Gece Türk
Popüler Mekanlar

Şarlatan Diyenlerden Özür Bekliyorum.

Seda Sayan, “Sperm bankasını boşver ne inşaat işçileri var” deyince İnşaat İşçileri Sendikası Sayan’a “Şarlatan” demişti. Sayan’dan cevap gecikmedi: “Hemen çiçek alıp benden özür dilesinler”


Seda Sayan, önceki gün programına konuk olan Ece Gürsel’in sperm bankasından hamile kalabileceğimi söylemesi üzerine “Sperm bankasını boşver ne inşaat işçileri var” demişti. Bu sözler üzerine İnşaat İşçileri Sendikası, Sayan’a “Şarlatan” cevabını vermişti. Sendikanın sözlerine çok kızan Seda Sayan dünkü programında “Hemen çiçeklerle programıma gelip benden özür dilesinler” diye konuştu.

RTÜK’e çağrı

Seda Sayan, yanlış anlaşıldığının da altını çizerek, “Birilerini küçümseyecek en son kişiyim. Benim babam da inşaat işçisiydi. Gecekondu çocuğuyum. Sperm bankasına gideceğine ne adamlar var. Pazarcılara gidin. Çalışan adama saygı duyarım” dedi. İzleyicisi ise şarkıcıyı affetmedi. Pek çok sosyal medya kullanıcısı RTÜK’e programın kaldırılması için çağrıda bulundu.

Yorum Ekle

GeceTürk magazin, konser, eğlence hayatı, mekan rehberi, müzik, medya, röportaj, moda, haber, ve sosyete - cemiyet haberlerini okuyabileceğiniz internet sitesi ve sosyal medya içerik platformu.