Gece Türk
Popüler Mekanlar

Metin Hara Beyaz Şovda Adriana Lima’yı Anlattı.

Cuma gecelerinin sevilen programı Beyaz Show yine birbirinden renkli konukları ağırladı. ‘ün bu haftaki misafirleri Deniz Seki, Metin Hara, Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, Cumali Akgül, Yankı Alper, Aslı Can ve Can Altıntaş’tı.


Beyaz Show’un 20 Nisan Cuma günü yayınlanan bölümüne, Metin Hara, şarkıcı Deniz Seki, Survivor Cumali, oyuncular Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal ile müzisyen Yankı Alper konuk oldu.

Yazar Metin Hara, Adriana Lima ile yaşadığı aşk ile geçen yaza damgasını vurmuştu. Birçok kişi tarafından ilk başlarda “reklam aşkı” eleştirileri gelmişti ama çiftin ilişkisi hala dolu dizgin gidiyor.

Beyaz’ın sorusu üzerine ilk mesajın Adriana Lima’dan geldiğini söyleyen Metin Hara, ‘İlk mesajı o attı. O biraz karışık. Los Angeles’da birçok insanla çalışıyordum. Bunlar dünyaca tanınan insanların da içinde bulunduğu bir grup. Sonra ben Türkiye’deyken öğrencilerimi ateşte yürütmeye hazırlıyordum. O sırada telefon geliyor bir şekilde duyulmuş. Adriana da o sırada Türkiye’deymiş. Bir şekilde bana ulaşıldı. Birbirimizi gördük normalde sadece bir şekilde tanışmaktı amacımız. Böyle olacağını hiç düşünmemiştik. Sonra kendi içerisinde gelişti.’ şeklinde konuştu.

Yorum Ekle

GeceTürk magazin, konser, eğlence hayatı, mekan rehberi, müzik, medya, röportaj, moda, haber, ve sosyete - cemiyet haberlerini okuyabileceğiniz internet sitesi ve sosyal medya içerik platformu.