Magazin

28

Şub
2018

Sanatçı Ve Mehmetçik El Ele.

Yazan :admin/ 91 0
GeceTürk

Zeytin Dalı Harekatı’na destek vermek için Hatay’a gelen sanatçılar, Reyhanlı ilçesinde teröristlerin roketli saldırısında hayatını kaybeden Fatma Avlar’ın okulunu ziyaret etti.

GeceTürk


Harekata destek vermek ve askerlerle buluşmak için başlatılan ‘Sanatçı ve Mehmetçik El Ele’ etkinliği kapsamında, ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinde rol alan, aralarında Oktay Kaynarca, Kenan Çoban, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba ve Ömer Kurt’un da bulunduğu sanatçılar, Afrin’den Reyhanlı ilçesine YPG/PKK-DEAŞ’li teröristlerce atılan roket sonucu hayatını kaybeden Fatma Avlar’ın okuduğu Tayfur Sökmen Anadolu Lisesi’ne geldi.


Fatma’nın eğitim gördüğü 11-D sınıfına giden sanatçılar, genç kızın sırasına karanfil bıraktı. Kaynarca, burada öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada, acılarını paylaşmak adına Reyhanlı’ya geldiklerini söyledi.
Burada çeşitli ziyaretler gerçekleştireceklerini belirten Kaynarca, “Gördüğüm kadarıyla Fatma’nın sırasını boş bırakmışsınız. Bence o sıraya mutlaka oturun. O sıralarda oturulması gerekiyor. Fatma’mızın masasının boş bırakılması onun da hoşuna gitmeyecektir. Orada birçok vatan evladı eğitim görecek ve yetişecek. Memleketine faydalı işler yapacak” ifadelerini kullandı.

Yorum yap Kazan!

Please enter comment.
Please enter your name.
Lütfen E-postanızı girin.
Please enter a valid email address.