Magazin

01

Eki
2017

Jelena Karleusa, “Çıplak ve topuklu ayakkabıyla yemek yapıyorum.”

Yazan :admin/ 215 0
GeceTürk

Beşiktaş’ın yıldız futbolcularından Dusco Tosic‘in güzel eşi Jelena Karleusa magazin gündeminde yine çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Jelena yenge, “Çıplak ve topuklu ayakkabıyla yemek yapıyorum.” dedi.

GeceTürk

“Dokuz yıldır evlisiniz, fantezileriniz var mı? Yatak odanız hâlâ renkli mi?” sorusuna Jelena yenge, “İşlerimiz yüzünden çok ayrı kalıyoruz, bu yüzden yatak odamızda hâlâ ateşliyiz, iyiyiz. Beni evde de ateşli, güzel bir kadın olarak istiyor. Yemeği bile topuklu ayakkabılarla, üstelik çıplak yapıyorum!” diyerek cevap verdi.

Jelena yengeye “Eşiniz verdiğiniz pozlara, videolara kızdığı oluyor mu?” sorusu sorulunca şöyle cevap verdi: Her videodan, ateşli pozumdan sonra çok büyük kavga ediyoruz ve benden boşanmak istiyor. Ama sadece lafta diyor, tabiki boşanmıyoruz! Benim profesyonelliğime saygı duyuyor. Beni özel hayatımda tanıyor ve güveniyor. Bu yüzden sıkıntı yaşamıyoruz. Aramız iyi. Benim iki yüzüm var, sizin tanıdığınız ile onun bildiği iki ayrı insan.

İşinizde gidebileceğiniz en uç nokta ne? Sorusuna ise Jelena yenge, “Tenle, çıplaklıkla sorunum yok. Sanat filmiyse, Hollywood’dan gelen bir teklifse çırılçıplak da soyunurum.” diyerek yine bomba bir yanıt verdi.

Yorum yap Kazan!

Please enter comment.
Please enter your name.
Lütfen E-postanızı girin.
Please enter a valid email address.