Etiket: Beyoğlu

İstanbulda Hangi Sanatçı Nerede Sahne Alıyor

Yazan :admin/ 25 0
GeceTürk

İstanbul gece ve eğlence hayatının en popüler sanatçılarının nerede sahneye çıktığı hakkında bilgi alabilirsiniz.  Geceturk.com sitesi siz sevgili ziyaretçilerimize en güncel konser etkinliklerini yayınlamaya çalışmaktadır.

GeceTürk

AVRUPA VE ANADOLU YAKASI MEKANLARI

Avrupa yakası veya Anadolu yakasında gözde gece kulüpleri, barlar, mekanlar’dan derlediğimiz konser sahne programlarını anasayfamızda veya etkinlikler menümüzde bulabilirsiniz. Eğer kendi kafanıza göre birşey bulamadıysanız 0541 299 29 10 nolu telefondan arayıp keyif geceniz için danışabilirsiniz.

HANGİ SANATÇI NEREDE ÇIKIYOR

Özellikle yakından takip ettiğimiz sanatçılar; Serkan Kaya, Ebru Gündeş, Hakan Altun, Yıldız Tilbe, Sibel Can, Haktan, Ferman Toprak, Ferhat Göçer, Demet Akalın, Funda Arar, Murat Kurşun, Devran İskender, Cengiz İmren, Özgür Alter, İrem Derici, Fatih Ürek, Selami Şahin, Volkan Konak, vs Olmakla beraber Etiler, Ortaköy, Ulus, Taksim, Beyoğlu, Yeşilköy, Bakırköy, Bahçeşehir, Beylikdüzü, Beşiktaş, Bebek, Arnavutköy, gibi bölgelerdeki diğer restaurant meyhaneler ile ilgilide bilgi alabilirsiniz.

İstanbul gecelerinde bu hafta hangi şarkıcı ile eğlenilir, kimler dinlenir?

Bize sorun, geceler bizim işimiz 🙂

Flaşlar Patlayınca Erkek Arkadaşı Saklandı.

Yazan :admin/ 120 0

Asena Atalay, Beyoğlu’nda bir erkek arkadaşıyla objektiflere takıldı.


Caner Erkin’den boşandıktan sonra şarkıcı Tan Taşçı ile aşk yaşamaya başlayan Asena Atalay, Beyoğlu’nda bir erkek arkadaşıyla objektiflere takıldı.


HT Magazin’den Nuri Altuntaş’ın haberine göre, geç saatlere kadar eğlenen ikiliden gizemli beyefendi flaşlar patlayınca panikledi.
Arkadaşı yüzünü gizlemeye çalışırken Atalay’ın gülmesi kafaları karıştırdı. İkili genç adamın kullandığı otomobille gözden kayboldu.

Şarkıcı Nez’den şok karar…

Yazan :admin/ 163 0

Şarkıcı Nez kendisini önce sosyal medyada sonra da eğlenmeye gittiği Beyoğlu‘nda takip eden Kemal N. isimli hayranından şikayetçi olmuştu. Dava geçen günlerde İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görüldü.

İstanbul’da yaşayan 38 yaşındaki Kemal N., bir süredir şarkıcı Nez‘i sosyal medyada takip ediyordu. 5 Mayıs günü, Beyoğlu’ndaki bir mekana giden Nez, buradan paylaşım yaptı. Kısa süre sonra Nez’e gelen mesajda gizlice çekilmiş bir fotoğrafı vardı.
Ardından dışarı çıkan şarkıcı, yanından geçen bir adamın kendisine bakarak dudaklarını yaladığını gördü. Can güvenliğinden endişe eden Nez, takip edilme korkusuyla Beyoğlu Polis Merkezi Amirliği’ne giderek şikayetçi oldu.

Olayla ilgili soruşturma başlatan savcılık, soruşturma sonunda Kemal N. hakkında cinsel taciz ve kişilerin huzur ve sükununu bozma suçuyla dava açtı.

Geçen günlerde hakim karşısına çıkan Kemal N. hakkındaki dava, Nez’in şikayetinden vazgeçmesi üzerine düşürüldü. (Sabah)

Şirvan POLAT röportajı – Muazzam Meyhane

Yazan :admin/ 513 0

Röportaj Yapılan Kişi:

Şirvan POLAT

Röportaj

Şirvan POLAT – Muazzam Meyhanesi

 

1.Mekanınız ne zamandır hizmet veriyor ?

6 Ekim 2017’den beri

2.Peki bu sektöre ne zaman başladınız ?

99 yılınd…

3.Mekanın tarzı nedir ?

Mekanın tarzı modern meyhane diye yeni böyle  bir konsept çıktı. Herhalde en fazla onu yansıtıyoruz 1 Aralıktan itibaren de hafta da 3 gün canlı müzik yapmaya başlıyoruz…

4.İşletmeniz de sizin olmazsa olmazınız nedir ?

Müşteri memnuniyeti için kaliteli servis personeli

5.Mekanınız da en çok tercih edilen menü, içecek vs nedir ?

Bizim kendimize özgü yaptığımız mezeler’den klasik atomun biraz daha acısını yapıyoruz zehir zıkkım diyoruz. Bütün mezelere bazılarını klasik halde bırakıp bazılarına da çok ufak dokunuşlarla ama böyle yeni tarz gibi içine avakado katıp değil de olası meze ürünlerinin biraz farklı versiyonlarını yapmaya çalışıyoruz.

Mesela atomun içine koyduğumuz biberi Arnavut biberinin içine birazcıkta cevizi de koyup kavuruyoruz ufak dokunuşlarla farklılık yaratmaya çalışıyoruz. Misafirlerimiz dışarıdaki yediğinin birebir aynısını bizde bulsun istemiyoruz biraz farklı olsun istiyoruz:)

6.Sektörünüzün geleceğini nasıl görüyorsunuz ?

Alkol fiyatları çok yükseldiği için çok iyi görmüyorum ama sonuçta kabul edilebilir fiyatlara kabul edilebilir ve üst kalite mal verildiği sürece bu işten çarkın dönebilecegine inanıyorum…

7.Neden siz ? Müşterileriniz neden sizi tercih ediyor ??

Bizi daha çok şunun için tercih ediyorlar biz büyük bir dükkanız metrekare olarak dolasıyla kalabalık doğum günleri özel günler için çok geniş alanda kalabalık misafirlerimizi ağırlayabiliriz. Mesela pazar akşamı 150 kişilik bir yemeği ağırlayabildik… Her dükkan 150 kişi alamıyor bizim en büyük avantajımız bu…

8.Peki!! Diğer işletmecilere tavsiyeniz nedir ?

Bu sektöre girmesinler
Müşterileri kazıklamasınlar. Meyhanecilikte baştan söylenilen fiyat asla hesap sonunda gelmiyor. Müşteriler de bu konuda ne zaman telefon da konuşsak en büyük hassasiyetleri o tamam söylediğiniz fiyat okey söylediğiniz menüye de okey ama biz oraya geldiğimizde bize bu söylediklerini mi gelecek ve gece sonunda o yediklerimizden sonra söylediğimiz para mı gelicek malesef daha önce özellikle Meyhanecilikte başta Çiçek Pasajı esnafının başlatıp sonra Nevizade esnafının devam ettirdiği müşteriyi kazıklama huyundan ötürü Beyoğlu öldü onun için herkes Beyoğlu‘ndan kaçtı malesef İstanbulda eğlencenin kalbinden diğer semtlerde ki işletmecilere nacizane tavsiyem söylediklerini yerine getirsinler…

9.Kendi mekanınız dışında, nereye eğlenmeye gidersiniz ?

Ben kendi dükkanı mı kapattıktan sonra sadece Aztek‘e giderim başka hiç bir yere gitmem 1997 yılından beri Aztek’in müşterisiyim hala kendi dükkanımı kapattıktan sonra gittiğim tek yer Aztek‘tir.

Sevgili Şirvan POLAT, bize vakit ayırdığınız için teşekkür ediyoruz….

GeceTurk.com / Özsu TOROS