Magazin

30

Ağu
2018

Dusco Tosic, Zeytinyağlı Dolma ve Kebap Ziyafeti Çekti.

Yazan :admin/ 62 0
GeceTürk

Eski Beşiktaş’lı futbolcu Dusco Tosic, Çin’e transfer oldu ama anlaşılan aklını Türkiye’de bırakmış. Sırp futbolcu, geçtiğimiz gün Çin’deki bir Türk restoranına gidip eşi Jelena Karleusa ile zeytinyağlı dolma ve kebap ziyafeti çekti…

GeceTürk

Takvim’in haberine göre; BEŞİKTAŞ formasını 3 sezon boyunca başarıyla giyen Dusco Tosic, ailesiyle İstanbul’da çok keyifli günler geçirdi. Tosic’in Sırp şarkıcı eşi Jelena Karleusa da yıldız futbolcu gibi Türkiye aşığı olup çıkmıştı. Haziran’da Çin’in ‘Guangzhou R&F’ takımına transfer olan 33 yaşındaki yıldız, İstanbul’dan 7 bin 900 kilometre uzağa gitti ama kalbini ülkemizde bıraktı. Sırp futbolcu, Türk mutfağının lezzetlerini özleyince önceki gün ailesiyle Guangzhou şehrindeki Türk restoranına gitti.

‘HELAL OLSUN’…
‘Bosphorus’ yani ‘Boğaz’ isimli mekana giden yıldız futbolcu ile şarkıcı eşi, acılı ezmeden zeytinyağlı dolmaya, humustan kebaba kadar mutfağımızın birçok eşsiz lezzetiyle ziyafet çekti. Çin’deki Türk restoranından paylaşım yapmayı da ihmal etmeyen güzel yengeye, Beşiktaş taraftarından “Sana helal olsun yenge. Türkiye’den gitmenize rağmen hala ülkemizin gönüllü elçiliğini yapıyorsun” yorumları yağdı.

Yorum yap Kazan!

Please enter comment.
Please enter your name.
Lütfen E-postanızı girin.
Please enter a valid email address.