18

Tem
2018

Ece Seçkin’e 3 Yıllık Pilot Aşkı, İlginç Bir Evillik Teklifi Yaptı .

Yazan :admin/ 88 0
GeceTürk

Ece Seçkin’e 3 yıllık pilot aşkı Çağrı Terlemez, daha önce duyulmamış ilginç bir evillik teklifi yaptı… Takvim’in haberine göre; Güzel popçu, Güney Afrika’da yerlilerin huzurunda aşkına ‘evet’ dedi.

GeceTürk

Popçu Ece Seçkin, önceki gün hayatının sürprizini yaşadı. Yeni klibinin çekimi için Güney Afrika’nın Johannesburg kentine giden Seçkin, kendini yerlilerin arasında buldu. Ünlü şarkıcı, Zulu Kabilesi’nden bir kadına fal baktırdığı sırada 3 yıllık pilot aşkının evlilik teklifiyle şoke oldu. 26 yaşındaki şarkıcı, yerlilerin kıyafetlerine bürünen aşkının önünde diz çökerek ettiği evlenme teklifini büyük bir heyecanla kabul etti. Terlemez ise sevincini yerlilerle dans ederek paylaştı.


İkili, bu ilginç evlenme teklifini instagram’da yayınlayarak sosyal medyaya damga vurdu. Seçkin duygularını şu sözlerle dile getirdi: “Dünyanın en çılgın evlenme tekliflerinden birini aldım. Çıktığımız bu yolculuğa, gerçek aşka, saf sevgiye ve sana bir an bile düşünmeden evet!” Evlilik teklifi için 5 aydır hazırlık yaptığı öğrenilen Terlemez’in Seçkin ile Eylül’de İstanbul’da nişanlanacağı öğrenildi.

Yorum yap Kazan!

Please enter comment.
Please enter your name.
Lütfen E-postanızı girin.
Please enter a valid email address.