Magazin

08

Kas
2017

Serdar Bilgili, Özlem Uzan ile birlikte görüntülendi.

Yazan :admin/ 235 0
GeceTürk

Serdar Bilgili, adının aşk dedikodularına karıştığı Özlem Uzan ile ilk kez birlikte görüntülendi. Beşiktaş Spor Kulübü eski başkanlarından Bilgili, adının aşk dedikodularına karıştığı kaçak iş adamı Hakan Uzan’ın eski eşi Özlem Uzan ile ilk kez birlikte görüntülendi.

GeceTürk

Geçen gece Yeniköy Arnavutköy Balıkçısı’nda buluşup yemek yiyen ikili, özel VIP odada baş başa vakit geçirdiler. Yeni sevgililere daha sonra bir kadın arkadaşları da eşlik etti. Çift çıkışta art arda patlayan flaşlarla panik yaşarken magazin muhabirlerine sinirlenen Bilgili aracına tek başına binerken, Uzan arkadaşıyla birlikte hızla uzaklaştı. Taksi çeviren ikili, Bilgili’nin aracı ile aynı istikamete doğru ilerleyerek İstanbul gecelerinde kayboldular.

TV sunucusu Özlem Kızılkaya 2002’de Hakan Uzan ile evlendi. İki çocukları olan çift, İmar Bankası ve Adabank soruşturmaları sırasında yurt dışına kaçtı. Eşiyle birlikte zimmetle suçlanan ve kırmızı bültenle aranan Uzan, 13 yıl sonra geçen Kasım ayında Türkiye’ye döndü. Eşine boşanma davası açtı ve zimmetle yargılandığı davadan beraat etti.

Yorum yap Kazan!

Please enter comment.
Please enter your name.
Lütfen E-postanızı girin.
Please enter a valid email address.