Gece Türk
Popüler Mekanlar

Hilton Otel Taksim

Türkiye’ nin en sağlam zincirine sahip, kaliteli ve konforundan ödün vermeyen oteli sizleri de bu lüksü yaşamaya davet ediyor. İstanbul ziyaretlerinizde, şayet kaliteli ve kusursuz bir konaklama istiyorsanız, doğru adreste bulunuyorsunuz. Sizler için en modern mimarisi ve dokusuyla hizmet vermeye devam ediyor. Sektörün bilinen en popüler ve tanınmış zinciri olan, 90 yılı aşmış olan tecrübe ve deneyimiyle sizlere evinizin konforunu sunan özen hizmetlerine ara vermiyor. Her geçen yıl kendini yenileyen, sizlere yakışan düzeyde kalite sunan Hilton Otel Taksim konuklarını ağırlıyor. Yenilenen konsepti, kendine has modern tarzı, özgün misafirperverliği ve Dünya’ ya ayak uyduran akılcı tecrübesiyle konuklarını davet ediyor. Boğazı kucaklayan, bahçe keyfiyle gözlerinizi dolduran, isteğe göre şehir manzarasına hakim olan odalarıyla Dünya’ nın en iyilerinden biri seçilmeye hak kazanmıştır. Özellikle Boğaz manzarasının serin sularının kucaklaştığı balkon keyfiniz 9. katta sizleri bekliyor olacaktır.

Taksim ve Nişantaşı na sadece 10 dakika yürüme mesafesi olan, merkeze yakınlığıyla da tercih edilen Hilton Otel Taksim Atatürk Havaalanına 22 km. Sabiha Gökçen Havaalanına 45 km. uzaklığa sahiptir. 1955 yılından bu tarihe kadar aralıksız ve kusursuz hizmet sunan Otel, yazlık ve kışlık mekan sunumlarıyla da 5 çayı hizmeti sunmaktadır. Sizlerin buluşma noktası olmaya ve keyifli saatlerle kaliteli hizmetine devam ediyor. Otel’ de her türlü organizasyonlarınız gerçekleşiyor ve kusursuz bir ilke imza atmanın haklı gururunu yaşamanızı sağlıyor. Avrupa Yakasında olan ve manzarası Boğaza dayanan bir görsel şölene davetiye çıkarıyor.

YEMEK MENÜSÜ

Yemek menüsü ile her damak tadına hitap etme başarısını gösteren, farklı kültürlerin damak tatlarını sizlerle buluşturan restoran mekanlarında sizleri bekliyor. Şehrin merkezinde bulunan 5 adet devasa yüzme havuzu ile de, sizlerle buluşturuyor. Bahçesi yeşilin her tonunu bünyesinde barındırıyor ve ihtişamlı kutlamalara ev sahipliği yapıyor. Boğazın en görkemli manzarası eşliğinde, en özel günlerinize şahitlik yapıyor, özel davet ve organizasyonlarınız da adını altın harflerle yazdırıyor. Sizlerin ihtiyacı olan her detay kusursuz bir şekilde işlenmiş ve döşenmiştir. Şehrin merkezinin en kilit ve önemli noktalarına olan yakınlığı da, misafirlerine zaman kazandırıyor.

GeceTurk.com / Okday Kaçan

Yorum Ekle

GeceTürk magazin, konser, eğlence hayatı, mekan rehberi, müzik, medya, röportaj, moda, haber, ve sosyete - cemiyet haberlerini okuyabileceğiniz internet sitesi ve sosyal medya içerik platformu.