Magazin

16

Eyl
2018

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel ayrıldı.

Yazan :admin/ 174 0
GeceTürk

Hemen hemen 10 aydır birlikte mutlu bir çift olan Murat Dalkılıç ve Hande Erçel geçen gün ayrıldılar. Erçel, sosyal medya hesabından sevgilisiyle olan fotoğraflarının hepsini sildi. İkilinin bir süredir birlikte görüntülenmemesi de iddiaları güçlendirdi.

GeceTürk

SORULARI YANITSIZ BIRAKTI

Murat Dalkılıç, geçen çarşamba akşamı İstanbul gece hayatının gözde mekanlarından biri olan Levent’teki bir yerde sahne almıştı, Hande Erçel’in kulüb’te olmaması dikkatleri çekmişti. Dalkılıç sahne sonrası mekandan ayrılırken muhabirlerin ayrılık ile ilgili sorularına da yanıt vermemişti. Bir süredir annesinin rahatsızlığından dolayı işlerini iptal ederek vaktini onunla geçiren Erçel cephesinde ise sessizlik devam etmekte.

Genç oyuncunun özel hayatında yalnızlığı tercih ettiği ve Dalkılıç’la arkadaş olarak da görüşmeme kararı aldığı iddia edildi. Hande Erçel ayrıca sosyal medya hesabından da Murat Dalkılıç ile olan fotoğraflarını sildi.

EVLİLİK TEKLİFİNİ KABUL ETMEMİŞTİ

Öte yandan TV8’deki ‘Gel Konuşalım’ programının haberine göre; Murat Dalkılıç 10 aydır aşk yaşadığı oyuncu Hande Erçel’e evlilik teklif etmiş, Hande Erçel ise teklifi kabul etmemişti.

Yorum yap Kazan!

Please enter comment.
Please enter your name.
Lütfen E-postanızı girin.
Please enter a valid email address.