Kategori: Magazin

Diva Uçakta Rezalet Çıkardı…

Yazan :admin/ 8 0

Diva lakaplı ünlü sanatçı Bülent Ersoy, önceki gün İzmir’den İstanbul’a hareket etmekte olan (17 ocak) THY 20:00 uçağında koltuk kavgası çıkardı.


Business’te oturan Bülent Ersoy, yanında kimseyi oturtmayınca uçak 30 dakika rötarlı kalktı. Business koltukta oturan Bülent Ersoy, yanında oturan diğer yolcuyu istemeyince sesini yükseltti ve “Ben yanımda kimseyi istemiyorum” diyerek uçağı birbirine kattı. Daha sonra gelen görevliye de “Ben yanımda kimseyi istemiyorum” diyerek tepkisini sürdüren Ersoy’a görevlilerin cevabı ise “Madem kimseyi istemiyordunuz, yanınızdaki koltukları da satın alsaydınız” oldu. Yaklaşık yarım saat süren bu tartışma sonrası Bülent Ersoy’un bu tutumuna boyun eğen THY görevlileri Ersoy’un yanında oturan yolcuyu başka bir koltukta oturmaya ikna edince uçak 30 dakika gecikmeli de olsa İstanbul’a hareket etti. Aynı uçakta fuardan dönen ve İstanbul’a seyahat eden manken Çağla Şikel ile Özge Ulusoy gibi ünlü isimler de bu yaşananları sadece izlemekle yetindi.
Birkaç Yıl Önce Benzer Bir Rezalet Yaşanmıştı

THY’nin Antalya-İstanbul seferi sırasında emniyet kemerini bağlamamakta direnip uçuşu geciktiren Bülent Ersoy yüzünden uçağın pilotu kalkışı gerçekleştirmemiş ve terminale dönmüştü. 2015 yılında gerçekleşen bu olayın sonrasında Ersoy’a “Kişilerin huzur ve sükununu bozma” suçundan dava açılmıştı. Bülent Ersoy, 2016 yılının Nisan ayında gerçekleşen dava sonrasında beraat etti. (Sözcü)

Yapım Şirketine Bi Davada Cansel Elçin Açtı..

Yazan :admin/ 8 0

Endemol Shine şirketine alacak davası açan isimler arasına Cansel Elçin’in de katıldığı ortaya çıktı.
Yapım şirketinin 13 bölüm süren “Dayan Yüreğim” dizisinde Ece Uslu ile başrolü paylaşan Cansel Elçin’in, yapım şirketine 210 bin TL alacak davası açtığı öğrenildi. Ünlü oyuncunun avukatı Ersan Taştekin’in açtığı dava sonrası İstanbul 8. İcra Müdürlüğü icra takibi başlattı.


Endemol Shine şirketi ise “Bizim böyle bir borcumuz yoktur” diyerek icra takibine itiraz etti. Bunun üzerine Elçin’in avukatı itirazın iptali için İstanbul Adliyesi 3. Asliye Hukuk Mahkemesi’ne başvurdu. “Dayan Yüreğim” dizisinin diğer başrol oyuncusu Ece Uslu da geçen yaz Endemol Shine şirketine kalan alacağı olan 75 bin TL için alacak davası açmıştı.

Uslu, haziran ayında mağdur olan diğer oyuncularla beraber, Endemol Shine şirketinin binasının önünde basın açıklaması da yapmıştı. Türkiye’de TV sektörüne yarışma programlarıyla adım atan yapım şirketi, astronomik ücretlerle ünlü oyuncuları transfer etmiş, peş peşe dizi ve sinema filmleri çekmiş ancak geçen yaz başında iflas ettiğini ilan etmişti. Ardından şirketle iş yapan birçok ünlü oyuncu, alacak davası için mahkemeye başvurmuştu. (Medyatava)

Benim Beyazıt İle Bir Sorunum Asla Olmaz…

Yazan :admin/ 7 0

Usta oyuncu Erdal Özyağcılar, bir bankanın reklam filmlerinde birlikte rol aldıkları Beyazıt Öztürk ile arasında gerilim yaşandığı iddialarına açıklık getirdi.


Alışveriş yaptığı AVM’de muhabirlerle sohbet eden Erdal Özyağcılar, kendisine yöneltilen “Filminiz çok iyi bir başarı yakaladı. Diğer vizyondaki filmleri izlediniz mi?” sorusuna, “Gülse ile inanılmaz bir projeye imza attık. Cem Yılmaz, Şahan ve Gupse’nin filmlerini çok merak ediyorum. Tiyatro oyunum ve provalarım olduğu için izleyemedim” dedi.
‘O çok iyi bir kişiliğe sahiptir’

Öte yandan şovmen Beyazıt Öztürk ile aralarında bir problem olup olmadığını soran muhabirlere Özyağcılar, “Benim Beyazıt ile bir sorunum asla olmaz. O çok iyi bir kişiliğe sahiptir” şeklinde cevap verdi. İddiaya göre geçtiğimiz yıllarda bir banka reklamında rol alan Özyağcılar ve Öztürk arasında gerilim yaşanmış, şovmen Beyaz usta sanatçıyla ile karşılaşmamak için Bodrum’da bulunduğu mekanlara bile gitmekten kaçındığı ileri sürülmüştü. (Sözcü)

Ebru Yaşar Kıyafetiyle Alay Konusu Oldu…

Yazan :admin/ 10 0

Seda Sayan‘ın programına konuk olan Ebru Yaşar‘ın giydiği kıyafet pijama takımına benzetildi. Yaşar kıyafetiyle alay konusu oldu.
Show TV ekranlarında Seda Sayan’ın sunduğu programa ünlü şarkıcı Ebru Yaşar katıldı. Evlendikten sonra pahalı kıyafetler ve takılarla olay olan Yaşar, canlı yayın kıyafeti alay konusu oldu.


İkiz bebekleri doğurduktan sonra hemen kilo veren Ebru Yaşar canlı yayına giydiği kıyafetlerle alay konusu oldu. Yaşar’ın kıyafeti pijama takımına benzetildi.

İşte Ebru Yaşar’ın o kıyafeti:

Önce Gülümsedi Sonra Tersledi…

Yazan :admin/ 9 0

Berrak Tüzünataç, önceki akşam Cihangir’deydi.

Oyuncunun, sevgilisi Birkan Sokullu’yla telefonda hararetli bir şekilde konuştuğu görüldü. Oyuncu, “Birkan Bey’le mi tartışıyorsunuz?” sorusuna “Hadi ya siz çok zekisiniz” şeklinde karşılık verdi.

Işıl Reçber’in Koleksiyonuna Büyük İlgi…

Yazan :admin/ 9 0

Işıl Reçber, kendi hazırladığı parfüm koleksiyonunu Harvey Nichols Kanyon’da gerçekleşen davet ile parfüm tutkunlarının beğenisine sundu.


Parfümlerin tanıtıldığı davete ilgi yoğundu. Yakın dostları Işıl Reçber’i yalnız bırakmadı. Cemiyet ve iş hayatından ünlü isimlerin katıldığı davette Arzu Sabancı, Demet Sabancı Çetindoğan, Buket Taşdelen, Sema Basa, Begüm Gazioğlu, Beyhan Bağış, Sitare Kalyoncuoğlu, Özge Peker, Begüm Özer, Cansen Kut, Gül Erçetingöz, Nur Yerlitaş, Pınar Hotiç, Serap Dindar, Serap Sarı gibi isimler boy gösterdi. Işıl Reçber’in kadın ve erkekler için hazırladığı parfüm koleksiyonu, davetliler tarafından çok beğenildi.

Demet Akalın: Hande Yener Benim İçin Bir Ölü…

Yazan :admin/ 9 0

Hande Yener ile Demet Akalın, İzmir Gelinlik Fuarı’nda yine birbirine girdi. Akalın “Hande Yener benim için bir ölü. Niye benim Instagram’ımda yaşıyorsun. Senin için üzülüyorum” dedi


İki ezeli rakip Demet Akalın ile Hande Yener, İzmir Gelinlik Fuarı’nda art arda sahneye çıktı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Yener, ‘Duymayan Kalmasın’ muhabiriyle tartıştı. Popçunun “Arkadaşı lütfen aşağıya alalım” demesi üzerine güvenlik görevlileri muhabiri yaka paça indirdi. “Bu arkadaş benim röportajımı sabote etti. Kimin adamı olduğunu da biliyorum” diyen Yener, muhabirin uçak biletini Demet Akalın’ın aldığını iddia etti.

AKALIN ise ateş püskürdü: “Ben ne kimseye bilet aldım, ne başka bir şey, uçakta karşılaştım. Böyle bir çirkinliğin içinde adımın anılmasını istemiyorum. Ben seni yok sayıyorum. Kızımın fotoğrafına o iğrenç emojiyi bıraktıktan sonra benim için ölüsün. Benim ortamımda senin adın anılmıyor. Sen de benim adımı anma. Niye benim Instagram’ımda yaşıyorsun. Senin için üzülüyorum!”

Bensu Soral Düğün Tarihini Açıkladı…

Yazan :admin/ 9 0

Oyuncu Bensu Soral, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Hakan Baş ile yurt dışında evleneceği iddiaları hakkında konuştu.

Soral, “Eylül ayında Beşiktaş’ta bulunan bir otelde evleneceğiz” dedi.

Özlem Yıldız’ın Serengil’e Açtığı Dava Sonuçlandı.

Yazan :admin/ 9 0

Seren Serengil, Ekim 2014’te Cine5’te sunduğu programda Özlem Yıldız için “Evliyken erkek arkadaşımla Facebook’tan yazıştı” demişti.

Bu iddia üzerine çılgına dönen Yıldız, “Benim namusuma laf edemezsin” diyerek soluğu mahkemede almıştı. Dava Aralık 2016’da sonuçlanmış, mahkeme kişilik haklarına saldırı nedeniyle Serengil’in Yıldız’a 17 bin TL tazminat ödemesine hükmetmişti. Serengil, kararı temyiz edince dava dosyası İstinaf Mahkemesi’ne gitti. Serengil’in istinaf başvurusu reddedildi.

İşte Yonca Evcimik İşte Hayat…

Yazan :admin/ 9 0

20 yaşındaki kızlara taş çıkaracağını söyleyen Yonca Evcimik, “Bu tamamen genetik. Ailece yaşımızı göstermiyoruz. Bir de neredeyse doğar doğmaz dans etmeye başladım. İnanılmaz bir adale yapım var. Yoksa inanılmaz şekilde pisboğazım. Hamburger üstüne spagetti yer, sonra pizzacıya giderim. Böyle sapıttığım dönemlerden sonra çok spor yapıyorum” dedi.


Başarılı sunucu Emre Saygı’nın hazırlayıp sunduğu, Türkiye’nin ilk interaktif talk show programı “Hadi Be”nin konuğu, ünlü şarkıcı Yonca Evcimik oldu.


Hayli keyifli anların yaşandığı “Hadi Be” canlı yayınında Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularını yanıtlayan Yonca Evcimik, samimi ve bir o kadar da iddialı açıklamalarda bulundu.


40’ıncı sanat yılını kutlayan ve “Ortaya Karışık” adlı bir maxi single çıkaran Yonca Evcimik, çalışmadaki arabesk şarkı için şöyle dedi: “Bir sürü insan ‘Senin eski albümlerinde de buna benzer slow şarkıların vardı’ diyor. Ama bana göre arabesk değil onlar, o dönemde yapılan pop müziği slow parçaları. Benim anladığım arabesk bu albümdeki şarkı, ki ben Orhan Gencebay’la büyüyen bir insanım. Çok istiyordum yapmayı. 40’ıncı sanat yılım hürmetine bunlar.”


Şarkıcı olarak tanınan Yonca Evcimik, dansçılığın ondan önce geldiğini söyledi: “Önce dans. Ben önce dansçıyım. Hatta ‘Abone’ albümünde de parantez içinde dansçı yazar. Önce dansçıyım, ondan sonra tiyatrocu, ondan sonra şarkıcıyım aslında.”
Yonca Evcimik, yıllar önce çıkan şarkılarının internet sayesinde günümüz çocukları tarafından da bilindiğini ve sevildiğini söyledi: “Biri geliyor, ‘Çocuğum bayılıyor sizin şarkılarınıza’ diyor. Ya senin çocuğun o kadar küçük ki, benim şarkımı bilmesi imkansız! ‘Hangisini biliyorsun bakalım’ diye deniyorum çocuğu. Ya ‘Abone’yi ya ‘Bandıra Bandıra’yı söylüyorlar. Bu çocuklar nasıl bilebilir bu şarkıları? Ya 90’lar jenerasyonundan olan anneleri babaları öğretiyor ya da internetten yakalıyorlar seni.”
Ünlü şarkıcı, “20 yaşındaki kızlara taş çıkarırsın” diyen bir hayranının sözleri üzerine şöyle dedi: “Çıkarırım, ayrı! Ama bu tamamen genetik. Biz ailece ufak tefeğiz, yaşımızı göstermiyoruz. Bir de neredeyse doğar doğmaz dans etmeye başladım, inanılmaz bir adele altyapım var. O da insanı biraz dinç tutuyor. Onun dışında bir de kendimle çok barışığım. Oramla buramla uğraşmıyorum. Bence o da beni koruyor bir yandan.”


Yonca Evcimik, hayranlarının, yıllar önce çektiği “Çılgın Bediş” dizisinin yeniden çekilmesini istediğini açıkladı: “Çılgın Bediş yeniden yapılsın isteniyor. Benim 90’lı yıllarda yaptığım bir diziydi.18 kez tekrarı yayınlandı. Onun için insanlar zannediyor ki o dizi 7-8 sene sürdü. Halbuki biz 60 bölüm çektik. 2.5 yıla tekabül ediyor. Ama 1996’da başladık, 2001’de bitti. Çünkü çok tekrarları oldu. Şaka gibi. Bir de biz bundan para kazanıyor olsaydık ne iyi olurdu.”


Yonca Evcimik, evlilik ve çocuk sahibi olmak hakkında şöyle konuştu: “Başımdan bir evlilik geçti. Benim sırf çocuk doğurmak için evlenen arkadaşlarım var. Bana hiç o duygu o kadar gelmedi. Belki de ben bu dünyaya çocuk doğurmaya gelmemişim. Belki ben hayvanları kurtarmaya geldim. Hiçbir zaman ‘Bir çocuğum olsun’ kafasına gelmedim.”
Yonca Evcimik, hiçbir zaman negatif bir olayla gündeme gelmemesinin sırrını şöyle açıkladı: “Bu bir tarz meselesi. Eskiden bu konu konuşulduğu zaman ‘Bu bir erdem değil’ falan diyordum ama şu anda hakikaten bir erdem haline geldi. Bu piyasada olmama rağmen ne bir magazin programında ne herhangi bir polemiğin içinde görebilirsiniz beni. Çünkü kendimi koruyorum ben o anlamda. Bunlara ihtiyacım yok çünkü.”


Evcimik, yemek yemeyi çok sevdiğini söyledi: “Samimiyetle bir şey söyleyeyim; inanılmaz pisboğazım. Yemeyi çok seviyorum. Hiç yemek ayırt etmem. Acayip junk food severim, hamburgerden sonra spagetti yerim, oradan pizza yemeye gidebilirim. Dolayısıyla dikkat etmem gerekiyor ara sıra bu formu koruyabilmek için. O yüzden çok spor yapmaya çalışıyorum, ara sıra çok ciddi rejimler yapıyorum. Çünkü arada ciddi sapıttığım dönemler oluyor.”


“Yedi Kocalı Hürmüz” müzikalinde Safinaz karakterini canlandıran Yonca Evcimik, rolünü anlattı: “Safinaz, Hürmüz’ün pezevengi. Hürmüz’le erkeklerin arasını yapan kişi. Buradan nemalanıyor da aynı zamanda. Önce ‘Ben para almam’, sonra ‘10 mecidiye yeter’ diyor falan. Çok enteresan bir tipleme… Şöyle enteresan bir durum var; hayatımda izlediğim ilk müzikal ‘Yedi Kocalı Hürmüz’. 1979 senesinde Açıkhava Tiyatrosu’nda. O gün benim hayatım değişti zaten. ‘Ben müzikallerde olmak istiyorum’ dedim. O gün sahnede Adile Naşit vardı ve seyirciyi en çok güldüren oydu zaten. O kadar özenmiştim ki onun rolüne. 40’ıncı yılımda bu teklif geldi.”
Yonca Evcimik, daha önce yaptığı “Genelde ilk olarak karşı taraf bana âşık olur” açıklaması hakkında şöyle dedi: “Ben o özel durumu anlayıp da inanana kadar iş geçiyor zaten! Tren kaçıyor arada! O kadar güven problemim var ki benim. Ama bu durup dururken olan bir şey değil tabii ki. Yılların getirdiği güvensizlik. Etrafınızda gördükleriniz de bir güvensizlik yaratıyor. Yani o insanın samimiyetine inanıp anlayana kadar heyecan kaçıyor. Biraz uzun sürüyor galiba bende de güven olayı.”


Yonca Evcimik, “Törpülemeyi başaramadığınız ve sizi rahatsız eden bir özelliğiniz var mı?” sorusunu şöyle yanıtladı: “Var, olmaz olur mu? Kişiliğimle ilgili. Laf sokmaktan kendimi alamıyorum. Çok fena laf sokuyorum. Bir de yerinde sokarım. Bunu iyi bir şey olarak söylemiyorum, kendimdeki rahatsızlık olarak söylüyorum. Hep doğruları söylemek gibi. Bu arkadaşlık ilişkisinde, aşk, sevgi ilişkisinde hiç de şahane bir durum olmuyor. Hiç hoşlanmıyorum bu huyumdan, törpülemeye çalışıyorum.”