Gece Türk
Popüler Mekanlar

Emrah Karaduman’dan ayrılan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, hüngür hüngür ağladı.

Sevgilisi Emrah Karaduman‘dan ayrıldığı söylenen genç şarkıcı Aleyna Tilki, gözyaşlarına hakim olamadığı dakikaları sosyal medya hesabından paylaştı.

Sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, yine çok konuşulacak bir paylaşım daha yaptı. Sevgilisi Emrah Karaduman’dan ayrılan Aleyna Tilki, ağlayarak sitem ettiği anları Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

AĞLAYARAK SİTEM ETTİ

Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşım yapan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki paylaşımında “Bu güne kadar halk ne istediyse onu yaptım. Kalbim neye izin verdiyse onu yaptım. Ama bu günden sonra sadece kendim için bir şey yapmaya karar verdim.” dedi. Tilki sosyal medya paylaşımına, “İlk defa bu kadar samimi davranıyorum.” notunu ekledi.


“EMRAH KARADUMAN’DAN MI AYRILDIN?”

Aleyna Tilki’nin paylaşımına takipçileri de sessiz kalmadı. Tilki’nin bir takipçisi, “Aleyna ne oldu sana böyle yoksa sevgilinden mi ayrıldın” yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, “Emrah Karaduman’dan mı ayrıldın?” yorumunu yaptı.

(sondakika)

Yorum Ekle

GeceTürk magazin, konser, eğlence hayatı, mekan rehberi, müzik, medya, röportaj, moda, haber, ve sosyete - cemiyet haberlerini okuyabileceğiniz internet sitesi ve sosyal medya içerik platformu.