Error522Ray ID: 508e2621ae19da12 • 2019-08-19 18:22:15 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Istanbul

Cloudflare

Working
eutics.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

Gece Türk

İstanbul’da Hafta Sonu Ne Yapılır ?

Alaca Meyhane Erken Rezervasyon: 0541 299 29 10

İstanbul’da hafta sonu ne yapılır, gezilecek sakin yerler gittikçe azalmaya başlasa da, İstanbul’un kalabalığından kaçarak tabiat ananın kucağına sığınmak isteyenler için henüz seçenekler tükenmedi.

Hafta sonu yapılacak aktiviteler konusunda, Anadolu yakasında yaşayanlar için güzel havalarda Ağva ve Polenezköy hafta sonu programları için oldukça ideal yerler olarak revaçta. Ailece yapılacak mükemmel bir sabah kahvaltısı’ndan sonra doğa gezileri yapmak hem sağlığınıza hem de ruhunuza iyi gelecektir.

Pazar günü yapılacak aktiviteler konusunda araştırma yapan kişiler için en ideal seçenekler, yaz aylarında tekne turları ile İstanbul’un olağan üstü manzaralarını izlemek veya İstanbul’u İstanbul yapan tarihi yerleri keşfe çıkmak olabilir.

Hafta sonu İstanbul’da nereye gidilir, ne yenir, içilir şeklinde soruların cevabını bulmak için yazımızı okuyabilir, tercihlerinizi oluşturmakta faydalanabilirsiniz.

İstanbul’da Hafta Sonu Etkinlikleri

Tekneyle boğaz turu havanın güzel olduğu hafta sonlarında yapılacak en iyi etkinlikler arasında yer alıyor. Dilerseniz tur tekneleriyle yapılan bir turla zaman geçirebilir, dilerseniz şehir hatları vapurlarıyla İstanbul’un en güzel kıyılarını gezerek güzel bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

İstanbul’daki tarihi yerleri gezmek hafta sonlarında biraz olsun iş hayatının stresini atmanıza yardımcı olacaktır. Dünyanın her yanından gelen milyonlarca turistin yaptığı gibi Ayasofya, Sultanahmet, Topkapı sarayı ve diğer tarihi mekânların bulunduğu yerlerde gezerek geçmişle bugünün arasında bir yolculuk yapabilirsiniz.

Boğaz manzarasına karşı kahvaltı hafta sonları dost ve sevdiklerinizle iyi bir güne başlamak için iyi bir seçenek. Avrupa yakasında Ortaköy, Rumelihisarı, Bebek civarı, Anadolu yakasında ise Beylerbeyi, Anadoluhisarı, Çengelköy mükemmel manzaralar eşliğinde iyi zaman geçirmeniz için en iyi seçenekler arasında.

Nişantaşında alışveriş yapmak moda tutukları için hafta sonunun en ideal etkinlikleri arasında yer alır. İstanbul’un en kaliteli butiklerinin yer aldığı semtte, alışveriş molalarında durup dinleneceğiniz Avrupai tarzda kafeler ve dünya mutfağından lezzetlerin sunulduğu mükemmel restoranla bulunuyor.

İstiklal Caddesinde gezinti sırasında yerli yabancı binlerce kişinin oluşturduğu kalabalık insan manzaralarına dahil olarak adımlarınızın sizi sürüklediği her köşeyi inceleyebilir, istiklal caddesi üzerinde bulunan tarihi yapıları daha yakından görerek hafta sonunuzu değerlendirebilirsiniz.

 

İstanbul’da Hafta Sonu Ne Yapılır diyorsanız eğer gece gezilecek mekanlara’da bakabilirsiniz.>>>

Egonomik.com İstanbul Resimleri

Yorum Ekle

GeceTürk magazin, konser, eğlence hayatı, mekan rehberi, müzik, medya, röportaj, moda, haber, ve sosyete - cemiyet haberlerini okuyabileceğiniz internet sitesi ve sosyal medya içerik platformu.
/* ]]> */