Etiket: Demet Akalın

Demet Akalın Annelik Böyle Bir Şey.

Yazan :admin/ 55 0
GeceTürk

Şarkıcı  Demet Akalın önceki gün kızı Hira ile İstinyePark’da objektiflere takıldı.

GeceTürk


Akalın elinde taşıdığı Hira’nın çantasını ve oyuncakları göstererek “Hira bugün beni çok yordu, annelik böyle bir şey işte” dedi. Arkadaşları ve onların çocukları ile vakit geçirmeye gelen Akalın ve Hira, AVM’de fazla vakit geçirmedi.

Serengil Ve Akalın Arası İyice Kızışıyor.

Yazan :admin/ 76 0

Seren Serengil ve Demet Akalın arasındaki kavga bitmek bilmiyor. Serengil’in Akalın için sarf ettiği “Dostluktan anlayan son kişi” sözleri ise olayı iyice çıkmaza sürükledi.

Şarkıcı Demet Akalın, önceki gün Etiler’de yemek yediği mekandan çıkarken objektiflere takıldı.

Gazetecilerle konuşmadan aracına yönelen Akalın’a Seren Serengil’in kendisi için söylediği “Dostluktan ya da merhametten anlayacak son kişidir. Anlasaydı beni hapise attıran avukatla çalışmazdı” sözleri hatırlatıldı.

Konuyla alakalı konuşmayan şarkıcı;“ Devir değişti. Çelik de değişti. Demet Akalın tamamen değişti!” sözleriyle Serengil’i tiye aldı.

Ancak Akalın, bu sözlerinden bir kaç dakika sonra, sosyal medyada olayla alakalı bir paylaşımın altına; “Daha çalışamadık bile hanımefendiyle. Alınan kararla uğraşan Nezih Bey’dir. Varsın benden dost olmasın… Herkesin dostu kendine yeter.” yazdı.

Seren Serengil, Avukat Altın Mirmir’le çalışmaya başladığı için Demet Akalın ile olan arkadaşlığını bitirdiğini açıklamıştı.

Soruları Duymazdan Geldi.

Yazan :admin/ 61 0

Demet Akalın, önceki gece Etiler Sahne adlı mekanda konser verdi.


Mekan girişi gazetecileri karşısında gören şarkıcı, “Arkadaşlar vallahi geç kaldım” diyerek soruları yanıtsız bıraktı. Akalın, Hande Yener ve Demet Şener’le olan dava sorularını ise duymazdan geldi.

Demet Şener Akalın’a Dava Açtı.

Yazan :admin/ 75 0

Demet Şener, oğlu Ömer ile önceki gün Bebek’te görüntülendi.


Demet Şener, oğlu Ömer ile önceki gün Bebek’te görüntülendi. Demet Akalın’a dava açan Şener, “Avukatım bu konuda konuşmamı yasakladı. Dava açıldı, daha da uzatmak istemiyorum” dedi. Akalın, İbrahim Kutluay’dan boşanan Şener için “Ona teşekkür ederim. Ben de onun gibi çoluklu çocuklu, dul ve işsiz güçsüz kalabilirdim” demişti.

Demet Şener Sorularından Kaçtı.

Yazan :admin/ 79 0

Demet Şener ile olan karşılıklı imalı diyaloglarıyla gündeme gelen Demet Akalın, İstinyePark’ta objektiflere takıldı.


Demet Şener ile olan karşılıklı imalı diyaloglarıyla gündeme gelen Demet Akalın, İstinyePark’ta objektiflere takıldı. Kızı ve annesiyle kahvaltı yapan Akalın, ardından mağazaları gezdi. Ailesinin yanında Demet Şener ile ilgili gelebilecek sorularla karşılaşmak istemeyen şarkıcı, muhabirleri görünce AVM’den hızla uzaklaştı.

Demet Akalın, Demet Şener’e Teşekkür Etti.

Yazan :admin/ 66 0

Uğradığı mekanda eski eşi İbrahim Kutluay‘ın eski sevgilisi Demet Akalın’la pişti olan eski manken Demet Şener, konuyla ilgili sorular üzerine, “Kendisini görmedim. Hiç tanımadığım bir insan” ifadelerini kullanmıştı.


Star TV’de yayınlanan ‘Duymayan Kalmasın’ adlı magazin programının haberine göre Suzan Avcı’nın hastane kaldırıldığı haberini alıp onun yanına giden Demet Akalın, muhabirlerinin Demet Şener ile ilgili sorduğu sorulara : ‘Ben görmedim. söylenecek ne olabilir ki? Ben ona sadece bir teşekkür borçluyum. Düşünsene, ben çoluklu çocuklu, dul, işsiz güçsüz kalabilirdim seneler sonra’ şeklinde cevap verdi.
Yürüyüş sırasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Şener, Akalın’ı görmediğini belirtip, “Kendisini görünce bir tepkim olamaz. Küçücük bir camiada yaşıyoruz, herkesle karşılaşabiliriz. 16 yıl geçti üzerinden, hayatta daha önemli şeyler var. Bir gün varsınız bir gün yoksunuz. Bunlar önemli, gerisi hikâye, ben çok şey öğrendim hayattan, boş verin.” dedi.
Demet Akalın ise, “Ona teşekkür ederim, ben de çoluklu çocuklu, işsiz güçsüz ve dul kalabilirdim!” dedi.

Allah Belanızı Vermeden Yargı Versin!!

Yazan :admin/ 91 0

Kızına tecavüz ettiği öne sürülen babaya sosyal medya hesabından tepki gösteren Demet Akalın, “Ç.klerini mi keseceksiniz, idam mı getireceksiniz, ne yapacaksanız yapın artık” dedi.


Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden Demet Akalın, Antalya Manangat’ta yaşandığı iddia edilen büyük skandala isyan etti.

İddiaya göre; baba kanser hastası eşinin tedavi gördüğü sırada 4,5 yaşındaki öz kızına 1,5 yıl boyunca istismarda bulundu.
Bu iğrenç olaya tepkisini sosyal medya hesabı aracılığıyla dile getiren Demet Akalın, “Ç.klerini mi keseceksiniz, idam mı getireceksiniz, ne yapacaksanız hadi artık ya!!! Fenalaştım okurken. Yeter!! Allah belanızı vermeden yargı versin artık ya!”

Artık İmla Hatasına Yer Yok…

Yazan :admin/ 81 0

Sadece girdiği polemiklerle değil aynı zamanda kafa göz yaran imla hatalarıyla da magazin gündeminde kendisine yer bulan şarkıcı Demet Akalın, bu hatalarıyla ilginç bir girişimin de kapısını açtı.


Sosyal medyayı etkin olarak kullanan ünlüler arasında yer alan Demet Akalın gün içinde çok sayıda paylaşıma imza atıyor. Bu paylaşımlar kimi zaman kendisi hakkında çıkan bir haberi yalanlama şeklinde olurken kimi zaman da bir konseri hakkında yapılan paylaşımlardan oluşuyor.


Demet Akalın bu paylaşımları ardı ardına yaparken en çok eleştirildiği konu hemen herkesin tahmin edeceği üzere imla hataları oluyor. Sadece ekleri ayrı yazmak gibi basit hatalardan tutun da kelimelerin tamamen yanlış yazılmasına kadar geniş bir yelpazede hatalar yapan Demet Akalın’ın imdadına yeni açılan bir hesap yetişti.


Demet Akalın’ın yaptığı hemen hemen tüm paylaşımların altına yorumda bulunarak şarkıcının ifadelerini düzelten bu hesabın adı ise Demet Akalın tercümanı…

 

Hira’nın 4.Yaşını Kutladılar..

Yazan :admin/ 73 0

Ünlü popçu Demet Akalın, 4 yaşına basan kızı Hira için doğum günü partisi düzenledi.


Demet Akalın ve Okan Kurt çiftini yakın dostları bu partide yalnız bırakmadı. Katılanlar arasında Seda Sayan, Işıl Reçber, Simge Sağın, Gülşah Saraçoğlu, Ebru Destan, Nagihan Karadere ve Özlem Yıldız gibi ünlü isimler bulunuyor.


Geçtiğimiz günlerde küstüğü Seda Sayan’la tekrar bir araya gelen Akalın, ‘barıştık’ pozu vermeyi de ihmal etmedi.

Hediyemi Satabilir İzin Veriyorum…

Yazan :admin/ 81 0

Uludağ konserinde giydiği beyaz elbiseyi bir hayranına hediye eden Demet Akalın, hediye ettiği çizmelerini satmaya çalışan hayranına gönderme yaparak, “Satmasına izin veriyorum” dedi.


Demet Akalın, önceki gece Uludağ’da sahneye çıktı. Akalın gecede beyaz bir elbise tercih etti. Konserin ardından kıyafetini doğum günü olan bir hayranına hediye eden Akalın, sosyal medya hesabında bir açıklama yayınladı. “Elbisemi doğum günü olan bir hayranıma hediye ettim. Satmasına izin veriyorum” dedi.