Gece Türk
Popüler Mekanlar

Şarkıcı Altay’dan Cenk Dönmez’e Jest. ..

Şarkıcı Altay‘ın çocukluk yıllarında yakın arkadaşı Cenk Dönmez’in kurduğu ‘Küçük bir mekanım olsa, sahnede de sen olsan’ hayali gerçek oldu. Geçtiğimiz haftasonu birlikte büyüdüğü arkadaşının açtığı İstanbul gece hayatında önemli bir yere sahip olan Kallavi Etiler isimli mekanın yeni sezon açılışında sahne alan Altay, sahne öncesi basın mensuplarının karşısına çıktı.

Şarkıcı, “Bu gece burada bir hayali gerçekleştiriyoruz. Cenk benim çocukluk arkadaşım. Küçükken hep, kendi halinde bir mekan sahibi olmanın hayalini kurardı. Ben de ona o mekanı açtığında ben de sahnesinde olacağımı söylerdim. O günkü hayaller bu gece gerçekleşti. Biz onunla bir yola çıktık. bugün de o mekanını açtı. Ben de o mekanın açılış gecesinde sahnedeyim. Hayaller güzeldir, hele böyle gerçek olursa” diye konuştu. Altay, kısa bir süre sonra yeni şarkısıyla sevenleriyle buluşacağını da müjdeledi.

Yorum Ekle

GeceTürk magazin, konser, eğlence hayatı, mekan rehberi, müzik, medya, röportaj, moda, haber, ve sosyete - cemiyet haberlerini okuyabileceğiniz internet sitesi ve sosyal medya içerik platformu.