Gece Türk
Popüler Mekanlar

Hadise ”Özel hayatımı gizli tutmaya çalışıyorum”

Hadise, magazin kameralarına gözyaşları içinde “Sıkıntılarımız var ama onlar benim canım” dedi.

Geçtiğimiz aylarda anne Gülnihal Açıkgöz’ün intihar teşebbüsünün ardından kardeşleriyle kavgalı olan güzel şarkıcı Hadise, dün gece O Ses Türkiye ekibiyle bir araya geldi. Yaşadığı sıkıntıları anlatırken gözleri dolan şarkıcı, “Sıkıntılarımız var ama onlar benim canım” dedi.

“ONLAR BENİM CANLARIM”

Şarkıcı, dün gece Acun Ilıcalı, Seda Sayan, Beyazıt Öztürk ve Murat Boz’la bir araya gelip yemek yedi. Annesinin intihar girişimin ardından kardeşleriyle ilk olarak ticari bağlarını koparan Hadise, konu hakkında konuşurken gözleri doldu. Ailesiyle sorunlar yaşadığını doğrulayan sanatçı şunları söyledi: “Sıkıntılar var ama onlar benim canım, ailem. Profesyonel olarak devam etmesek de onlar benim canım. Dava falan haberleri çıktı ama onlar doğru değil. Öyle bir olamaz. Ben annemi babamı rencide edecek bir şey yapmam. Özel hayatımı gizli tutmaya çalışıyorum. Geceleri uyumamı bile engelleyen olaylar yaşandı.”

BİRBİRLERİNE GİRDİLER

Kardeşlerinin adını duyunca gözleri dolan Hadise,, tüm bu açıklamalardan önce sosyal medya hesabından birbirine girdi. Hülya Açıkgöz’ün “İntikamın tatlı bir kelime olduğunu düşünüyor musun?” Paylaşımına Hadise “İntikam mı? Hayır, çok tembelim. Oturup karmanın işi halletmesini bekleyeceğim.” Paylaşımı yaptı. Hülya Açıkgöz sessiz kalamayıp devam etti ve “Sadece beni izle. Hayatın sosyal medyadan ibaret! Sadece ona sahipsin. Üzücü bir hikaye” şeklinde paylaşımlarda bulundu.

(sondakika)

Yorum Ekle

GeceTürk magazin, konser, eğlence hayatı, mekan rehberi, müzik, medya, röportaj, moda, haber, ve sosyete - cemiyet haberlerini okuyabileceğiniz internet sitesi ve sosyal medya içerik platformu.