Magazin

08

Mar
2018

Serenay Aktaş’tan İlginç İtiraflar.

Yazan :admin/ 85 0
GeceTürk

Adı sık sık rol arkadaşlarıyla aşk dedikodularına karışan oyuncu Serenay Aktaş’tan ilginç itiraf: “En son aşık olduğumda çocuktum”
Rol aldığı ‘Meryem’ dizisi geçtiğimiz haftalarda ekrana veda eden Serenay Aktaş, Women’s Style dergisinin Mart sayısına kapak oldu. Oyuncu verdiği röpotajda özel hayatını ve bilinmeyenlerini anlattı.

GeceTürk

lAnnem yanımdayken bile onu özleyen bir çocuktum. Kadının ve daha birçok şeyin anlamı benim için annemdir.
– Güzelliğin ruhtan geldiğine inanıyorum. O an kendimi güzel hissediyorsam öyleyimdir, yüzümde bir ton makyaj olmasına gerek yok.
– Yerine göre seksi veya sempatik olabilirim. Oyuncu olarak bunu zaten yapmalıyım.
– Olumlu şeyler gibi olumsuz şeyler de insana dair ve hepsi kabulüm artık. Dünyayı değiştiremeyeceğimi anladım.
– Bazen kendimi ikinci plana atabiliyorum. Hatta ipin ucunu fazla kaçırdığım da oluyor. Önce ailem ve sevdiklerim diyorum. Açıkçası şu sıralar bu durumun üstesinden gelmeye çalışıyorum. Oyuncu koçum bile “Serenay başkaları için yaşıyor, kendi için değil” diyor ve bana dönüp, bu senin için iyi bir şey değil, diye beni uyarıyor.
– Sevdiklerimin mutlu olmaları ve hareket halinde olmak beni mutlu ediyor. Benim çalışıyor olmam ve sürekli bir şeylerle uğraşmam lazım. Evde oturayım, keyif yapayım gibi şeyler bana göre değil.
– En son aşık olduğumda çocuktum. Uzun zaman olmuş.
– Hayatımdaki insanın gerçek duygularıyla hareket etmesini beklerim. Çünkü artık her şey o kadar sahte ki… Sevgi her şeye yetmiyor, ondaki gerçekliği görmem ve bunu hissetmem lazım.

Yorum yap Kazan!

Please enter comment.
Please enter your name.
Lütfen E-postanızı girin.
Please enter a valid email address.