Error522Ray ID: 508e20d5bb6bda0e • 2019-08-19 18:18:38 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Istanbul

Cloudflare

Working
eutics.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

Gece Türk

Işın Karaca ”Kim bu adama çocuğunu gösterir”

Alaca Meyhane Erken Rezervasyon: 0541 299 29 10

Işın Karaca birçok kişiyi dolandıran, kaçtığı Brezilya’da hırsızlık yaptığı için gözaltına alınan eski eşi ve kızının babası Sedat Doğan hakkında son zamanlarda ilk kez konuştu. Bakın neler söylüyor ?

“Bir senedir hepimiz bir dram izliyoruz. Televizyondaki görüntülerini içim burkularak seyrettim” diyen Karaca, eski eşine çocuğunu göstermediği için yapılan eleştirilere veryansın etti:

“Boşanırken ayakları üzerinde durması için gereken her şeyi yaptım. Yapmamam gerektiği halde mal mülk verdim. 1 milyon TL borcunu ödedim, hala ödüyorum. Bu adamın uyuşturucu bağımlılığı var. Bu adamdan şiddet gördüm. Üstüne beni aldattı. Bunları bir kez olsun anlatmadım. Artık üzerime gelmesinler. Kimse o haldeki adama çocuğunu göstermez. Kötü örnek olacağı için gösterilmeme kararı verildi. Ben çocuğumu korumak zorundayım. Kızımda bir iğnelik hakkı olamayanlar şimdi çıkmış konuşuyor!”

Yorum Ekle

GeceTürk magazin, konser, eğlence hayatı, mekan rehberi, müzik, medya, röportaj, moda, haber, ve sosyete - cemiyet haberlerini okuyabileceğiniz internet sitesi ve sosyal medya içerik platformu.
/* ]]> */