Etiket: Asmalımescit

Seda Bakan Gecelerde Keyfi Yerinde …

Yazan :admin/ 38 0

Arif V 216’ filminde rol alan Seda Bakan, önceki akşam Asmalımescit’teydi.


Oyuncu, “Biz elimizden geleni yaptık, çok iyi gidiyor. Kıymeti bilinmesi gereken bir iş” dedi. Bakan, yanına gelen sokak çalgıcılarını geri çevirmeyerek, 50 TL bahşiş verdi. Çalgıcı ise Bakan’a, “Bu parayı evimde çerçeve içine koyacağım” dedi.

Flaşlar Patlayınca Çılgına Döndü…

Yazan :admin/ 51 0

Yönetmen ve senarist Onur Ünlü, geçen gece Asmalımescit Corridor adlı mekanın önünde genç bir kadınla yakınlaştı.

Onur Ünlü, önceki gece Asmalımescit Corridor adlı mekanın önünde genç bir kadınla yakınlaştı. Tam o sırada flaşlar patlayınca ünlü yönetmen çılgına döndü. Ünlü, “Arkadaşlar izin isteyin. Bir anda neye uğradığımı şaşırdım. Ben böyle şeylere alışık değilim. Sadece arkadaşım” diyerek yüzünü saklamaya çalıştı.

Eda Taşpınar, Asmalımescit Mila’daydı.

Yazan :admin/ 157 0

Eda Taşpınar, geçtiğimiz gece Asmalımescit Mila’daydı. Bir süredir gizemli bir sevgilisi olan sosyetik ikoncan, erkek arkadaşıyla baş başa yemek yerken görüldü.

Taşpınar “Yanınızdaki sevgiliniz mi?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Bu beyefendi benim beş yıllık arkadaşım olur. Lütfen sizden rica ediyorum. Kendisi arkadaşım, yanlış bir şey yazmayın.”

Hande Yener, Asmalımescit’de restoran açıyor!

Yazan :admin/ 82 0

Geçtiğimiz yıllarda plaj ve gece kulübü işleten 44 yaşındaki popçu Hande Yener, mekancılık işini sevmiş olmalı ki şimdi de restoran açmaya hazırlanıyormuş.


Hande Yener, iki ortakla açacağı Asmalımescit’teki restorana ‘Mahmure’ adını verdi.

Gelen duyumlara göre; İki katta hizmet verecek olan mekanda tadilat işlemleri devam ediyor. Mekanın üst katları ise otel olarak kullanılacak.

Sıla, Asmalımescit’te bir mekan çıkışı tehditler savurdu.

Yazan :admin/ 204 0

Müzik kariyerinde dolu dolu 10 yılı geride bırakan şarkıcı Sıla, geçen gece kız arkadaşlarıyla Asmalımescit’te İstanbul eğlence hayatının önde gelen mekanlarından olan bir kulüpte buluştu.

Mekan çıkışı yürümekte zorlanan şarkıcı, yanındaki arkadaşının dengesini kaybedip yere düşüp resmen kapaklanmasıyla şoke oldu.

Arkadaşının yardımına koşan Sıla, bu sırada fotoğrafları çeken magazin muhabirlerine “O fotoğrafları sileceksiniz. Yoksa sizler için kötü olur” diyerek tehdit etti. Magazincilerin “İsterseniz normal bir fotoğraf çekelim” sözlerine de “Ben model miyim. Hadi gidin başkasını çekin” diyerek fena azarladı.

Meryem Uzerli yeni aşkıyla Cihangir Sokakların da. ..

Yazan :admin/ 73 0

Alp Özcan‘la ilişkisini geçen mayısta ikinci kez bitirme kararı alan Meryem Uzerli, geçtiğimiz gece arkadaş grubuyla Asmalımescit‘teydi. Uzerli yeni sevgilisiyle yakalanınca neye uğradığını şaşırdı.

Magazincilerin flaş patlamasıyla gerilen Uzerli, “Neden çekiyorsunuz? Burada beni çekemezsiniz” diyerek tepki gösterdi. “Özel bir arkadaşlık mı?” sorularını da yanıtsız bırakan ikili, koşar adım otele girip gözden kayboldu. Meryem Uzerli ve arkadaşı, soruları yanıtsız bırakıp telaşla otele girdi. Magazinciler bir süre otel’in önünde beklese de bir daha çıkmadılar.