Magazin

23

Oca
2018

Eski Partnerler Yeni Projede Yine Birlikte.

Yazan :admin/ 104 0
GeceTürk

BluTV’nin yakında izleyicisi ile buluşacak olan yeni dizisi Dudullu Postası, ekranın sevilen ikilisi Hazar Ergüçlü ve Taner Ölmez’i üç yıllık bir aranın ardından yeniden aynı projede bir araya getirdi.

GeceTürk


Yönetmenliğinin Onur Ünlü’nün yaptığı dizide Hazar Ergüçlü; güzel, hazır cevap ve orantısız bir zekaya sahip olan Melis’e, Taner Ölmez ise Melis’e ulaşmaya çalışan, delikanlı ve temiz kalpli Tayfur’a hayat verecek.


BluTV’nin yeni dizisi ‘Dudullu Postası’nın yayın tarihi belli oldu. Onur Ünlü’nün yeni dizisi ‘Dudullu Postası’, 26 Ocak Cuma günü seyirciyle buluşacak.


Çizer Serkan Yılmaz’ın yarattığı Dudullu Postası karikatür serisinden ilham alınarak hazırlanan projenin başrollerini; Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Erkan Can, Bülent Şakrak, Güven Kıraç, Ahmet Rıfat Şungar, Ayda Aksel, Levent Tülek, Aslı Bekiroğlu ve Özgür Emre Yıldırım paylaşıyor.


Hazar Ergüçlü ve Taner Ölmez gençlik dizisi Medcezir’de birlikte oynamışlardı. Dizide Taner Ölmez ‘Mert’, Hazar Ergüçlü ise ‘Eylül’ karakterine hayat vermişti.

Yorum yap Kazan!

Please enter comment.
Please enter your name.
Lütfen E-postanızı girin.
Please enter a valid email address.