Gece Türk
Popüler Mekanlar

Hadise, mallarını ablası Hülya Açıkgöz’e kaptırdı

Şarkıcı Hadise bir süredir kavgalı olduğu kardeşlerini hayatından silmiş ve ablası Hülya Açıkgöz‘e de kendisinin üzerinden haksız kazanç sağladığı gerekçesiyle dava açmıştı.

Teve2’de yayınlanan magazin programı 2. Sayfa’nın haberine göre; tüm bu yaşananların ardından Hadise‘nin ablasına dava açmasının asıl sebebi ortaya çıktı.

Belçika’da doğup büyüyen 33 yaşındaki şarkıcı Türkiye’de vergi ödememek için mal varlığını ablasının üzerine yapmıştı. Ancak Türkiye’de sadece tek bir kayıtlı mal varlığı bulunmayan Hadise’nin hesapları tutmadı.

ABLASININ ŞİRKETİ KARŞILIYORDU

Gayrimenkullerini ablasının üzerine yapan şarkıcı, araçlarını da ablasının menajerlik şirketinin üzerine yaptırmıştı. Böylece araçlarının yakıt masrafını da menajerlik şirketi karşılıyordu. Ablasının ise bu malları geri vermediği konuşuluyor.

Tüm mal varlığı ablasının üzerine kayıtlı olan Hadise’yi annesi ‘Malların kardeşlerinle ortak’ diyerek uyardı. Bunun üzerine Hadise hesaplarının bozulduğunu anladı ve ablasına dava açtı. Ama iddialara göre abla Hülya Açıkgöz’ün malları geri vermeye niyeti yok.


HADİSE’NİN MENAJERİ HALUK ŞENTÜRK’DEN AÇIKLAMA

Öte yandan Hadise’nin menajeri Haluk Şentürk canlı yayına bağlanarak şu açıklamayı yaptı:

‘Hadise ailesinden kimseye dava açmadı. Onlar aile etle tırnak ayrılmaz. Hiç öyle şeyler yok. Hadise’nin şirketi ayrı, ablasının şirketi ayrı. Hadise Hanım mesleğe başladığından beri vergilerini ödüyor. ‘

*Hadise’nin menajeri daha önce aile arasında olan tartışmayla ilgili çıkan haberleri de yalanlamıştı. Ancak haberler doğru çıkmıştı.

Yorum Ekle

GeceTürk magazin, konser, eğlence hayatı, mekan rehberi, müzik, medya, röportaj, moda, haber, ve sosyete - cemiyet haberlerini okuyabileceğiniz internet sitesi ve sosyal medya içerik platformu.