Etiket: Gece

Gece Hayatı Ne Demektir

Yazan :admin/ 248 0
GeceTürk

Gece Hayatı Ne Demektir. Tüm günün yorgunluğunu atacağınız ve stresten arınacağınız gece hayatı birbirinden farklı konseptlerle karşınıza çıkıyor. Sizlere hizmet veren mekanlar, her geçen gün daha iyiye doğru adım atarken, sadece sizlere kusursuz bir hizmet vermeyi amaçlıyor. İş çıkışı bir nebze olsun yükünüzü hafifletmek, hafta sonunuzu arkadaşlarınızla eğlenerek geçirmek için gece hayatı kapılarını sizlere sonuna kadar açıyor. Öncelikle gideceğiniz mekanı iyi seçmeli, gerçekten eğlenip eğlenemeyeceğinizi analiz etmelisiniz. Bunun için bir ön araştırma yapmanız, faydalı olacaktır. İnternet sayesinde gerekli bilgilere ulaşabilir, tavsiye niteliği taşıyan yorumları okuyabilirsiniz. Gece hayatı deyince biraz kafa dağıtmak, kusursuz vakit geçirmek, sohbet etmek, müzik dinlemek ve en önemlisi tüm bu saydıklarımızı rahat bir şekilde gerçekleştirmektir. Bunun için birbirinden seçkin mekanların varlığı size özel hizmet vermeye devam ediyor.

GeceTürk

İSTANBUL FASIL KÜLTÜRÜ

Geceyi siyah sananlar için rengarenk ve bol ışıklı gece hayatı başa İstanbul olmak üzere cezbetmeye devam ediyor. Canlı ve tamamen gerçek eğlence merkezlerindeki atmosfer, adeta renk cümbüşü olarak yansıyor. Sıradan bir hafta sonunu veya hafta içi gecelerini, eğlenceli hale getirmek için gece hayatı eğlence sektörlerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede günün yorgunluğunu atabilecek, fiziksel ve ruhsal anlamda rahatlayabileceksiniz. Fasıl kültürünü sevenler için ayrıca mekanlar tercih edebilir, daha samimi bir ortam oluşturabilirsiniz. Siz sadece eğlenmek isteyin ve tercihinizi yapın. Motivasyon artırmaya gittiğiniz eğlence mekanlarında, hem eğlenecek, hem de günün stresinden arınmış olacaksınız.

( Gece Hayatı, İstanbul Gece Hayatı, Ankara Gece Hayatı, İzmir Gece Hayatı, Antalya Gece Hayatı, Eskişehir Gece Hayatı, Bodrum Gece Hayatı )

Yeni trendlere uygun olarak değişen ve yenilenen dekorasyon modelleri, doğru ve iyi kullanılan ses sistemi, doğru bir hizmet, ünlü ünsüz herkesin aynı mekan içinde eğlenebilmesini mümkün kılan işletmeler, sabahın ilk ışıklarına kadar kapılarını gece hayatı için açıyor. Müziğe mekanın sunumuna ve müşteri memnuniyeti odaklanan herkes, kendi gece hayatı eğlencesini yaratmaktadır. Yaşadığınız günlük olumsuz enerjinizi uzun süreye yaymayacak, iyi var denilen gece hayatında soluk alacaksınız. Türkiye’ nin en iyi eğlence mekanlarının pırlantaları İstanbul’ da toplanmış ve sizlere iyi bir hizmet vermek için adeta yarışıyor. Yaşayan mekanlarda kendinizi yenileyecek, motivasyon gücünüzü artıracaksınız. Tam donanımlı ve cüretkar gece hayatıyla buluşmak için sizler de gönlünüzün istediği bir mekanla buluşabilirsiniz. GeceTurk.com

GeceTurk.com / Okday Kaçan

Eğlence Dünyasının Görünmeyen Yüzleri. ..

Yazan :admin/ 286 0

Eğlence Eğlenmeyi sevenler için eğlence sektörünün görünmeyen yüzleride vardır. Bu sektöre gönül vermiş kazandım kaybettim dememiş hala içinde umut biriktirerek yol alan isimler vardır.

Sizler için önceden gideceğiniz mekanları araştırıp, yemeklerini tadıp, kalitesini tartıp tavsiyeler yaparak sizlere tercihiniz hakkında yardımcı olmaya çalışan isimler’den biride sevgili geceturk.com kurucusu Okday KAÇAN bey kendisi hakkında hepimizin bir fikri vardır.

Yazısını okuyan, iş hukuku içersinde olan, uzun yıllardır dostluk kuran bir çok ismin Okday bey hakkında elbet soyleyecek sözü yazacak satırı vardır.

Ama ben Sayın Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün bizlere bıraktığı Cumhuriyetin Bayramı 29 EKİM’i kutlarken aynı zamanda böyle güzel bir tarihte doğmuş bu satırlarıma vesile olan Okday Bey’in doğum günü sevincinide yaşıyorum. Kendisine şimdiden bol başarılı yeni yaşlar, yeni yıllar diliyorum.

İyi ki doğmuşsunuz …

Kendisi GeceTürk ailesine katılmama vesile olurken, sizlere sundugum ilk yazımda bende kendisinin doğum gününü kutlamak istedim. Bana gelince dediklerine göre deliyim, kendi hayatımda kendi yaşamımda küçük işimde çok mutluyum. 26 yaşında 3 senedir gece-eğlence sektöründeyim nacizane izlenimlerimi tecrübelerimi olumlu olumsuz eleştirilerimi bazen mizahi, bazen edebiyati en çokta kendimce sizlerle paylaşmaya devam edecegim GECELERİNİZ BİZLİ OLSUN …

Geceturk.com / Selen AYDIN

Eğlence Hayatı’nın Çıplak Kralları…

Yazan :admin/ 158 0

Eğlence sektörü, dünyası, hayatı, alemi, hayatı, mekanları veya size göre neyse? Bana göre ise eğlence bir kültür; Bu kültür binlerce yıldır misafir ağırlama ve en iyi şekilde hizmet etme kültürüdür…

Neden hizmet etmek, ben hizmetçimiyim diye içten içe hayıflanan işletmecileri ve çalışanlarını duyar gibiyim 🙂
Evet bende dahil olmak üzere bizler hizmetçiyiz, bir şeyler üretip satmıyoruz, imal etmiyoruz..! Bizler imal eden, üretenlerin, ticaret yapanların iş dışında stres atmalarına keyifli saatler yaşamalarına hizmet ediyoruz…

Neyse arkadaş, bu konuyu önümzdeki günlerde detaylı yazacağım, gelelim çıplak kral’lara..!

Günümüzde birçok mekan sahibine sorun? Yada sormayın 🙂 Zaten siz sormadan ben en iyisiyim, benim mekanımın müzikleri şöyle, benim mekanımın yemekleri böyle güzel, mezeleri çok leziz, servis elemanım 10 numara, mekanın mimarisi çok fena 🙂 falan filan sayarlar da sayarlar..! Bekleki sussun…

Tamam soruyorum ilk sorumu? Sayın süper 300-500 numara işletmeci kardeşim haftanın kaç günü açıksın? Hafta sonu cuma cumartesi 2gün diyor! Neden 2gün diger günler iş yok mu ? Var ama hafta içi çok az kişi oluyor açmaya değmiyor…

Haaa sen bunu dediğin anda işte kardeşim sen işletmeci değil, sen aç gözlü bir tüccar oluyorsun ve insanlarda senin/işletmenin bir cazibesi olmadığından sadece, yazıkki hafta sonuda  ya bilmediğinden ya şaştığından senin mekanını dolduruyor!!!

Tekrar soruyorum; Neden hafta içi iş olmuyor? Gece hayatı bitti, çok baskı var..!

Evet haklısın baskı var… Sadece bu baskı hepimizin bildiği türden değil işte, bana göre bu çıplak kral işletmecilerinde baskısı var… Aç kardeşim dükkanını sen canlandır hafta içini, dene çalış çabala eğlence sektörünü hafta sonuna sıkıştırma, şunu iyi biliyorumki asıl eğlence müdavimleri hafta içi gezer, asıl eğlence kültürüne sahip mekanlara hafta içi gider.. Çünkü onlar tüketmez, yaşatır!!!

Tabiki para önemli, elbette para kazanacaksın… Para kazanmak için hizmet etmek gerekiyor UNUTMA..!

Yaşasın eğlence kültürü yaşasın haftanın her günü açılan mekanlar..!

 

Geceturk.com / Okday Kaçan

Çağla Şıkel, Sess Club’ta eğlendi

Yazan :admin/ 202 0

Yaz tatili coşkusunu oğullarıyla gözde tatil bölgesi Bodrum‘da yaşayan Çağla Şıkel, geçen gece Sess Club‘ta eğlendi. 39 yaşındaki güzel model, pantolonuyla ‘yırtık jean’ modasının sınırını zorlamış gibiydi… Sabah’ın ilk ışıklarına kadara eğlenen güzel manken, çıkışta görüntü vermeden kaçtı.

Hadise, İstanbul eğlence mekanların da felekten bir gece çaldı.

Yazan :admin/ 351 0

Hadise, geçtiğimiz akşam ablası Hülya ve kardeşi Derya Açıkgöz’le İstanbul eğlence mekanların da felekten bir gece çaldı.

 

Hadise, geçen gece ablası Hülya ve kardeşi Derya Açıkgöz’le felekten bir gece çaldı. İstanbul gece hayatının gözde mekanlarından olan Etiler’deki Scarlet bar adlı mekanın VIP bölümünü kapatan şarkıcı ve kardeşleri, yaklaşık 5 bin TL ödedikleri geceyi 03.30’da sonlandırdı. VIP aracını mekanın arka kapısına sıfır yanaştıran Hadise’nin şoförü, gazetecilerin görüntü almaması için büyük çaba harcadı. Hadise ve kardeşleri daha sonra sosyete mekanlarından Levent’teki Jungle 8’e geçerek sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.

Çağla Şıkel ”İstanbul’un gündüzü farklı, gecesi farklı”

Yazan :admin/ 276 0

Tek başına alışverişe çıkan Çağla Şıkel, “Arkadaşlar bu ne! Bu nasıl bir soğuktur. Gündüz güneş var hem de ısıtan bir güneş ama akşam sanki bir anda başka bir boyuta geçiyor hava. İstanbul’un gündüzü farklı, gecesi farklı” dedi.

Murat Dalkılıç, yılbaşı ücretini duyunca şaşırdı.

Yazan :admin/ 153 0

Popçu Murat Dalkılıç arkadaşı Soner Sarıkabadayı’nın geçtiğimiz gün bir mekan da doğum günü partisindeydi.

Magazincilerle sohbet ederken söz bir ara yılbaşı gecesi şarkıcıların alacağı yüksek ücretlere geldi. Murat Dalkılıç’a ”Tarkan, Kıbrıs’taki Elexus Otel’den 1 milyon 300 bin TL alacak. Bir rekora imza atacak. Ne diyorsunuz?” diye soruldu. Popçu rakamı duyunca şaşırdı!
”HAKKINI ALSIN”

Murat Dalkılıç şunları söyledi: ”Ne diyeyim, Allah daha çok versin. Hak eden hakkını sonuna kadar alsın. Bu rakamlar hangi kritere göre belirleniyor acaba? İnanın ben de bilmiyorum. Sanırım talep çok yüksek. Bu zamana kadar hiç hesap-kitap işlerine bakmadım. Ben elektrik ve su faturamı zamanında ödeyeyim yeter.”

İşte şarkıcıların yılbaşı gecesi sahneye çıkacağı yerler ve alacağı paralar:

HADİSE: 1 milyon TL / Azerbaycan

EBRU GÜNDEŞ: 1 milyon TL / Kıbrıs

BÜLENT ERSOY: 900 bin TL / Antalya

MURAT BOZ: 800 bin TL / Kıbrıs

GÜLŞEN: 800 bin TL / Kıbrıs

Yılbaşı gecesi sahnede olacak şarkıcılar…

Yazan :admin/ 311 0

2018 için geri sayım başlarken, sanatçıların konser programları da belli oldu.

Yılbaşı gecesi sahnede olacak şarkıcılar, birkaç saatlik konser karşılığında astronomik rakamlara anlaşmalar yaptı. Rekor 1 milyon 300 bin TL ile Tarkan’da. Tarkan 31 Aralık gecesi Kıbrıs’taki 7 yıldızlı Elexus Otel’de sahneye çıkacak. Tarkan’ı Hadise ve Ebru Gündeş takip etti. İki şarkıcı da bir gecede 1 milyon TL kazanacak.

 

Ece Seçkin’in makyajsız hali hayranlarını hayal kırıklığına uğratacak.

Yazan :admin/ 332 0

Geçtiğimiz gece Arnavutköy’de görülen popçu Ece Seçkin‘in makyajsız hali hayranlarını hayal kırıklığına uğratacak gibi görünüyor.

Geçtiğimiz gün Arnavutköy‘de bulunan bir mekan çıkışı objektiflere yakalandı. Seçkin‘in makyajsız hali görenleri şaşırttı.

26 yaşındaki şarkıcı Seçkin, geçen akşam yakın arkadaşı Derya Uluğ ile birlikte Arnavutköy’de görüntülendi. Sevgililerini tanıştırdıklarını söyleyen Ece Seçkin‘in makyajsız hali görenleri şaşırttı

”Corner Pub” yazımız…

Yazan :admin/ 309 0

Bu yazım da Anadolu yakası Kartal Corner Pub tan bahsedeceğim size…

Önceki yazılarımda hep Avrupa yakasın’daki mekanlar’dan bahsettim. Bildiğiniz gibi Anadolu yakasında’da GeceTürk olarak aktifiz gidebildiğimiz her yeri kaleme alabildiğimiz, her mekanı sizler için araştırarak iyisiyle kötüsüyle sizlere anlatıyoruz…

 

Kartal sahil ve Kartal Merkez arasında kalan 100 kişi kapasiteli Corner Pub yazlık ve kışlık olarak iki bölümden oluşuyor. İçerisi bistro tarzında salaş dekore edilmiş. Anadolu yakasında akla gelen mekanlardan birisi Corner Pub eğlenmeyi sevenler için çarşamba akşamları karaoke, her cuma canlı müzik ve her cumartesi akşamı dj performansı ile hizmet veriyor. Mekan aynı zamanda maç severlere digitürk paketi ile maç yayınıda yapıyor. Corner, dünya mutfağı ve zengin menü çeşidi ile Anadolu Yakasının iddialı mekanlarından birisi….

Corner güvenlikliğinizi de düşünmüş siz mekanda oturup eğlenirken herşeyinizi emanet ettiğiniz 2 tane güvenlikçi güvenliğiniz için hizmet veriyor. Kısacası rahatınız ve güvenliğiniz için herşey düşünülmüş Anadolu Yakasında eğlenmek için Corner’ı tercih edebilirsiniz..

Gece’niz bizli olsun

GeceTurk.com / Selen Aydın