Magazin

22

Mar
2018

Firari Kedicikle İlgili Her Gün Yeni Bir İddia.

Yazan :admin/ 66 0
GeceTürk

Adnan Oktar‘ın gözde kediciklerinden Yasemin Kiriş, firar iddiaları ile gündeme gelen Ceylan Özgül için “Sürekli peşindeydi hocamızın. Bakışlarıyla etki altına almaya çalışıyordu” dedi.

GeceTürk


Adnan Oktar’ın kediciklerinden Ceylan Özgül’ün tutulduğu villadan firar ettiğine dair iddialar gündeme bomba gibi düşmüştü.
Konuyla ilgili Adnan Oktar cephesi iddiaları sert bir dille yalanlarken, Ceylan Özgül’ün Oktar’ın karşısında dans ettiği görüntüler servis edilmişti. Görüntülerde Ceylan Özgül’ün dans ederken kendinden geçmesi dikkat çekmişti.


Magazin basınında büyük yankı uyandıran haberimizi sosyal medya hesabından paylaşan gözde kediciklerden Yasemin Kiriş, Ceylan Özgül için dikkat çeken sözler sarf etti.
Ceylan Özgül’ün sürekli Adnan Oktar’ın peşinde olduğunu vurgulayan Kiriş, “Ceylan Sayın Adnan Oktar’a nasıl aşık bakıyor, nasıl kendini beğendirmeye çalışıyor, bir sağdan bakıyor, bir soldan bakıyor, bir başını eğerek bakıyor, adeta benimle ilgilen beni beğen diyor. Gerçi her dansında böyleydi, sürekli peşindeydi hocamızın. Ama ahlak, karakter, kişilik, temizlik, dürüstük… Bir insanın sevilmesi için önce bu erdemlere sahip olması gerek” ifadelerini kullandı.

Yorum yap Kazan!

Please enter comment.
Please enter your name.
Lütfen E-postanızı girin.
Please enter a valid email address.