Tavsiyemiz

Meşrep Alaturka Çayyolu

Açık Olduğu Günler

Her gün

Kimle Gidilir

Arkadaş, aile, sevgili, iş arkadaşı ve fasıl sevenlerle...

Yorum Puanı

4/1
GeceTürk

Genel Bakış

Hızlı Servis
Nezih Ortam
Ulaşım Kolay
Wifi
Ödeme Kolaylığı

Açıklama

Meşrep Alaturka Çayyolu eğlence programınızı belirleyecek, eğlence çizginizi netleştireceksiniz. Günümüzde yenilenen ve gelişen eğlence yelpazesi yenilenen konseptler ve mekanlar ile, yepyeni bir coşku soluğunun baş mimarı oluyor. Meşrep Çayyolu-Alaturka ile benzemez kimse sana diyecek, alaturka gecelerinden büyük bir nostalji meltemini ruhunuzda hissedip dinginleşeceksiniz. Özel gün ve gecelerinizi taçlandıran ambiyansıyla meşrep benzersiz bir eğlence markasıdır. Gündelik hayatın koşuşturmasından tatlı bir saklanış içinde olarak, eğlence anlayışını meşrep ile taçlandıracaksınız. Sizi içine alacak sıcacık ve huzurlu ortamı ile kusursuz bir eğlencenin içine dahil olacaksınız. Meşrep plaza, meşrep alaturka ve beyaz leblebi ile farklı müziklere ruhunuzu emanet edecek, unutulmaz saatlerinizi meşrepte yaşayacaksınız.

GeceTürk

Meşrep Alaturka Çayyolu birbirinden farklı sunumu ile siz değerli müşterilerine nostaljik rüzgarların esintisini yansıtarak, geçmişle şimdiki zamanı harmanlayacak bir atmosferin içine bırakmaktadır. Alaturka müzik sevenler için beyaz leblebi tadında ve yanında içkinizi yudumlarken, çakır keyfinize de şöyle bir dokunacaksınız. Arkadaş grubu veya sizin için özel olan kişiyle unutulmaz saatlere imza atacak, bulunduğunuz yerde başka boyutlara geçmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız. Unutulmaz eserler kulaklarınızın pasını atarken, ruhunuzun da dingin bir yolculuğa çıkmasını sağlayacaktır. Bu yolculuk için Meşrep Çayyolu-Alaturka ortamında neler yaşayabileceğinizi tahmin edeceksiniz. Farkındalığınızın ve ne kadar özel olduğunuzun hissi sizi bırakmayacak, ruh ve beden bütünlüğünüzü sıcacık ve huzurlu bir ortamın rahatlığına bırakacaksınız.

Hafta içi veya hafta sonu programı ile eğlence anlayışınızı ertelemeden, geniş müzik yelpazesiyle ruhunuzu şımartmanın ayrıcalığını hissetmeniz kaçınılmaz olacaktır. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayarak zaman kavramını avuçlarınızın içine alıp kendinizi özgür bırakacaksınız. Müziğin ritmi ruhunuza işleyerek tüm hücrelerinize sihirli değnek gibi dokunacaktır. Eğlencenin bilinen ve tek adresi olan meşrep tadını ruhunuzda bırakacak bir eğlence şölenine sizleri bırakacaktır. Meşrep Çayyolu-Alaturka  ortamında eğlence programınızı tercih edecek, canınız ne istiyorsa gidebilmenin memnuniyetini yaşayacaksınız. Artık eğleneceğiniz mekanı başkalarına sormadan internet üzerinden analiz edebilme yetkisi elinizde olacaktır. Eğlence anlayışınızı maksimum seviyeye çıkaran, kaliteden ödün vermeden alaturka müziğin efsane olmuş isimleriyle ruhunuzu arındıracaksınız.

TELEFON: 

-0 (212) 251 10 42 – 0 (212) 251 10 43


Fiyat:
110 – 130 TL(Kişi Başı)

Özellikler:

 • Semt: Çayyolu
 • Mekan Tipi: Meyhane, Restaurant
 • Servis: Fiks Menü, Alakart
 • Yerleşim: Açık Hava, Kapalı Alan
 • Manzara: Şehir içi
 • Ödeme: Kredi Kartı, Nakit
 • Rezervasyon: Gerekiyor
 • Otopark: Ücretli, Ücretsiz, Yol üstü
 • Sigara: Dışarıda içilebilir
 • İnternet: Kablosuz internet
 • Eve Servis: Yok
1 Yorum
 • {}
  Gulhan celik
  13 Ekim 2017

  Mekanı burdan incelerken fotoğraflar meraklanmama neden oldu eğlenceli sıcak ve hareketli bir mekana benziyor dn kadar sa zamanda görmek istiyorum??

  4