Magazin

02

Mar
2018

Gülmek İçin Sette Çok Ara Verdik.

Yazan :admin/ 63 0
GeceTürk

Kayhan” filminde Şahan Gökbakar ile rol alan oyuncu İrfan Kangı, “Kahve Sohbetleri” nin konuğu oldu.

GeceTürk
Ünlü komedyen ve oyuncu Şahan Gökbakar’ın senaryosunu kaleme aldığı ve başrolünde oynadığı “Kayhan” adlı filmin galası yapıldı. Ünlü komedyen Şahan Gökbakar (ortada), filmin yönetmeni Togan Gökbakar (solda) ve oyuncu İrfan Kangı (sağda) galada basın mensuplarına açıklamada bulundu. ( Aişe Hümeyra Bulovalı – Anadolu Ajansı )

Tanser Yılmaztürk’ün sunduğu internetin fenomen talkshow programı “Kahve Sohbetleri’nin konuğu, “Kayhan” filmi ile izleyici karşısına çıkan İrfan Kangı oldu.

Sevilen oyuncu, eğlenceli anların yaşandığı “Kahve Sohbetleri’nde dikkat çekici açıklamalarda bulundu.
Dizi sektörü çıkmazın içinde

Dizilerde oynamamasının kendi tercihi olduğunu belirten İrfan Kangı; insanlar televizyon gördükleri oyuncuların çok zengin olduğunu düşünüyorlar. Aslında beş bin kişi varsa sektörün içinde yüz tanesi büyük paralar kazanıyor. Kalanlar rezalet paralar kazanıyor. Pasta küçüldü, paylar büyüdü dolayısıyla dizi sektörü çıkmazın içinde. İlk bölüm iyi reyting almazsan patates oluyorsun, dedi.

“Kayhan” çok eğlenceli bir film oldu

Seni Şahan Gökbakar‘ın her filminde görecek miyiz sorusuna ‘on filmlik sözleşme yaptık” diye esprili bir yanıt veren Kangı, “Kayhan” filminin çok güzel ve eğlenceli olduğunu, çekimlerde gülmekten sete çok ara verdiklerini söyledi.

Kangı, ayrıca Recep İvedik’in neden bu kadar sevildiğini anlattı; ‘Recep çok seviliyor çünkü kendine menfaat sağlamaya çalışmıyor.

Programda sessiz sinema oynayan ve Karaoke Show köşesinde Zerrin Özer taklidi yapan İrfan Kangı izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Yorum yap Kazan!

Please enter comment.
Please enter your name.
Lütfen E-postanızı girin.
Please enter a valid email address.