Gece Türk
Popüler Mekanlar

Oyuncu Yattığı Hastanede Hayatına Son Verdi…

Cinsel içerikli film endüstrisi, kısa süre içerisinde gelen 5. ölüm haberiyle sarsıldı. 23 yaşındaki Olivia Lua, yattığı rehabilitasyon merkezinde ilaçlarıyla birlikte alkol alarak hayatına son verdi.


23 yaşındaki cinsel içerikli film yıldızı Olivia Lua Cuma sabahı hayatını kaybetti. Bu, Kasım ayından beri bu sektörde çalışıp ölen 5. oyuncu oldu. Cinsel içerikli film endüstrisinde arka arkaya gelen bu kayıplar pek çok tartışmayı da beraberinde getirdi.
Sektördeki ölümlerin birbirleriyle bağlantılı olduğuna dair hiç bir kanıt olmasa da arka arkaya gelen bu ölümler endüstrinin sorgulanmasına sebep oldu. Hem arzulanan hem de nefret edilen genç yaşındaki bu kadınların dramı yetişkin filmleri pazarında yaşanan dramları da ortaya çıkarmış oldu.
23 yaşındaki aktristin bağımlılık gerekçesiyle yardım istediği ve bir süredir bir rehabilitasyon merkezinde yattığı öğrenildi. Olivia Lua geçtiğimiz gün pek çok ilacı alkolle birlikte alarak hayatına son verdi. Bağımlılık ile mücadele için girdiği tesise alkolü nasıl soktuğu ise bilinmiyor.

Hollywood”taki rehabilitasyon merkezinde reçeteli ilaçlarıyla alkolü birlikte alarak ölen Lua”nın intihar etmeden bir kaç gün önce Facebook”a “Yaşayan hickimse sonsuza kadar melek kalamaz” yazdığı öğrenildi.

Yorum Ekle

GeceTürk magazin, konser, eğlence hayatı, mekan rehberi, müzik, medya, röportaj, moda, haber, ve sosyete - cemiyet haberlerini okuyabileceğiniz internet sitesi ve sosyal medya içerik platformu.