Etiket: Kulüp

Tan Taşçı ile Asena Atalay, Karaköy Drone çıkışı görüntülendi

Yazan :admin/ 20 0

Yakışıklı popçu Tan Taşçı ile Asena Atalay‘ın ayrıldıkları konuşulurken ikili sarmaş dolaş, İstanbul gecelerin de eğlendi.

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin’den ayrıldıktan sonra Tan Taşçı ile Bodrum’da yaz aşkı yaşayan Asena Atalay’ın bu ilişkisini de bitirdiği söyleniyordu. Ancak ikili aşklarına dolu dizgin devam etme kararı almışlar.

Altı aydır birlikte olan ikili, geçtiğimiz gece İstanbul gece hayatı’nın gözde kulüplerin den Karaköy Drone adlı mekanda sabahın ilk ışıklarına kadar sarmaş dolaş eğlendi. Çıkışta flaşların patlamasıyla şoke olan ve moralleri bozulan sevgililer, Taşçı’nın Ortaköy’deki evine doğru yol aldı.

Ebru Gündeş, 4 gece çıkacağı sahneden 520 bin lira alacak.

Yazan :admin/ 19 0

30 Eylül-14 Ekim arasında İstanbul Şişli’deki bir restaurantta, hayranlarının karşısına dört kez sahneye çıkacak olan Ebru Gündeş, tam 520 bin TL kazanacak.

Ebru Gündeş’i mekanda en önden izlemenin fiks menü bedeli kişi başı 2 bin 500 lira. Buna açılan şampanyalar da eklerseniz eğer fiyat 4 bin liraya çıkıyor. Sahne programını uzatması beklenen Ebru Gündeş geçen yıl da rekor kırmıştı.

Ebru Gündeş geçen yıl aynı kulüpte 22 kez sahneye çıkarak konser vermişti, 2 milyon 200 bin lira kazanmıştı. Yaklaşık 3,5 saat süren programında 50 şarkı okuyan Ebru Gündeş sahne şıklığına da bir servet Sahne kostümleri 15-20 bin lira arasında değişiyor. Ebru Gündeş bayram, yılbaşı ve düğünlerde sahneye çıkmak için 250 bin lira alıyor. Bu rakam Ocak 2018’de artacak.

Canlı Müzik, Kulüpleri’nin Yanlışları !

Yazan :admin/ 9 0

Bu mekanları işletenler sanıyorum ki hiç müşteri olmamışlar. Yani müşteri olarak gezmemişler, gezseler müşteri gözüyle bakabilirler. Dolayısı ile sadece mekanı işletmek adına görebildikleri ve öğrenebildiklerini ezberlemişler bu ezberi tekrar edip devam ediyorlar.

TEKRAR EDEN GECE HAYATI

Tekrar eden eğlence sektöründen müşteriler çok ama çok sıkıldı. Yenilik şart ve bu yeniliği müşterinin ihtiyaçlarını isteklerini görebilen vizyon sahibi işletmeciler başarılı olmaya devam edecek önümüzdeki sezonda!!!

SAP GİBİ BEKLETMEYİN MÜŞTERİYİ

Genelde canlı müzik kulüplerinin sahne saati gece 02:00 kapı açılış saati ise 00:00. Yani kapı açlışında gelen müşteriler ortalam iki saat sahne saatini boş boş oturup beklerken sıkılıyor tat almıyor çıktığı geceden, dolayısı ile ya gelmiyor veya çok gelmek isterse artık saat 02:00’de giriş yapıyor. İşletmecilerde millet neden gelmiyor, sahne saatini biraz daha bekleyelim diye bulduğu çözümün yanlış olduğundan habersiz bir şekilde “Gece Hayatı Bitti” diye şikayet etmeye mahkum yaşıyor. 🙂

EĞLENCEYE HAZIRLAYIN

Bu 2 saatlik boşluğu doldurmalısınız. Bir alt sanatçı, eğlence grubu, dans grubu, şov, komedi vs yapılmalı. Yoksa gece kulübü olmaktan çıkar konser salonu havasında olmaktan çıkamazsınız, gelen konuklarda ödedikleri hesapları abartılı bulacak ve evettttt gece hayatı bitecektir.!!!

Mekanın kapısını her açtığınızda yenileyin, yenilenin, değişin ve şaşırtın müşterileri!!!

 

GeceTurk.com / Okday Kaçan

Bodrum Gece Kulübü

Yazan :admin/ 14 0

Bodrum görsel ve ruhsal anlamda sizin tam gaz eğlence anlayışının içine çekecek bir güzelliğe sahiptir. Bu bakımdan oldukça şanslı sayılır, Bodrum tatilinde olmazsa olmazları yaşamanız kaçınılmaz olur. Bodrum gündüz ve gece hayatı zaman sınırlaması yapmadan, misyonunu eğlenceyle bütünleştirmiş cennet yarımadasıdır. Doğal güzelliklerinin yanı sıra, eğlence anlayışıyla da tam bir fenomen olmuştur. Her geçen yıl popüleritesi artan, kendini yenileyen şık mekanlar, sizlerin eğlenmeniz için gerekli tüm kaynaklara sahip olmuştur. Bodrum gece kulubu bakımından oldukça zengin bir alt yapıya sahiptir. Herkesin beğenisine göre eğlence anlayışı sunan Bodrum geceleri, yenilene kulubleriyle adından sıkça söz ettirmeye devam etmektedir. Büyük ve metropol şehirlerle yarışan ve kaliteden ödün vermeyen eğlence anlayışı sergilemesi, yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olmasını beraberinde getirmiştir.

Canlı müzik, fasıl, yabancı müzik, Dj performansları ile son derece etkileyici bir eğlencenin baş mimarı olmaktadır. Bodrum sadece yaz aylarında değil, Kışın’ da eğlenceye devam eden mekanları bünyesine barındırmaktadır. Kendisine yüklenen misyonun farkında olması, her yıl daha ileri safhalara taşınmasını sağlamaktadır. Birbirinden farklı tarzları ile siz değerli konuklarına unutulmaz saatler yaşatan Bodrum gece kulubu ilklere imzasını atarak, örnek olmaya devam etmektedir. sabahı karşılayan bir eğlence yelpazesinde zamanın nasıl aktığına inanamayacaksınız. Yalıkavak, Türbükü, merkez barlar sokağı ve doyumsuz eğlence ziyafetiyle aradığınız tüm güzellikleri bir arada bulacaksınız. Her yaşta ve herkese göre eğlence anlayışı sergileyen kulubler, tercihi size bırakıyor. Oldukça tanınmış ve ünlü isimleri de ağırlayan mekanlar, kaliteden taviz vermeyen ilkesiyle, Bodrum’ da eğlencenin nabzını tutuyor.


Bodrum Gece Kulübü Eğlence anlayışınıza hız getiren, sorumluluklarınızı biraz olsun geride bırakabileceğiniz saatleri sunan Bodrum gece kulubu çeşitli aktiviteleriyle görenleri kendine hayran bırakıyor. Çeşitli danslar, farklı müzik kültürleriyle birleşiyor ve ortaya inanılmaz görüntüler çıkıyor. Kendinizi yenilenmiş ve arınmanız hissederek mutluluğunuzu taçlandırıyorsunuz. Yemeğinizi yiyebilir, Ege’ nin enfes mezelerinden tadabilir, eğlencenin kalbinde kendinize de bir yer açabilirsiniz. Gece bitmeyen sabahın ilk ışıklarına kadar süren eğlence sizleri de davetkar cazibesiyle içine çekecektir. Kapasitesi oldukça geniş kulüpleri, sizlerin eğlence anlayışına her yıl yeni bir soluk getirmeye devam ediyor. GeceTurk.com
YASAL UYARI: Bu yazının, makalenin, haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geceturk.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.