Kategori: Magazin

Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik oğlu Arın ve akrabalarıyla görüntülendi.

Yazan :admin/ 23 0
GeceTürk

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli‘nin 9 yıl evli kaldığı eski eşi Sinem Gedik, dün uzun bir aradan sonra ilk kez objektiflere takıldı. Oğluyla görüntülenen Sinem Gedik’in o anları…

GeceTürk

Medyatava’da yer alan habere göre; Geçen ay eşinin açtığı velayet davası ve mahkemeye sunulan gizli kamera görüntüleri nedeniyle Türkiye gündemine yerleşen Gedik, geçen akşam oğlu Arın ve akrabalarıyla sahilde dolaşırken görüldü. Gedik, oğlu scooter’la gezerken bebek arabasıyla onu takip etti.

Akrabalarının bebeğini gezdiren Sinem Gedik’in oğluyla yakından ilgilenmesi ve bir dediğini iki etmemesi de fotoğrafları çeken vatantaşların dikkatinden kaçmadı. Bir ara akrabalarıyla soluklanmak için yol kenarında duran ve sohbet eden Gedik’in yüzünün pek gülmediği de görüldü.

 

Emina Jahovic, Sadettin Saran’la aşk iddiasına sessiz kaldı.

Yazan :admin/ 37 0

Son günlerde ismi işadamı Sadettin Saran ile anılan Emina Jahovic, geçtiğimiz gece Etiler’deydi. Mustafa Sandal’la geçen ay boşan Sırp şarkıcı, Saran’la aşk iddiasına sessiz kaldı.

Berksan, Çilek Beach’te Şarkılarıyla Coşturdu.

Yazan :admin/ 35 0

Tatilcilerin popüler rotası Bodrum Türkbükü’ndeki Çilek Beach’te geçen gün eğlence tam anlamıyla zirveye çıktı. Mekanın ortaklarından Berksan, şarkılarıyla coşturdu. Popçu, parti sonu ortağı İbrahim Çakmak’la poz verdi.

Mustafa Ceceli’den Bir Hamle Daha…

Yazan :admin/ 33 0

Tepkilerin merkezinde olan şarkıcı Mustafa Ceceli, eski eşi Sinem Gedik hakkında da 2 ay süreyle uzaklaştırma ve koruma kararı aldırdı. Aynı zamanda ‘içeriğin kaldırılması’ ve ‘erişimin engellenmesi’ kararı için de mahkemeye başvuran Ceceli, 7 yaşındaki oğlu için de yurtdışına çıkma yasağı aldırdı.

Şarkıcı Mustafa Ceceli, eski eşi Sinem Gedik hakkında da 2 ay süreyle uzaklaştırma ve koruma kararı aldırdı. Tepkilerin odağında kalan Mustafa Ceceli, avukatı aracılığıyla da aleyhinde çıkan haberlerle ilgili de ‘içeriğin kaldırılması’ ve ‘erişimin engellenmesi’ kararı için mahkemeye başvurdu. Ceceli, 7 yaşındaki oğlu için de yurt dışı çıkış yasağı aldırdı.

Oğlunun velayetini almak için açtığı dava dosyasına eski eşi Sinem Gedik’in şarkıcı İntizar ile özel görüntülerini delil olarak sunan Mustafa Ceceli, şimdi de oğlu için yurt dışı yasağı aldırdı. Mustafa Ceceli mahkemeye başvurarak oğlunun velayetini istemişti. Mustafa Ceceli, velayet davasının dosyasına geçen yıl boşandığı Sinem Gedik’in sanatçı İntizar ile özel görüntülerini delil olarak sunmuştu. Mustafa Ceceli, görüntüleri kendisine bir başkasının gönderildiğini iddia etmiş, Gedik’e bağlanan yoksulluk nafakasının kaldırılmasını istemişti. Velayet davasının görüldüğü İstanbul 9. Aile Mahkemesi’ne avukatı aracılığıyla başvuran Mustafa Ceceli, oğlu için mahkemeden yurt dışı yasağı kararı aldırdı. Ceceli, mahkemeden eski eşi sinem Gedik hakkında “Şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına, kendisine ve evinin eşyalarına zarar vermemesine, iletişim vasıtalarıyla ve sair surette rahatsız etmemesine” ilişkin koruma ve uzaklaştırma kararı çıkardı.

İstanbul Sulh Ceza Hakimliğine avukatı aracılığıyla başvuran Mustafa Ceceli, gizlilik ve yayın yasağı bulunan dava ile ilgili yorumlar içeren linklerin kendisinin itibarını ve oğlunun bedeni, fikri, ahlaki gelişimini olumsuz yönde etkilediği gerekçesiyle erişimin engellenmesini istedi. Erişiminin engellenmesinin istendiği 9 internet sitesi linkine dilekçede yer verildi. Dilekçede söz konusu linklerde, “Mustafa Ceceli’nin kişilik haklarına saldırı kastıyla, şeref, haysiyet ve onuruna yönelik fevkalade ağır hakaret ve saldırı içeren içerikler bulunmaktadır. Söz konusu internet sitelerinin bu eylemleri ile Anayasa ve uluslararası sözleşmelerce güvence altına alınan kişinin maddi ve manevi değerlerinden oluşan toplum önündeki şeref ve haysiyet itibarını korumaya yönelik ‘hakaret’ suçu işlenmiş olup, yasal işlemlerimiz yapılmaktadır” dendi. Hakimlikten ‘erişimin engellenmesi’ ve içeriğin kaldırılması’na yönelik karar verilerek bilgi teknolojileri ve iletişim kurumuna gönderilmesi istendi.

İNTİZAR İÇİN DE UZAKLAŞTIRMA KARARI ALDIRMIŞTI

Ceceli geçen yıl tek celsede boşanmış, ayrılırken Kanlıca’daki villasını eski eşine bırakmış, ayrıca aylık 20 bin lira nafaka ödemeye başlamıştı. Mustafa Ceceli, eski eşiyle görüntülerde yer alan şarkıcı İntizar hakkında da 2 ay süreyle uzaklaştırma ve koruma tedbiri kararı aldırmıştı. İstanbul 9 Aile Mahkemesi, Mustafa Ceceli ile Sinem Gedik’in 7 yaşındaki çocuklarının menfaatinin korunması adına Sulh Hukuk Mahkemesi’ne başvurarak çocuğa kayyum atanması talebinde bulunmuştu.

Burcu Güneş’in Şile Konserinde Sahne Düştü!

Yazan :admin/ 34 0

Burcu Güneş, geçen gece Şile’de düzenlenen 31. Uluslararası Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali’nde sahne aldı. Konserin bitmesiyle birlikte karavanına geçen şarkıcı, çıkan şiddetli fırtına sonrası sahne düzeneği şarkıcının kaldığı karavanın üzerine düşmesinden son anda kurtuldu. Şile Belediyesi tarafından düzenlenen 31. Uluslararası Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali kapsamında sahne alan Burcu Güneş; konser sonrası sahnenin hemen yanında bulunan karavanına geçtikten sonra, alanda çıkan şiddetli fırtına çıktı ve sahnenin kaldığı karavanının üzerine düşmesinden güvenlik görevlilerinin yardımıyla kurtuldu.

(Takvim)

Ece Seçkin’e 3 Yıllık Pilot Aşkı, İlginç Bir Evillik Teklifi Yaptı .

Yazan :admin/ 45 0

Ece Seçkin’e 3 yıllık pilot aşkı Çağrı Terlemez, daha önce duyulmamış ilginç bir evillik teklifi yaptı… Takvim’in haberine göre; Güzel popçu, Güney Afrika’da yerlilerin huzurunda aşkına ‘evet’ dedi.

Popçu Ece Seçkin, önceki gün hayatının sürprizini yaşadı. Yeni klibinin çekimi için Güney Afrika’nın Johannesburg kentine giden Seçkin, kendini yerlilerin arasında buldu. Ünlü şarkıcı, Zulu Kabilesi’nden bir kadına fal baktırdığı sırada 3 yıllık pilot aşkının evlilik teklifiyle şoke oldu. 26 yaşındaki şarkıcı, yerlilerin kıyafetlerine bürünen aşkının önünde diz çökerek ettiği evlenme teklifini büyük bir heyecanla kabul etti. Terlemez ise sevincini yerlilerle dans ederek paylaştı.


İkili, bu ilginç evlenme teklifini instagram’da yayınlayarak sosyal medyaya damga vurdu. Seçkin duygularını şu sözlerle dile getirdi: “Dünyanın en çılgın evlenme tekliflerinden birini aldım. Çıktığımız bu yolculuğa, gerçek aşka, saf sevgiye ve sana bir an bile düşünmeden evet!” Evlilik teklifi için 5 aydır hazırlık yaptığı öğrenilen Terlemez’in Seçkin ile Eylül’de İstanbul’da nişanlanacağı öğrenildi.

En İyi Barlar. ..

Yazan :admin/ 208 0

Hafta sonu eğlenmek için en uygun eğlence merkezlerini seçmeniz yeterli olacaktır. Gönlünüzce eğlenecek, sabahın ilk ışıklarına kadar unutulmaz saatlerin tadını çıkaracaksınız. En iyi barlar deyince aklımıza ilk gelen güvenilir bir ortam olacaktır. Bunu takip eden kusursuz hizmet anlayışı, çeşitli mezeler ve kulaklarınızın pasını silecek şarkıların eşliğinde ruhunuzu şımartmanın haklı memnuniyeti içine olacaksınız. İstanbul’ da gece hayatı öncelikle bar ortamıyla imzasını atan bir bütünlüğü beraberinde getirir. Bar anlayışı dostlarınızla biraz daha yakınlaşıp, yiyip içebileceğiniz, sevdiğiniz müziklerin sohbetinize eşlik etmesidir. Tamamen dostane bir ortam olması da sizin kusursuz eğlenmeniz için kaçınılmaz olmalıdır.

Sevdiğiniz şarkıcılar sizler için söyleyecek, her şarkıda başka bir duygu bütünlüğü için tüm haftanın stresini unutacaksınız. Tamamen arınmış olarak ve keyfinizin tam merkezine dokunan saatler hafızalarınıza kazınmalıdır. Sevdiklerinizle, sevgilinizle ve dostlarınızla hayattan bir kaç saat çalmanız tüm kaygılarınızdan arınmanıza yardımcı olacaktır. Zaman ve mekan kavramını benimsemiş herkesin, öncelikle gideceği ortamı belirlemesi doğru olacaktır. Nerede ve nasıl eğleneceğinizi önceden bilerek, eğlence saatlerinizi garanti altına almış olursunuz. Bunun için bizler de sizler için en iyi barları seçtik. Size uygun olan ortamı, sanatçıyı veya Dj eşliğinde eğlenmek istiyorsanız tercihinizi yapıp yerinizi ayırtabilirsiniz. Rotanızı belirledikten sonra, doyasıya gülmeye ve mutluluğunuzu katlamaya hazır olmalısınız.

Arkadaşlarınıza da önerebileceğiniz bir ortamı sizler için gezdik ve burada paylaşıyoruz. Sohbetlerinizi ve eğlence anlayışınızı doğru bir sunumla ortaya koyabileceğiniz, kendinizi sıkıntılı ve rahatsız hissetmeyeceğiniz mekanlar sizleri bekliyor. Seçebileceğiniz en iyi barlarda özel günlerinizi kutlayabilir, özelinizi unutulmaz kılabilirsiniz. Her gününüzü de özel hale getirebilir, zamanın nasıl geçtiğini anlamadığınız bir ortamın büyüsünde kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. Nezih, güvenilir, kusursuz sunum, eğlence anlayışı odaklı, güler yüzlü, atmosferi ile sizi sarıp sarmalayan sıcacık ortamları sadece sizler için paylaşıyoruz. Bu hafta sonu kendinize izin verin, doyasıya eğlencenin zirvesinde bir noktaya odaklanmaya başlayın. Sizlerle paylaştığımız mekanda aradığınız konforu bulacak, üzerinizdeki negatif enerjiyi silkeleyebileceksiniz. Eğlence anlayışınızı ve mekanınızı tazelemek ve yenilemek için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.GeceTurk.com

YASAL UYARI: Bu yazının, makalenin, haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geceturk.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Sinem Gedik’in Elinde Mustafa Ceceli’ye Ait Uygunsuz Görüntüler Olduğu Doğru mu ?

Yazan :admin/ 259 0

Şarkıcı Mustafa Ceceli‘nin eski eşi Sinem Gedik‘in şarkıcı İntizar ile ilişki yaşadığı iddiası son günlerin en çok konuşulan magazin dünyasında bomba etkisi yapmış konularından… Eski eşinin uygunsuz görüntülerini basına sızdırdığı iddia edilen Mustafa Ceceli’ye hala büyük bir tepki var. Tepkiler nedeniyle paniğe kapılan ünlü şarkıcı konuyla ilgili açıklama yaptı ve “görüntüleri basına sızdıracak son kişiyim” dedi. Çıkan haberler ve tepkilerden sonra Ceceli arka arkaya yeni şoklar yaşadı.

Sinem Gedik’in elinde Mustafa Ceceli’ye ait uygunsuz görüntüler olduğu haberleri sosyal medyada büyük bir hızla yayılmaya başladı. Bu haberler üzerine Sinem Gedik avukatı aracılığıyla, “Bir kısım medyada yer alan, müvekkilim “Sinem Gedik’in elinde eski eşinin uygunsuz görüntülerinin olduğu” yönündeki haberler kesinlikle doğru değildir” açıklaması sosyal medyada inandırıcı bulunmadı. Ceceli’ye ikinci şok ise meslek hayatıyla ilgiliydi. Ceceli’ye, şimdi de radyolardan kötü haber geldi. Mustafa Ceceli’ye radyolardan ambargo başladığı ve Ceceli’nin çok sayıda konser programının da iptal edildiği belirtildi.

Sosyal medyada binlerce yorum dikkat çekti:

İlişkilerin çarpıklığına mı yanarsın, aile kavramını yerlere düşürdüklerine mi. Hepinize yazıklar olsun.
Hiç şaşırdık mı? Hayır. Ceceli’ye Amerika’dan nasıl davranacağı bilgisi geldi mi acaba?
Olaya nereden bakarsanız bakın, rezillik boylarını aşmış. Olan minik çocuğa olmuş aslında.
Ceceli’nin konserine giden olur mu acaba? Sanmıyorum.
Garip bir dünyaları var. Asıl garip olan bu dünyaya inanmış olmaları.

(Takvim)

Burak Kut, Tatil Sezonunu Geç Açtı.

Yazan :admin/ 200 0

Popçu Burak Kut, tatil sezonunu Bodrum’da açtı. Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz gün eşi Cansen Yeni ve kızları Aden ile Gündoğan’daki Casa Costa Otel’in plajındaydı. 44 yaşındaki popçu, eşiyle jet-ski’ye atlayıp denizde adeta şov yaptı.(Takvim)

Linet, Soluğu Yalıkavak’taki X Beach’te Aldı.

Yazan :admin/ 198 0

Güzel şarkıcı Linet, hem iş hem tatili aynı anda yaptı. Geçtiğimiz gün Bodrum’da konser veren şarkıcı, sahne sonrası soluğu Yalıkavak’taki X Beach’te aldı. 43 yaşındaki şarkıcı, kusursuz fiziğiyle de genç kızlara taş çıkardı. Linet, oyuncu Ali Yerlikaya ile de sohbet etti. (Takvim)