Gece Türk
Popüler Mekanlar

Papyonlu, Ahmet Parlak ve Usta Klibi!

Bir yıl kadar önce sosyal medya ortamında “İsyan” şarkısını dinlediğimiz ve daha sonra, Athena Gökhan‘ın yeni keşfetmiş gibi televizyonlarda daha geniş kitlelerle tanıştırdığı sevdiğimiz ses Ahmet Parlak, yeni klibini Polat Yağcı‘nın firması Poll Productıon‘dan “Usta” şarkısını çıkarmış hayırlı uğurlu olsun, şarkı güzel sevdim… Yorumu zaten ciğerden geliyor.

Ama klip olmamış be usta, format güzel. Ancak keşke klip yönetmeni Erkan Nas, aynı içeriği sokakta, parkta yani bizim halkın içinde çekseydi. ?
Bir deniz manzarası, parkta bir bank, bir amca ile dertleşirken, dertlerin içine çalgıcıların geldiği bir ortamda çekilseydi…

Çekilmemiş mi?

Evet çekilmiş ama stüdyo da :)))

Olmamış be “USTA” ……….

Yorumunu seviyorum, efkarlı sesin, samimi içten detone sesin ciğerden geldiği sürece hep dinleyeceğim.

Klipleree dikkat…

O ne yaaaaa papyon Ahmet :)))

GeceTurk.com / Okday Kaçan

YASAL UYARI: Bu yazının, makalenin, haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geceturk.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Yorum Ekle

GeceTürk magazin, konser, eğlence hayatı, mekan rehberi, müzik, medya, röportaj, moda, haber, ve sosyete - cemiyet haberlerini okuyabileceğiniz internet sitesi ve sosyal medya içerik platformu.