Etiket: Belçim Bilgin

Gözlerden Uzak Doğum Günü Kutladı.

Yazan :admin/ 91 0
GeceTürk

Oyuncu Belçim Bilgin‘in doğum günü kutlamasında arkadaşlarının çoğu İstanbul’dan Londra’ya gitti. Londra’da yaşayan birçok ünlü isim de partiye katıldı.

GeceTürk


Habertürk’te yer alan habere göre bir süredir Yılmaz Erdoğan’dan olan oğlu Rojin’le Londra’da ikamet eden Belçim Bilgin, 10 Şubat‘ta Londra’daki Hovarda Club‘da gözlerden uzak bir partiyle doğum gününü kutladı.


Oldukça kalabalık olan mekana sonradan gelen Belçim Bilgin’in doğum günü kutlaması için arkadaşlarının İstanbul’dan Londra’ya gittiği, Londra’da yaşayan birçok ünlü ismin de partiye katıldığı dikkat çekti. Belçim Bilgin’in doğum günü için Engin Hepileri ve Beyza Şekerci çifti de Londra’daydı.

Biz Kanserle Birlikte Savaşıyoruz…

Yazan :admin/ 84 0

Başrollerini Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür ve Berrak Tüzünataç’ın paylaştığı ‘Çi’ dizisinin oyuncuları, kanser hastalığına dikkat çekmek için bir video yayınladı, “Beraberken daha güçlüyüz” mesajı verdi.


Belçim Bilgin’in diziye konuk oyuncu olarak dahil olarak kanserli bir kadını canlandırmasının ardından ‘Çi’nin oyuncularından kanser hastalığına dikkat çeken bir video geldi. Belçim Bilgin, Berrak Tüzünataç, Ozan Güven, Nur Fettahoğlu, Mehmet Günsür ve Tülay Günal’ın yer aldığı videoda oyuncular, kanser hastalarının yanında olduklarını belirterek şu ifadelere yer verdi: “Türkiye’de her yıl milyonlarca kişi kanserle savaşıyor. Ben de onların yanında savaşıyorum; moral vererek, gülümseyerek, hadi diyerek, umut olarak, ellerinden tutarak, arkalarında durarak… Biz kanserle hep birlikte savaşıyoruz. Beraber savaşıyoruz çünkü biz beraberken daha güçlüyüz.”

Flört Etmeden Evlendik…

Yazan :admin/ 77 0

Hülya Avşar‘ın sunduğu programa konuk olan Belçim Bilgin, eşi Yılmaz Erdoğan ile tanışma hikayesini anlattı.


Belçim Bilgin, Star TV’de yayınlanan ‘Bir Hülya Avşar Sohbeti’ programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.


Yılmaz Erdoğan ile tanışma hikayesini anlatan güzel oyuncu, “Flört dönemimiz bile olmadı.


Ben Fransa’dayım, Yılmaz Türkiye’de. Mesajlaşıyoruz ama bir ilişki değil bu.


İki yıl sonra bir araya geldiğimizde evlenme teklifi etti. Ben o sırada Fransa’da sinema okuma hayali kuruyordum. Ya üniversiteye devam edecektim ya da aşkın peşinden gidecektim. Aşkı seçtim” dedi.

Biz Olacaklardan Mesul Değiliz..

Yazan :admin/ 103 0

Cebimdeki Düşman’da rol alan Şebnem Bozoklu, cep telefonlarına gizlenmiş hayatları sorgulayan film hakkında konuştu: “Bence tehlikeli bir film. İzleyen herkes bunu deneyecek ve biz olacaklardan mesul değiliz”


Yönetmen koltuğunda Serra Yılmaz’ın oturduğu ‘Cebimdeki Düşman’ filminin oyuncuları Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Serkan Altunorak, Şebnem Bozoklu ve Şükrü Özyıldız önceki gün BKM Uniq’te bir araya geldi. Filmi değerlendiren oyunculardan Bozoklu, “Bence tehlikeli bir film izleyen herkes bunu deneyecek ve biz olacaklardan mesul değiliz” dedi.
Oyunculardan Çağlar Çorumlu, fazla film yapmak gibi bir derdi olmadığından bahsetti. Oyuncu, şöyle konuştu: “Fazla film yapayım diye derdim yok, iyi projeden keyif alıyorum. İş yapıp eve gitmeyi tercih
ediyorum.” Bir akşam yemeğinde cep telefonlarındaki gizli dünyalarını ortaya çıkaracak bir oyun oynayan yedi kişiyi anlatan film 2 Şubat’ta vizyonda.