Etiket: Jennifer Lopez

48. Yaşında Bile Fit Ve Güzel.

Yazan :admin/ 62 0
GeceTürk

Fit vücuduyla herkesi kendine hayran bırakan Jennifer Lopez (48), beslenme konusunda kendisine çok katı davranmadığını söyledi.

GeceTürk


Canı ne isterse yediğinden bahseden şarkıcı, “Hepimiz insanız. Herkes bir parça kek ya da kurabiye yemek ister. Cips yiyince ağlamıyorum. Beslenme konusunu çok abartmaya gerek yok” dedi. Aynı zamanda annesinin yemeklerini çok özlediğinden de bahseden JLo, şunları söyledi: “Yaşınız kaç olursa olsun anne yemeğinin tadı başkadır. Annemin yemeklerini çok özlüyorum.”

Lopez Yine Nefes Kesti.

Yazan :admin/ 105 0

Süper star Jennifer Lopez Las Vegas’ta sahne aldı.


Sahne şovlarıyla ünlü güzel her zaman olduğu gibi kıyafetiyle de dikkat çekti.


Seksi elbiseler tercih eden 48 yaşındaki JLo nefes kesti.

İrem Derici, dünyaca ünlü yıldıza ”Helal kız, kökle”

Yazan :admin/ 339 0

İrem Derici dünyaca ünlü yıldıza “Helal kız, kökle” diyerek destek çıktı. Jennifer Lopez, restoranda burnunu karıştırırken magazincilere yakalandı.

Güzel yıldız yıldız Jennifer Lopez, restoranda burnunu karıştırırken görüntülendi. Ünlü yıldızın burnunu karıştırması sosyal medyada gün içerisinde sıkça konuşulan konular arasında olurken.

“Capamag Magazin” isimli Instagram hesabı Lopez’in burnunu karıştırırken çekilen fotoğraflarını “Jennifer Lopez restoranda yemek yediğini unuttu!” notuyla takipçileriyle paylaşınca Derici hemen yorumu yapıştırdı.

Doğal rahat tavırlarıyla bilinen İrem Derici, Lopez’in burun karıştırma fotoğraflarının yer aldığı paylaşımın altına “Helal kız, kökle” yorumunu yazarak, espirili bir dille dünyaca ünlü yıldıza destek çıktı.