecek bir parti organizasyonu ile, yeni adım attığınız yaşınızı rengarenk kutlamanın haklı mutluluğu içinde seneye de aynı mekan da parti kutlaması bilincini taşıyarak mekandan ayrılacaksınız. Kaliteli, hizmet anlayışı kusursuz, parti bilincini yakalamış mekanlarla dopdolu yaşayacağınız eğlenceli bir yaşa yepyeni duygularla merhaba diyeceksiniz. GeceTurk.com

YASAL UYARI: Bu yazının, makalenin, haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geceturk.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Doğum Günü Kutlamaları. ..

Yazan :admin/ 64 0

Doğum günümüz tüm bir yılı acısıyla tatlısıyla geride bıraktığımız anılar olacaktır. Yeni anılara yelken açacağımız yeni günde, kendimizi özel hissetmemiz de kaçınılmaz olmalıdır. Güzel hatırlayabileceğimiz, hafızalarda taze kalacak, ruhumuzun canlılığını koruyacak bir kutlama ile, yeni yaşımızı taçlandırabiliriz. Doğum günü kutlamaları unutulmaz günlerinize bir yenisini daha eklemelidir. Güne özel sizi kutlayan arkadaşlarınızla birlikte eşsiz bir görsel şölene imza atmalısınız. Bunun için ruhunuzla bütünlük sağlayacak renkli bir atmosferin tam merkezinde olmalısınız. Kutlamanıza uygun seçeceğiniz bir mekan için size rehberlik yapıyoruz. Sizin seçmiş olduğunuz mekanın sunacağı tüm güzellikler, sınırsız eğlence hizmeti sizleri bekliyor. Sevdiğiniz sanatçıların o gece tüm şarkıları size hediye edilecek, gecenin yıldızı olarak damganızı vuracaksınız.

Sizin dansınız, sizin şarkınız, sizin dostlarınız ve sevdiğiniz sanatçılarla kendinize verebileceğiniz en güzel hediyeyi sunmuş olacaksınız. Sabahın ilk ışıklarına kadar süren eğlenceniz, sizin ruhsal ve bedensel olarak tam bir bütünlük içinde yeniden var olmanızı sağlayacaktır. İstanbul’ un eğlence mekanlarında aradığınız nezih ortamı bulmak zor değildir. Doğum günü kutlamaları konusunda oldukça profesyonel bir hizmet sunan mekanlar, sevdiğiniz müziğin eşliğinde eğlencenizi maksimum seviyeye çıkaracaktır. Tüm bu görkemli eğlencenin ortasında, size sadece pastanızı üflemek, müzik eşliğinde dans etmek kalıyor. Bu güne kadar doğum gününüzü coşku ile kutlamamış olabilirsiniz. Ya da istediğiniz ortamı veya mekanı bulamamış olabilirsiniz. Bunun için bu sene sizin için milat olsun ve yeni hayatınıza doğru tam yol eğlenerek yolunuzu alın. Öncelikle nasıl bir eğlence istediğinizi hayal edip, arkadaşlarınızın da fikirlerini alıp, doğru tercih yapabilirsiniz.

Doğum günü kutlamaları için sizlere kaliteden ödün vermeyen mekanları belirtip, istediğiniz bir eğlence anlayışına kusursuz götüren rehberlik vazifesi bizlere düşmektedir. Öncelikle rotanızı belirleyip, en mutlu gününüze gereken özeni göstermelisiniz. “Tekrar görüşmek umuduyla” diyerek ayrılacağınız mekandan yepyeni ve tazelenmiş ruhunuzla birlikte bir yaş yaşlandığınızı değil, daha da gençleştiğinizi hissetmelisiniz. Sizlere sunulacak tercihler yerinizde durdurmayan fasıl eğlenceleri, sevdiğiniz sanatçıların sizlere hitap eden şarkıları, kulaklarınızın pasını silecek, ruhunuzu dinginleştirecek hoş romantik müzik yelpazesi eşliğinde yeniden doğmuş olacaksınız. Tercih sadece sizin.GeceTurk.com

 

YASAL UYARI: Bu yazının, makalenin, haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geceturk.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.