Etiket: İstanbul Gece Hayatı

Defne Samyeli’yi kıskandığı için. ..

Yazan :admin/ 288 0

Tuba Büyüküstün ile Umut Evirgen ilişkisinde kıskançlık krizi patlak verdiği iddia ediliyor. Güzel oyuncunun, Evirgen’in sahibi olduğu İstanbul gece hayatının önemli mekanların’dan biri olan “La Boucherie“de sahne alan Defne Samyeli‘yi kıskandığı için ünlü çiftin tartışma yaşadığı konuşuluyor.

Onur Saylak‘la boşanmasının ardından Umut Evirgen‘le aşk yaşamaya başlayan Tuba Büyüküstün‘ün, kıskançlık krizine girdiği iddia edildi.

Posta’da yer alan habere göre; bir süre önce Umut Evirgen’in sahibi olduğu mekanda sahne almaya başlayan Samyeli’yi kıskanan Büyüküstün, sevgilisiyle ciddi bir tartışma yaşadı. İddialara göre güzel oyuncu, Defne Samyeli’nin mekanda çıkmasını istemedi.

Bu konuda sevgilisine söz geçiremeyen Tuba Büyüküstün’ün, kıskançlık krizine girip Evirgen’le tartışma yaşadığı ileri sürüldü.

Cengiz İmren, Ceo Club Sahnesin’de…

Yazan :admin/ 318 0

Aşk şarkılarının mimarı olarak bilinen, besteleri ve yorumlarıyla adından sıkça söz ettiren Cengiz Imren, Etiler’de Ceo Club sahnesinde  sevenleriyle buluşuyor.

Dillerden düşmeyen şarkılarını kendisini dinlemeye gelen hayranlarıyla birlikte sabahın ilk ışıklarına kadar seslendirerek muhteşem eğlence gecelerine imzasını atmaya devam ediyor.

 

“Gala” 20 Aralık çarşamba gecesi İstanbul gece hayatı’nın popüler mekanlarından Ceo Club sahnesinde gerçekleşecek, erken rezervasyon için iletişime aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

Tarih: 20 Aralık

Mekan: Ceo Club

Ücret: Kategoriye göre değişiyor

Adres: Çalıkuşu sokak no:1/1 Etiler Beşiktaş/İstanbul

Rezervasyon 0541 299 29 10

İstanbul Canlı müzik istanbul

Hadise, İstanbul eğlence mekanların da felekten bir gece çaldı.

Yazan :admin/ 295 0

Hadise, geçtiğimiz akşam ablası Hülya ve kardeşi Derya Açıkgöz’le İstanbul eğlence mekanların da felekten bir gece çaldı.

 

Hadise, geçen gece ablası Hülya ve kardeşi Derya Açıkgöz’le felekten bir gece çaldı. İstanbul gece hayatının gözde mekanlarından olan Etiler’deki Scarlet bar adlı mekanın VIP bölümünü kapatan şarkıcı ve kardeşleri, yaklaşık 5 bin TL ödedikleri geceyi 03.30’da sonlandırdı. VIP aracını mekanın arka kapısına sıfır yanaştıran Hadise’nin şoförü, gazetecilerin görüntü almaması için büyük çaba harcadı. Hadise ve kardeşleri daha sonra sosyete mekanlarından Levent’teki Jungle 8’e geçerek sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.

Öykü Çelik’in Eski Sevgilisi Mekan Bastı…

Yazan :admin/ 97 0

Öykü Çelik geçtiğimiz gece Etiler’deki bir mekan da Sinan Hotiç‘le samimi bir fotoğrafını paylaşması üzerine eski aşkı Serhan Adalı ise mekanı bastı.

Adanalı iş adamı Serhan Adalı, eski sevgilisi Öykü Çelik’in peşini bırakmamakta kararlı. Bir yıllık aşkları geçtiğimiz ay biten çiftten Çelik, geçen gece Sinan Hotiç’le İstanbul Gece Hayatı’nın gözde eğlence mekanlarından Fenix’te eğlendi. Gecenin ilerleyen saatlerin de Hotiç’le samimiyeti ilerleten güzel oyuncu, işadamıyla çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabı instagram’da ‘kalp’ emojisi ekleyerek paylaşınca olanlar oldu.

Takvim gazetesinin haberine göre; Bunu gören Adalı ise Çelik’ten hesap sormak için soluğu Etiler’deki mekanda aldı. İddiaya göre aracından inip bir hışımla kapıya yönelen Adalı’nın mekena girmesine görevliler, “Özel parti var” diye izin vermedi. Bunu duyan Öykü Çelik ise mekandan dışarı çıkıp eski aşkına Sinan Hotiç’le arasında bir şey olmadığını söyledi.

Serhan Adalı’nın oradan ayrılmasıyla mekana dönen oyuncu, paylaşımına Hotiç’le 2014’te çektirdiği fotoğrafı ekleyip “Bugün de böyle dün de öyleydi. Son şövalyem canım” notu düştü. Ancak Sinan Hotiç’in aynı kareyi paylaşıp İngilizce “Aşk” notu eklemesi akılları karıştırdı. Aynı mekanda Hotiç’in İspanyol sevgilisi Fiona Heris’in de olması ise “Bir garip ilişki yumağı” dedirtti.

Tan Taşçı ile Asena Atalay, Karaköy Drone çıkışı görüntülendi

Yazan :admin/ 96 0

Yakışıklı popçu Tan Taşçı ile Asena Atalay‘ın ayrıldıkları konuşulurken ikili sarmaş dolaş, İstanbul gecelerin de eğlendi.

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin’den ayrıldıktan sonra Tan Taşçı ile Bodrum’da yaz aşkı yaşayan Asena Atalay’ın bu ilişkisini de bitirdiği söyleniyordu. Ancak ikili aşklarına dolu dizgin devam etme kararı almışlar.

Altı aydır birlikte olan ikili, geçtiğimiz gece İstanbul gece hayatı’nın gözde kulüplerin den Karaköy Drone adlı mekanda sabahın ilk ışıklarına kadar sarmaş dolaş eğlendi. Çıkışta flaşların patlamasıyla şoke olan ve moralleri bozulan sevgililer, Taşçı’nın Ortaköy’deki evine doğru yol aldı.

Hepimizin bildiği mekan CATZ. ..

Yazan :admin/ 186 1

İstanbul’un en nezih semti Bebek’teki en eski en şık en şirin en eğlendiren hepimizin bildiği mekan CATZ

Bu hafta yazımda bende size “Bebek Catz”den bahsedeceğim
Salı akşamı sanatçı arkadaşım Aykut Şahan’ın sahnesin de oradaydım. Catz’de iki ayrı müzik sahnesi oluyor. 22:00-00:00 arası ilk sahne 00:00-03:00 arası ikinci sahne erken saatte eğlenmek isteyenlere, gece uzun diyenlere ikinci program şahaneliği ile Catz eğlence’de sınır tanımıyor. Hızlı ve çevik garsonları İle çözüm odaklı işletmecisi Alper Toprakçı sizleri eğlendirmek için haftanın yedi günü İstanbul gece hayatı’nda canlı müzik imkanı sunuyor…

Salı akşamı güncel repertuarı ve enerjik sahnesi ile sahne’de Aykut Şahan vardı. Kendisi mütevaziliği ile olduğu kadar sahne showları ile de ilgi çekiyor. Hiç temposunu düşürmeden hiç yorulmadan güzel bir program yaptı.

Dostları, sevenleri ve fan club’ü yanındaydı. Bizler için güzel bir akşam olurken, kendisini dinlemeye gelenler arasında Kerem Acar ve modacı Mecit Aydın’da vardı…

O akşam Bebek Catz’de hep bir ağızdan şarkılar söylenip, danslar edildi. Gece’nin son demine kadar eğlenildi. Eğer hala yolunuz Bebek CATZ’e düşmediyse muhakkak gidin derim o şirin mekanda sizde dostlarınızla her iki ayrı müzik programı ile müziğe doyarak eğlenerek güzel bir akşam geçirin. Şimdi’den size bol müzikli çok eğlenceler dilerim…

Gece’niz bizli olsun ….

 

Geceturk.com / Selen Aydın

Hande Erçel, Nişantaşı’nda bir gece kulübü çıkışı. ..

Yazan :admin/ 273 0

Hande Erçel, Nişantaşı’nda bir gece kulübü çıkışı magazincilere görüntülendi. İstanbul gecelerinde turlayan güzel oyuncu aracına binerken frikik vermemeye çalıştı…

İş adamı Mehmet Dinçerler ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen Hande Erçel, İstanbul gece haytın’ın önde gelen eğlence mekanlarından birinden çıkarken görüldü.

Nişantaşı’nda bir gece kulübü çıkışı objektiflere yansıdı.

Arkadaşlarıyla mekandan ayrılan oyuncu, mini eteğiyle frikik vermemek için araca binerken zorluk yaşadı.

Şarkıcı Altay’dan Cenk Dönmez’e Jest. ..

Yazan :admin/ 230 0

Şarkıcı Altay‘ın çocukluk yıllarında yakın arkadaşı Cenk Dönmez’in kurduğu ‘Küçük bir mekanım olsa, sahnede de sen olsan’ hayali gerçek oldu. Geçtiğimiz haftasonu birlikte büyüdüğü arkadaşının açtığı İstanbul gece hayatında önemli bir yere sahip olan Kallavi Etiler isimli mekanın yeni sezon açılışında sahne alan Altay, sahne öncesi basın mensuplarının karşısına çıktı.

Şarkıcı, “Bu gece burada bir hayali gerçekleştiriyoruz. Cenk benim çocukluk arkadaşım. Küçükken hep, kendi halinde bir mekan sahibi olmanın hayalini kurardı. Ben de ona o mekanı açtığında ben de sahnesinde olacağımı söylerdim. O günkü hayaller bu gece gerçekleşti. Biz onunla bir yola çıktık. bugün de o mekanını açtı. Ben de o mekanın açılış gecesinde sahnedeyim. Hayaller güzeldir, hele böyle gerçek olursa” diye konuştu. Altay, kısa bir süre sonra yeni şarkısıyla sevenleriyle buluşacağını da müjdeledi.