Etiket: İstanbul

Cem Yılmaz, oğlu Kemal’in bakıcısıyla Etiler Uludağ Kebap’ta yemek yedi.

Yazan :admin/ 360 0

Cem Yılmaz, oğlu Kemal’in bakıcısıyla geçtiğimiz gün İstanbul’un en iyi et restoranlarından Etiler Uludağ Kebap’ta yemek yedi.

Restoran çıkışı objektiflere takılan Yılmaz, 5 Ocak’ta vizyona girecek olan ‘Arif V 216’ hakkında konuşan komedyen ”Aralık’ta fragman yayınlanacak. Her şeyi göreceksiniz” dedi. Yılmaz daha sonra Nisan ayında aldığı ve 1 milyon 365 bin TL ödediği lüks cipine binerek uzaklaştı

Matmazel Coco, geçen gece Mustafa Keser’i ağırladı.

Yazan :admin/ 89 0

Matmazel Coco seyirciye Mustafa Keser’in meşhur mendiline atıfta bulunarak, “Mendil verem mi?” türküsünü söyletmeye çalışırken, yaklaşık bir saat kaldığı sahnede kah esprileri, kah söylediği ilginç şarkılarla seyirciye eğlenceli dakikalar yaşattı.

İstanbul eğlence hayatı’nde modern meyhane konsepti ile misafirlere unutulmaz anlar yaşatan Ah Mazi By My Cabaret’in sivri dilli sunucusu komedyen Matmazel Coco, geçtiğimiz akşam Mustafa Keser’i ağırladı.

Rafet El Roman, yeni sevgilisiyle arabada yakalandı.

Yazan :admin/ 132 0

Rafet El Roman geçtiğimiz gece kız arkadaşıyla İstanbul balık restoranları’nın en gözde mekanlarından Kuruçeşme’deki Park Fora Balık‘ta baş başa yemek yedi. Restoran’dan ayrı ayrı çıkıp sonradan başka biryer de buluşan çift trafik ışıklarında gazetecilerden kaçamadı.

Magazincilerin flaşlar’ı patlayınca Rafet El Roman kız arkadaşını Akaretler”de indirip, Nişantaşı’ndaki evine tek başına gitti. Sarışın kadın 15 dakika sonra evin önünde görüldü. Rafet El Roman’ın sevgilisi flaşlar patlayınca eliyle yüzünü kapadı. Kapıda habercileri gören hanımefendi eve giremeyip taksiyle uzaklaştı.

Rafet El Roman, yeni bir ilişkiye başlayınca akıllara verdiği röportaj geldi. Rafet verdiği röportajda, “Cinsel ilişki olmayan ilişkide durmam, fantezilerim geniştir.” sözleriyle magazin gündemini epeyce meşgul etmişti.

 

Rafet El Roman ve Tuğba Altıntop 1996’da evlendi, 2002 yılında olaylı bir şekilde boşandı. Çiftin Şevval ve Su adında iki kızı var. Rafet El Roman, 2014’te evlendiği kendinden 20 yaş küçük olan Ceren Kaplakarslan’dan (28), Ekim 2016’da olaylı bir şekilde boşandı.

Zehra TÜYLÜ – Hünkar Meyhanesi

Yazan :admin/ 155 0

Röportaj Yapılan Kişi:

Zehra TÜYLÜ

Röportaj

Zehra TÜYLÜ – Hünkar Meyhanesi

1. Bu sektöre başlama hikayeniz nedir ?

9 yıl öncesine dayanıyor hikayem. Üniversitiyi bitirip bitirmez İstanbul’a yerlestim. Çanakkale`de okudum. Deniz’e ve kıyı’ya yakın olan yerleri çok severim bu sebep’ten dolayı da Ege’ye hayranlık beslerim. Ama tiyatro tutkunlugum yüzünden İstanbul’a yerleştim. Tiyatroya devam ederken birkaç dizi projesinde yer aldim. Ama yaşımın kücüklüğü sabırsızlığım malasef başlamadan bitmesine sebep oldu. Set ortamında saatlerin belli degil, günlerimiz belli değil şartlar cok ağırdı.

Sabretmek gereken bir meslek ama yaşımın küçüklüğü sabırsızlıkla mesleğe başlamadan bitti. Ama suanki aklım olsa herşey farklı olabilirdi. Daha sonra artik insanlarla muhattap olmamak için bulaşıkçılığa başladım. Senin yerin burası değil insan ilişkilerin kuvvetli diyerek beni servise aldılar. Ajansların yönlendirmesi ile 5 yıldızlı otellere restaurant’larda hostes’liğe başladım. Havuz barında çalıştım. Yavas yavas restaurant müdürlüğüne kadar yükseldim.

2. Hünkar Meyhanesi ne zamandır hizmet veriyor ?

1 yıldır. Hazırlık süresi ile hizmet veriyoruz. Biz burayı devir aldık.

3. Mekanın tarzı nedir ?

Rum meyhanesinin tarzını yansıtmaya calışıyoruz. Mezeler’imiz olsun mekanin dekorasyonu olsun o atmosferi yakalamaya çalıştık.

4. Mekan da olmazsa olmazınız nedir ?

Güleryüz olmazsa olmazımdır. Buraya gelen misafirlerimiz ailemiz, evinize gelen birine asık surat ile ağırlamak istemiyoruz.

5. Mekanın favori ürünü nedir ?

Favori ürünümüz kalkan balığıdır.

6. Mekanın dekoru ve tasarımı kime aittir ?

İşletme sahibi ABDURRAHİM KAYA ve ZEHRA TÜYLÜ katkılarıyla ortaya çıktı.

7. Müşteri neden sizi tercih etmeli ?

Kumkapı mekanların da birçok mekan olmasına rağmen artık sadece isimleri kaldı. Bize gelen misafirlerimiz ismimize değil, hizmet kalitemize ve güler yüzümüze geliyor. Aile ortami tercih edenler, bizi tercih ediyor…

8. Personelinizde en çok neye dikkat edersiniz ?

En çok kendi içlerindeki ilişkiye dikkat ederim. Müşteriye olan seviyesi ve servisi olarak devam ederim.

9. Peki ! Sektörün geleceği için diğer işletmelere tavsiyeniz/öneriniz nelerdir ?

Günü kurtarıp kar etmek yerine daha iyi hizmet ve kaliteyi yükseltmeyi çalışmayi azimli çalışmayi önerebilirim…

 

10. Sizce insanlar dışarıya çıktıklarında en çok neye dikkat ederler ?

Rahatlık özgürlük ….

 

11. Bugüne kadar yaşadığınız en ilginç olay nedir ?

Etiler’de 5 yıldızlı bir otel’de çalışıyordum. İlk deneyimim’di orası yaşımdan çok küçük göstermemden sebep bir otel misafirimizle ilgilenirken, eşi beni çalışan olarak zannetmedi ve olayı çok yanlış anlayarak eşimden uzak dur diye bağırıp çağırması. Benim orda çalışan olduğumu anlatana kadar baya bir çaba harcamıştım buda yaşadigim en kötü tecrübedir.

 

12. Bu sektördeki Turgid başkanı siz olsaydınız ? İcraatlarınız ne yönde olurdu ?

 

Bölge bölge ayırmak olurdu. Kumkapı meyhaneler olurdu. Taksim barlar gibi kisim kisim yapardım böylece insanlar rahatca eğlenebilirlerdi.

 

Sevgili Zehra TÜYLÜ, bize vakit ayırdığınız için teşekkür ediyoruz….

GeceTurk.com / Buse Güngör

Serdar Bilgili, Özlem Uzan ile birlikte görüntülendi.

Yazan :admin/ 106 0

Serdar Bilgili, adının aşk dedikodularına karıştığı Özlem Uzan ile ilk kez birlikte görüntülendi. Beşiktaş Spor Kulübü eski başkanlarından Bilgili, adının aşk dedikodularına karıştığı kaçak iş adamı Hakan Uzan’ın eski eşi Özlem Uzan ile ilk kez birlikte görüntülendi.

Geçen gece Yeniköy Arnavutköy Balıkçısı’nda buluşup yemek yiyen ikili, özel VIP odada baş başa vakit geçirdiler. Yeni sevgililere daha sonra bir kadın arkadaşları da eşlik etti. Çift çıkışta art arda patlayan flaşlarla panik yaşarken magazin muhabirlerine sinirlenen Bilgili aracına tek başına binerken, Uzan arkadaşıyla birlikte hızla uzaklaştı. Taksi çeviren ikili, Bilgili’nin aracı ile aynı istikamete doğru ilerleyerek İstanbul gecelerinde kayboldular.

TV sunucusu Özlem Kızılkaya 2002’de Hakan Uzan ile evlendi. İki çocukları olan çift, İmar Bankası ve Adabank soruşturmaları sırasında yurt dışına kaçtı. Eşiyle birlikte zimmetle suçlanan ve kırmızı bültenle aranan Uzan, 13 yıl sonra geçen Kasım ayında Türkiye’ye döndü. Eşine boşanma davası açtı ve zimmetle yargılandığı davadan beraat etti.

Bülent Ersoy, sahne’den inmiyor. ..

Yazan :admin/ 89 0

Bülent Ersoy, geçtiğimiz hafta sonu önce Antalya, ardından İstanbul’da hayranlarıyla buluştu. Yoğun konser temposunun kendisini yormadığını tam tersi mutlu ettiğini belirten sanatçı, hayranlarının ilgisinin yorgunluğunu aldığını söyledi…

Diva’yı dinleyebilmek için günler öncesinden rezervasyonlarını yaptıran Antalyalılar’ın yoğun ilgisinden sanatçı çok memnun kaldı. Tıklım tıklım dolu mekanda iki saat kadar sahnede kalan Bülent Ersoy, repertuarında Ahmet Kaya ve İbrahimin Tatlıses gibi sanatçıların da şarkılarına yer verdi.

Konser maratonuna ikinci gün İstanbul’da devam eden Ersoy, yine aynı yoğun ilgi ve kalabalık karşısında; “Dün Antalya’da çok keyifli bir sahne gerçekleştirdik. Yorgun geldim ama sizlerin bu güzel sevgisini, ilgisini görünce inanın bütün yorgunluğum gitti” diye konuştu.

Mehmet AYDIN – Köşem Restaurant Kumkapı

Yazan :admin/ 16 0

Röportaj Yapılan Kişi:

Mehmet AYDIN

Röportaj

Mehmet AYDIN – Köşem Restaurant Kumkapı

 

1. Bu sektöre başlama hikayeniz nedir ?

Giresun’luyum İstanbul`a 13 yasinda geldim. Bu mesleğe bulaşık’dan başladım. 6 ay bulaşıkçılık yaptıktan sonra komiliğe çıktım. Garsonluk şeflik derken yükseldim. 24 yıldır kendi mesleğimi yapıyorum.

2. Mekanınız ne zamandır hizmet veriyor ?

16 yıldır bu mekanı işletiyorum. İkinci mekanım Kumkapı’nın girişinde Beyaz Balina Restaurant vardı orayı devir ettikten sonra burayı aldım.

3. Mekanın tarzı nedir ?

Mekanımızın tarzi yok çekmemek. Balık Restaurant’ı olmama rağmen gelen misafirim et yada tavuk isterse personele aldırıp yapıyoruz.

4. Mekan da olmazsa olmazınız nedir ?

Kalamar kavun beyaz peynir rakı :)))

5. Restoran’ın favori ürünü nedir ?

Tuzda balık.

6. Mekanın dekoru ve tasarımı kime ait ?

Tamamen bize ait .

7. Müşteri neden Köşem Restaurant Kumkapı’yı tercih etmeli ?

Güler yüz ve hizmetim.

8. Personelinizde en çok neye dikkat edersiniz ?

Ustama ve kişisel bakım ile hijyene dikkat ederim…

9. Peki ! Sektörün geleceği için diğer işletmelere tavsiyeniz/öneriniz nelerdir?

Taze ürün ve iyi hizmet herşey’in başı bu.

 

10. Sizce insanlar dışarıya çıktıklarında en çok neye dikkat ederler?

Rahatsız olmamaya rahat ve aile ortamına dikkat ederler.

 

11. Bugüne kadar yaşadığınız en ilginç olay nedir?

Levent Kırca bizim müdavim müşterimiz’di her geldiğinde burası yıkılırdı. Onunla her anı bir öncekinden farklıydı.

 

12. Bu sektördeki Turgid başkanı siz olsaydınız. İcraatlarınız ne yönde olurdu?

Turizim ve döviz olurdu.

Sevgili Mehmet AYDIN, bize vakit ayırdığınız için teşekkür ediyoruz….

GeceTurk.com / Buse Güngör

Şebnem Bozoklu, Kanat Atkaya’yla bir mekan çıkışı el ele görüntülendi.

Yazan :admin/ 110 0

Emre İzer’le olan altı yıllık evliliğini birkaç ay önce bitiren Şebnem Bozoklu, bir süredir aşk yaşadığı Kanat Atkaya‘yla geçen gece Nişantaşı’nda el ele magazincilere yakalandı.

İstanbul nişantaşı eğlence mekanlarından birinde eğlence sonrası çıkışta minik bir tartışma yaşayan ikili, yolda çevirdikleri taksiye binerken görüntülendi.

Flaşların patladığını gören çift, panik bir halde apar topar taksiye bindi. Görüntü vermek istemeyen çift,  olay yerinden hızlıca uzaklaştı.

Eğlence Mekanları. ..

Yazan :admin/ 67 0

Eğlence Mekanları İstanbul deyince, akla ilk düşen aktivitelerden biri de eğlenceler olacaktır. İstanbul’ da gündelik hayatın iş ve sosyal sorumlulukları içinde kaybolmuşken, kendinizi yeniden keşfetmek, ruhunuzu dinlendirmek için tercih edebileceğiniz mekanları sizler için araştırdık. Sizler yoğun karmaşanın içinde kaybolmadan, bizlerden direk olarak adresi alıp, rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır. Eğlence anlayışınızı dizginlemek yerine, daha geniş bir yelpazede tutarak, sınırlarınızı genişletebilirsiniz. Öncelikle göz atacak, sonrasında karar verme aşamasına geçebileceksiniz. Bakınız oldukça yol gösteren bir kılavuz nezdinde, eğlencenizin adreslerine hiçbir sorun çıkmadan ulaşabileceksiniz. Hangi mekanda kimler çıkıyor? Mezeleri, fiks menüleri, eğlencenizin hangi dozajda maksimum seviyeye çıkacağını belirleyebilmek işini severek göğüslüyoruz.

Bilindiği gibi İstanbul’ un eğlence mekanları öyle kolayca sayılmakla bitmez türdendir. Bu nedenle tecrübelerinizi “keşke”lerle değil, ” iyiki” lerle destekleyebileceksiniz. Eğlenebileceğiniz, eğlenirken keyif alıp arınabileceğiniz adreslere hemen ulaşabilirsiniz. Etiler Vitrin Club sahnesi canlı müzik performansları ile eğlendirirken, kapılarını tüm eğlence sevenlere sonuna kadar açıyor. Oldukça popüler olan mekan tasarımı, estetik karşılaması ve canlı müzik sevenleri bir araya getiriyor.  Cuma geceleri sevilen şarkıları ve sesiyle Berkay sizleri ağırlıyor. Etiler Şahane Club sahnesinde Cengiz İmren sizleri ağırlarken, kulaklarınız da tüm hafta boyunca silinmeyecek izlere imza atıyor. Sevdiklerinizle uyum içinde geçireceğiniz şahane akşamlar için şahane Club tüm konukseverliğini gözler önüne seriyor.

Etiler Podyum Club haftanın iki günü canlı olarak ve arabesk müziğinin güçlü sesini sizlerle buluşturuyor. Her hafta 5 gece açık olan mekanda Ferman Toprak, Erkam Aydar ve sürpriz sanatçılar sahneye çıkıyor. Patron BY Şebo sahnesi sevilen sanatçıları çeşitli ve farklı zaman dilimlerinde sizlerle buluşturmanın haklı gururunu yaşıyor. Hangi sanatçı ne zaman sahne alıyor? Merak ediyorsanız bizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Utku Uysal her Cuma ve Cumartesi gecesi sizlerle birlikte müziğin doyumsuz ziyafetini yaşıyor ve yaşatıyor. Sizler de yeni haftaya yenilenmiş ve arınmış olarak başlamak istiyorsanız, harika bir müzik şölenine davetlisiniz. Hovarda Club sahnesinde her Çarşamba sürpriz sanatçılar sizlerle buluşuyor. Saat 01.30’ da sahne alacak ve kulaklarınıza kilitlenecek sesiyle aylarca büyülenmiş hissedeceksiniz. Eğlence mekanlarında yıldız yağmuru, görsel ve işitsel bir lezzet yolculuğu sizleri bekliyor. Rezervasyon yaptırmayı unutmayın. GeceTurk.com

Rezervasyon Telefon: 0541 299 29 10

 

YASAL UYARI: Bu yazının, makalenin, haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geceturk.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.