Gece Türk
Popüler Mekanlar

Müge Anlı Çileden Çıktı Beni Çıldırtmayın.

Müge Anlı, evlilik vaadiyle pek çok kişiyi dolandıran kişiye ateş püskürdü. Senetleri etrafa fırlatan Anlı, “Git beni savcılığa şikayet et, bu belgeler yalansa beni çıldırtmayın.” dedi.


Atv’nin reyting rekortmeni Müge Anlı, ele aldığı dosyalarla gündem yaratmaya devam ediyor. Türkiye’nin birçok ilinden aynı kişi tarafından evlilik vaadiyle dolandırılan ve birbirlerini hiç tanımayan vatandaşlar Müge Anlı’nın stüdyosuna akın etti. Ellerinde senetlerle gelen dolandırıcılık mağdurları Yusuf Işık’ın kendilerini dolandırdığını söyledi.
Suriyeli kadınları para karşılığında Türkiye’de pazarlayan ve altınlarını çalan Yusuf Işık her yerde aranıyordu. Müge Anlı’nın programına bağlanan birçok kişi dün Yusuf Işık tarafından mağdur olduğunu anlattı.

iddiaları Kabul Etmiyor

İnsanları evlendirme vaadiyle kandırdığı söylenen Yusuf Işık daha sonra Suriyeli kadınların altınlarıyla birlikte kaçıyor. Kıbrıs’a sıklıkla giden Yusuf Işık ise kendisiyle ilgili söylenenleri kabul etmiyor.

Müge Anlı’nın Ekibini Tehtit Edince Sunucu Çileden Çıktı…
Verilen para karşılığı imzalanan karşılıksız senetlerin hepsinin altında Yusuf Işık’ın imzası vardı. Hayret veren dolandırıcılık olayında adı geçen Yusuf Işık, Müge Anlı ekibini arayarak savcılığa şikayette bulunacağını söyledi. Bunun üzerine çileden çıkan Müge Anlı; “Sen al bu senetleri, bunlarla savcılığa git. Hepsinin altında senin imzan var” dedi. İmzaladığı karşılıksız senetleri tek tek Yusuf Işık’a gösterdi.

1 yorum

  • Müge Anlı tam manasıyla kanalına en büyük reytingi yapan tek sunucu.
    Kadın showla karısık gercek kesit. ??

GeceTürk magazin, konser, eğlence hayatı, mekan rehberi, müzik, medya, röportaj, moda, haber, ve sosyete - cemiyet haberlerini okuyabileceğiniz internet sitesi ve sosyal medya içerik platformu.