Magazin

15

Şub
2018

Rusya’nın Olay Spikeri Yana Koshkina.

Yazan :admin/ 115 0
GeceTürk

Rus televizyon kanalı Channel One‘da spikerlik yapan Yana Koshkina, Instagram paylaşımları yüzünden zor anlar yaşıyor. Instagram takipçileri Yana Koshkina’nın paylaşımlarının çok açık saçık olduğunu düşünüyor. İşte ayrıntılar…

GeceTürk


27 yaşındaki Yana Koshkina Rus televizyon kanalı Channel One’nın gözdesi. Tüm Rusya’ya güzelliğiyle nam salmış durumda.
Yana Koshkina bu senenin başlarında banyo küvetinde elinde şampanya kadehiyle Instagram hesabından çıplak bir fotoğraf paylaştı. Bu paylaşımı takipçileri ucuz ve bayağı buldular.


Hatta bir takipçisi fotoğraf ile ilgili “Hiç doğal görünmüyor. Channel One neden böyle bir tipi bünyesinde barındırıyor?” yazdı.
Yana Koshkina bu paylaşımları adeta görmezden gelerek yarı çıplak fotoğraflarını paylaşmaya devam etti. Bir paylaşımında seksi sunucu siyah elbisesiyle kırmızı bir koltukta poz veriyor.


Yana Koshkina paylaşımın altında “Umduğunuzu bulamamak her zaman güzeldir.” yazdı.


Yana Koshkina’nın bundan sonraki üstsüz paylaşımı ise kendisine 254.000 yeni takipçi kazandırdı. Bu payalşımdan sonra takipçileri ikiye bölündü.


Bazıları kendisini eleştirirken diğer taraf seksi sunucunun stilini beğendiklerini belirttiler. Hatta bir takipçisi kendisinin oldukça kutsal olduğunu yazdı.


Yana Koshkina’nın bir erkek arkadaşı yok ve hayatındaki tek erkek şu sıralar kedisi Taras. (Posta)

Yorum yap Kazan!

Please enter comment.
Please enter your name.
Lütfen E-postanızı girin.
Please enter a valid email address.