Magazin

07

Eyl
2018

Hadise, Ablası Hülya Açıkgöz’e Dava Açtı.

Yazan :admin/ 79 0
GeceTürk

Popçu Hadise ablası Hülya Açıkgöz ile iş ilişkisini bitirdikten sonra, ablasının kendisi üzerinden elde ettiği maddi kazancı geri almak için mahkemeye başvurup dava açtı.

GeceTürk

Şarkıcı’nın annesi Gülnihal Açıkgöz’ün intihar teşebbüsünden sonra, kardeşler arasında büyük sorunlar ortaya çıkmıştı. İntihar girişiminin ardından ablası Hülya Açıkgöz ile arası açılan popçu, iş ilişkilerini sonlandırdıktan sonra ablasına dava açtı.

HÜLYA’NIN HAKSIZ KAZANÇ ELDE ETTİĞİNİ SÖYLEYEREK DAVA AÇTI

Akşam Gazetesi’nin haberine göre; Yaşanılan olay sonrasında Hadise, kariyerine yön veren ve birçok projesinde birlikte çalıştığı ablası Hülya Açıkgöz ile iş ilişkisini bitirmişti. Ancak, şarkıcı bununla da yetinmeyip ablasıyla yaşadığı sorunu mahkemeye taşımaya karar verdi. Kliplerinde ve konserlerinde Hülya Açıkgöz ile birlikte çalışan popçu, ablasının kendisinin üzerinden haksız kazanç elde ettiğini iddia ederek dava açtı.

Hadise, kendi adını kullanarak reklamını yapan ablasının kendisi üzerinden elde ettiği maddi varlıkları geri alma talebinde bulundu. Mahkemenin ilk duruşmasının eylül ayının ikinci haftası gerçekleştireceği öğrenildi.

Yorum yap Kazan!

Please enter comment.
Please enter your name.
Lütfen E-postanızı girin.
Please enter a valid email address.