Gece Hayatı

29

Ağu
2018

Eğlence Dünyasının Görünmeyen Yüzleri. ..

Yazan :admin/ 287 0
GeceTürk

Eğlence Eğlenmeyi sevenler için eğlence sektörünün görünmeyen yüzleride vardır. Bu sektöre gönül vermiş kazandım kaybettim dememiş hala içinde umut biriktirerek yol alan isimler vardır.

GeceTürk

Sizler için önceden gideceğiniz mekanları araştırıp, yemeklerini tadıp, kalitesini tartıp tavsiyeler yaparak sizlere tercihiniz hakkında yardımcı olmaya çalışan isimler’den biride sevgili geceturk.com kurucusu Okday KAÇAN bey kendisi hakkında hepimizin bir fikri vardır.

Yazısını okuyan, iş hukuku içersinde olan, uzun yıllardır dostluk kuran bir çok ismin Okday bey hakkında elbet soyleyecek sözü yazacak satırı vardır.

Ama ben Sayın Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün bizlere bıraktığı Cumhuriyetin Bayramı 29 EKİM’i kutlarken aynı zamanda böyle güzel bir tarihte doğmuş bu satırlarıma vesile olan Okday Bey’in doğum günü sevincinide yaşıyorum. Kendisine şimdiden bol başarılı yeni yaşlar, yeni yıllar diliyorum.

İyi ki doğmuşsunuz …

Kendisi GeceTürk ailesine katılmama vesile olurken, sizlere sundugum ilk yazımda bende kendisinin doğum gününü kutlamak istedim. Bana gelince dediklerine göre deliyim, kendi hayatımda kendi yaşamımda küçük işimde çok mutluyum. 26 yaşında 3 senedir gece-eğlence sektöründeyim nacizane izlenimlerimi tecrübelerimi olumlu olumsuz eleştirilerimi bazen mizahi, bazen edebiyati en çokta kendimce sizlerle paylaşmaya devam edecegim GECELERİNİZ BİZLİ OLSUN …

Geceturk.com / Selen AYDIN

Yorum yap Kazan!

Please enter comment.
Please enter your name.
Lütfen E-postanızı girin.
Please enter a valid email address.