Error520Ray ID: 509ed7e7f86bda36 • 2019-08-21 18:59:28 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Istanbul

Cloudflare

Working
eutics.com

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Gece Türk

Kaptan-ı Derya Restaurant

Alaca Meyhane Erken Rezervasyon: 0541 299 29 10

Kaptan-ı Derya Restaurant İstanbul’ un bilinen en seçkin ve ilgi çeken balık restaurantlarından biridir. Çok köklü bir geçmişi olmamasına rağmen, popüler olmayı başarmıştır. Manzarasının ihtişamı, şehrin kalabalık gürültüsünden bir nebze olsun uzak kalınmasını sağlıyor. Kaliteye önem veren misyonuyla, gelen konuklarına eşsiz bir sunum hazırlayan işletme de, keyfiniz yerine gelecektir. Restaurant seçkin sunumuyla seçkin konuklarına kusursuz bir akşam yemeği organizasyonu içinde olmaktalar. Bu sayede Ülke’ nin tanınmış popüler sanatçıları, iş adamları ve siyasetçiler dahil olmak üzere, aralıksız hizmet vermeye devam ediyor. Kalitesinden ödün vermemesi, konuk severliğini her zaman üst düzey tutan ve zirveye taşıyan Kapta-ı Derya restaurant, gönüllere adını altın harflerle yazdırmıştır. Eğer hala gidip atmosferinde saklı büyüsüne dokunmadıysanız, daha fazla vakit kaybetmemenizi öneriyoruz.

Kapta-ı Derya Beylikdüzü nde 200 kişilik bahçesiyle deniz manzarası eşliğinde hizmet almanızı sağlamaktadır. Kış aylarında 100 kişilik sigara içilen, 100 kişilik ise sigara içilmeyen bir avantaj da sağlamaktadır. Yemeğinizi ruhunuzu arındıracak bir manzara eşliğinde tazeleyecek, en leziz meze, et ve balık tercihiyle de iştahlarınızı şımartacaksınız. Tadına doyum olmayan davetkar lezzetler Kapta-ı Derya’ da sizleri bekliyor. Kaliteli, aktif, müşteri ilişkileri kusursuz olan ortamda kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. Her mevsim sizlere doyumsuz bir hizmet ve ilkeli bir vizyon sergileyen mekan, dostlarınızla ve sevdiklerinizle birlikte hoş bir ortam yakalamanızı sağlayacaktır. Karadeniz, Marmara ve Ege’ nin en seçkin ve bilinen leziz deniz ürünlerini sizlere özenle sunmaktadır.

BEYLİKDÜZÜ RESTAURANT

Ala carte olarak hizmet veren restaurant ne istediğini bilenler için özenle sunulan lezzet şölenine dönecektir. Haftanın her günü kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde sizlerle bir araya gelmektedir. Rezervasyon yaptırmanız ve hizmetten en kaliteli şekilde yararlanmanız için bekliyoruz. Kaptan-ı Derya restaurant ailesi, sizleri de lezzet ve keyif çatısına bekliyor. Gözlerinizi, zihninizi ve ruhunuzu da doyuracak olan manzarası, stresinizi geride bırakmanızı sağlayacaktır. Özel organizasyonlarınızı da gönül rahatlığıyla gerçeğe taşıyabileceğiniz doyumsuz heyecan sizleri bekliyor. Sizlerin memnuniyetini ilk sırada tutan ve bu memnuniyetle beslenen mekanımız cennetin bir köşesi tabirini almıştır. Şimdi tüm kaygı ve yorgunluğunuzu geride bırakıp, dinlenerek keyifli bir sohbet ortamında varlık göstereceğiniz mekanımıza gelebilirsiniz.

GeceTurk.com / Okday Kaçan

 

Yorum Ekle

GeceTürk magazin, konser, eğlence hayatı, mekan rehberi, müzik, medya, röportaj, moda, haber, ve sosyete - cemiyet haberlerini okuyabileceğiniz internet sitesi ve sosyal medya içerik platformu.
/* ]]> */