Gece Türk
Popüler Mekanlar

İrem Derici ”Çocuk istiyorum”

İrem Derici, sosyal medya hesabından “Çocuk İstiyorum” diye paylaşım yapınca. Eski eşi Rıza Esendemir‘de hemen kendi hesabından manidar bir paylaşım yaptı…

Şarkıcı İrem Derici’nin, sosyal medya hesabından yaptığı “Çocuk istiyorum” paylaşımına eski eşi Rıza Esendemir’den karşılık geldi.

Derici, geçtiğimiz gün Twitter hesabına “Pazar pazar çocuk istiyorum diye uyandım. 30 sonrası sendromu mudur acaba?” yazarak hayranlarını heyecanlandırdı. Derici’nin çocuk paylaşımına eski eşi Rıza Esendemir’den ışık hızıyla karşılık geldi. Esendemir, Twitter hesabına, “Biri Demir biri Ayşe hem de iki tane olacaktı. Bu tweet yarın kendini imha edecek” yazdı. Derici’nin çocuk paylaşımına eski eşi Rıza Esendemir’den karşılık geldi. Esendemir, Twitter hesabına, “Biri Demir biri Ayşe hem de iki tane olacaktı. Bu tweet yarın kendini imha edecek” yazdı.

Yorum Ekle

GeceTürk magazin, konser, eğlence hayatı, mekan rehberi, müzik, medya, röportaj, moda, haber, ve sosyete - cemiyet haberlerini okuyabileceğiniz internet sitesi ve sosyal medya içerik platformu.